Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Áčko na Nově
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 1

Ve čtvrtek 23.května, 15.50 hod. - Áčko na Nově - téma : Vy máte alkohol, my trávu !

P.S. :To sem zvědavej, co to bude ?!

Km_here

Old Post 19-05-2002 v 08:40 AM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Dotaz Příspěvek č. 2

... to já taky!

ps: úroveň hostů áčka na n@vě bývá obvykle velmi nízká, ale mrknu se na to...

Old Post 19-05-2002 v 09:28 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 3

Tak to sem na to zvědavej ( doufam že to nedopadne jako střepiny ) ale podle mě je dobře že se o marihuanu začíná zajímat širší veřejnost protože pokud to takhle pude dál tak to za chvilku všichni budou brát jako něco normálního a né jako něco špatnýho a to by mělo vést k legalizaci !!!!!!!! Což by bylo SUPER

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 19-05-2002 v 12:41 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

dej boze Příspěvek č. 4

dej boze at tam mluví nekdo kdo tomu rozumí..... nevite jestli acko je prednataceny nebo na zivo?

novu jsem po strepinach přeladil.... asi ji kuli ačku budu muset naladit...

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 19-05-2002 v 13:16 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 5

no já mám trávu i alkohol a naprosto mi to vyhovuje

jinak si myslim, že TV HOVNA je sračka a bohužel asi i ten pořad bude pěkná sračka, ale kouknu se jestli se moje slova naplní :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-05-2002 v 13:39 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec dolů Příspěvek č. 6

Po Střepinách si nedělám ani ty nejmenší naděje. I kdyby to byl poloviční odvar...

250w skříň

Old Post 19-05-2002 v 14:45 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Hyenova Příspěvek č. 7

Tak opět asi uvidíme kolik je schopna komerční televize sdělit neinformovanému národu zkreslujících nebo zavádějících informací.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 19-05-2002 v 15:02 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Hurá :-) Příspěvek č. 8

No tak to už se moc těším. Není nad to se občas zdravě rozčílit . Teď jsem koukal na Vláďu a jeho Volejte řediteli, jestli tam přečte ten dotaz ohledně Střepin a MMM. Nějak mu to ale proklouzlo mezi prsty, klukovi jednomu .
Jedno se mu musí nechat-je to jeden z nejlepších manipulátorů v ČR a proto pokud mám tu možnost, tak Volejte řediteli sleduju. Člověk se u toho náramně pobaví, jak on umí všechno překroutit tak, aby se mu to hodilo do krámu a vždycky vyjde jako vítěz . Za tohle ho prostě obdivuju .

P.S. Takhle hezkej offtopic už se mi dlouho nepoved. Začit Áčkem a skončit u vyznání lásky panu řediteli . Ale reakce na téma tam je, ne?

Old Post 19-05-2002 v 15:43 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 9

to Al-Ban: taky se občas snažim kouknou na volejte řediteli, ale bohužel tak po 8 až 10ti minutách musim toho vola vypnout, protože to co von mele, tomu snad musí věřit jen naprostý idioti, bohužel to dost vypovídá o inteligenci našeho národa, protože kdyby většina lidí měla něco v hlavě tak tady takovej demagog a zloděj nikdy nemůže zastávat takovou funkci co zastává, někdy mi je z toho až smutno.............

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-05-2002 v 16:04 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to oton Příspěvek č. 10

Tak to je a tak to vždycky bude . Lidi pana ředitele milují, on jim dává tu jejich drogu a oni by za něj na oplátku dali snad i život. Vždyť on je tak chytrý a tak hodný, všichni mu jen ubližujou a ze všech nejvíc ta ošklivá ČT. Však on jim pokaždé ukáže, kdo má větší koláče a tudíž, kdo je tady vítěz . Nejlepší pro srovnání je podívat se na zprávy ČT1, když ho tam zabíraj. Tam si může dovolit ten svůj nepříjemnej a zlej ksicht, protože ví, že jeho věrní nováci by si ten program nikdy nezapnuli. To je taky důvod jeho koláčů-Kdyby na jedničce či dvojce dávali sebelepší program (např. Forrest Gump), tak si novák vždy zapne svojí Novu, protože cokoli je na Nově to musí být zákonitě lepší .
Kdyby dávala Forrest Gumpa Nova, tak má devadesáti procentní sledovanost a Vláďa se jen rozplívá blahem, jak vynikající snímek jejich tv pro své diváky opět získala .

Old Post 19-05-2002 v 16:14 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Kmenet Příspěvek č. 11

Dík za upozornění, už nečtu ani jejich program, kouknu na to a uvidíme jak se zase vyznamenají.

to Alban
Nápodobně, akorát já to nevydržím ani tak dlouho jako ty!

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 19-05-2002 v 17:50 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 12

nebylo by vhodnejsi dat tu novu do KANALU???

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 19-05-2002 v 18:17 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

no nevim proc tady nadavate na pana Zelezneho, podle me to je velice chytry clovek ktery vyuziva svych schopnosti k manipulovani s lidma, ja jen cekam co z toho bude. Ted ma jednu televizi v CZ a jednu v SK, navic ma jeste noviny(super) - mozna nejsou uplne jeho ale jak rekl jednou tak spolupracuji coz pro me uplne staci. Jen jsem zvedavej kdy ho nekdo navrhne jako prezidenta)

Old Post 19-05-2002 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

na Nově x na ČT Příspěvek č. 14

Tak o tomhle jsem taky premýšlel. Nevím, jestli to někdo sledoval, ale ve Volejte řediteli Železný ukazoval koláč o tom, jak Hvězdný války prohrály proti ?Milionáři?. Koukat se na milionáře po jánevim 100 dílech...
A říkal, že by dal Hvězdný války tak na pátou hodinu...

250w skříň

Old Post 21-05-2002 v 10:17 AM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec nahoru No... Příspěvek č. 15

jak to tak vidim, jediny stesti ze jsem ve Finsku a toho pablba v televizi nevidim, a ani TV HOVNA mi za ten rok nejak zvlast nechybela. Uz jsem si nejak zvykl na tu finskou hatmatilku

Skoda, nedavno byla na finskem Tv1 nejaka debata o cannabis, sedel tam nejakej finskej grower a cajti a vzajemne do sebe sili, hlavne nejvetsi masakr byl, ze na stole uprostred, kde debatovali byly dva nadherne kvetinace s kvitim,naprosto lahudkovym

Sice jsem tomu moc nerozumel, ale mel jsem u sebe kamarada, tak mi to prekladal a musim rict ze debata byla vecna atd...
zcela ve smyslu demokratickych reguli. Ne jako ti kreteni na TV HOVNA.

Brrr, jen si na tu telku vzpomenu uz je mi zle....vubec se mi nechce domu...uz jen dva tydny

Old Post 21-05-2002 v 11:15 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

Organika kanal Příspěvek č. 16

hmm, mozna se na kanal (televizni!) zas jednou po case kouknu :-) uvidime, co to bude zase za demagogii. groweri na kanalu neinzerujou, producenti alkoholu jo. tak co bysme meli jako cekat...

Old Post 21-05-2002 v 16:08 PM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9367510 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív