Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zas kvete ludra jedna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 1

Huh. To je špatný zas mě vzkvetla matka. Ješte mě zbívají 3, ale bojím se že si zas hodí květ. Jak mám zabránit květenství! Poraďte. Svítím 2*24W CoolWhite a 1*8W CoolWhite. Na periodu 18/6. Je to ňáíký divný,.

Old Post 17-05-2002 v 18:04 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 2

Těžko říci ale zkus nepřetržité svícení...

[Edited by papaja on 17-05-2002 at 07:57 PM]

Old Post 17-05-2002 v 18:47 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 3

Může jít o nestabilní genetiku, taky se mě to už stalo . Doporučuji úplně ostříhat kvetoucí části, přesadit se seříznutím kořenového balu o 50%, a přihnojit hnojivem s vysokým N. Možná je to také přirozenou reakcí na nedostatek světla, stává se to u některých early indica, takže bych zvážil i přidání dalších zářivek, nevyřeší-li se problém výše uvedeným způsobem. Good Luck !

Deu

Old Post 17-05-2002 v 19:46 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burning bush
Stálý Člen

Karma uživatele burning bush - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 20 

Nápad více světla a tepla Příspěvek č. 4

přesně jak říká deu, ostříhat přesadit zatopit dočasně 24/7, a přidat intenzitu osvitu a potravu N+
ta kytka si myslí že se jí krátí život, přesvědč ji, že to není pravda...
jináč všechny indoory jsou těžký hybridy, to co s nima dělaj za věci a navíc celé generace pod umělým osvětlením... víš, taky by tě to omrzelo a samovolně by jsi přemýšlel o euthanasii...

free

Old Post 17-05-2002 v 22:38 PM
burning bush je offline   Profil uživatele burning bush   Find more posts by burning bush   Foto galerie člena burning bush   Click here to Send burning bush a Private Message   Add burning bush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 5

acid.hack > A ještě bych se zeptal, o jakou odrůdu, včetně původu a breedera jde ?

Deu

Old Post 18-05-2002 v 15:50 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 6

Huh vy jste me nerozuměli. ta co kvete, ta je mě u... ale jak nedopustit aby vykvetly ty moje zbylý tři. Jó ta co kvetla to byl Skunk#1 od kámoša a ty zbylý tři to jsou obědnaný z Holandska - Bubble gum.

Old Post 18-05-2002 v 21:32 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9793490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív