Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Prosba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 1

Ahoj, nemáte někdo prosím nahranej filmeček, kterej běžel v sobotu na ČT1 a jmenovalo se to tuším Metro, nebo Příběhy z metra, nebo tak nějak podobně? V případě že ano, bylo by možné kazetu zapůjčit za účelem nahrání? Odměna je jistá a co to asi bude, nemusím snad rozepisovat... :-)) Díky

Old Post 20-05-2002 v 11:04 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Příspěvek č. 2

Přesně řečeno byly to Historky z metra, zkusím se někoho poptat, esli to nenahrál, ten kámoš co jsem u něj na to koukal by to mohl mít. Evtl. ti ještě pošlu nějaké info...

JIRKA

Old Post 20-05-2002 v 12:22 PM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 3

Díky moc:-)

Old Post 20-05-2002 v 12:31 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 4

Ten film me docela dostal, nejak jsem ho nehledelal ale kdyz jsem prisel domu tak to akorat zacinalo a rek sem si ze se na to podivam a docela me to dostalo. Je videt ze britove maj super filmecky.
Jo ale jinak sorry ja sem to nenahraval, ale tak si to sosni z Inetu a titulky a je to.

Old Post 20-05-2002 v 18:43 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

frexam Příspěvek č. 5

a kde to je k downloadu? Ja bych to klidne stahnul a vypalil na CD, ktery muzu komukoliv poslat. Akorat jsem za proxynou a nejde tahat z ftp-cka, jen http .

Jinak, taky bych moc prosil, za info, kdyby mel nekdo k dispozici... zvlaste se mi libil ten pribeh se starym panem a drozdem!

Old Post 20-05-2002 v 21:44 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 6

Fakt to nikdo nemáte?

Old Post 22-05-2002 v 07:41 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

2 Maggie Příspěvek č. 7

Ptal jsem se po všech čertech a nikdo to bohužel nenahrál
Takže se omlouvám...

JIRKA

Old Post 22-05-2002 v 12:09 PM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 8

jo film nebo spíš povídky to byly skvělý, chtěl sem si to nahrát, ale myslel sem, že to bude spíš kravina tak sem nenahrával, ó jak jsem se mýlil, bohužel stalo se

myslim, že je to dost neznámý a asi to zrovna nebude někde ke stažení, na FTP bejvaj většinou komerční hity a novinky

zkusim se poptat mejch vyjetejch kámošů jestli to někdo nenahrával, ale vidim to černě...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 22-05-2002 v 14:23 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 9

Ahoj Maggie, já to nahraný mám . Ale je tu pár zádrhelů:
1)Je to v LP
2)Je to mono
3)Jsem trochu z ruky (Most)
4)Ta kazeta už je stará asi 10let a ten film rozhodně není první co se na ní objevil

Takže bych být tebou raději ještě počkal, jestli se nenajde nějaká příznivější konstalace hvězd .

Old Post 22-05-2002 v 17:32 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 10

Albánku, tys t o taq výborně vysvětlil, že bych si k tobě pro ten film hned zajel:...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-05-2002 v 16:58 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hany
Nový Člen

Karma uživatele hany - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13 

historky z metra... Příspěvek č. 11

hele lidicky ja to nevidel, ale chtel bych to videt.
ja to klido stahnu (delat v netcaffe, a taky mam spoustu kamaradu na kolejich, strahov), tak staci jen originalni nazev. ted sem ho hledal dve hodky a nic.

hulení je metla lidstva, ale zametat se MUSÍ !!!!!!

Old Post 23-05-2002 v 18:15 PM
hany je offline   Profil uživatele hany   Find more posts by hany   Foto galerie člena hany   Click here to Send hany a Private Message   Add hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Dude Příspěvek č. 12

Tak kdybych ti podobným způsobem popsal jak vypadá můj kvartýr, tak by sis ten výlet určitě hodně rychle rozmyslel .

Old Post 23-05-2002 v 19:01 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

2 hany Příspěvek č. 13

Jsem si těměř zcela jist, že se to jmenuje Tube Tales, tak to zkus, já bych to tahal asi tak rok

Old Post 24-05-2002 v 20:47 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7487800 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív