Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Swiss Miss
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MAsEK
Nový Člen

Karma uživatele MAsEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Swiss Miss Příspěvek č. 1

Zdar,má někdo zkušenost s touto odrůdkou? Mám objednaný semínka a nechci nic zpackat. Díííííííííííííííík

Old Post 08-04-2005 v 15:37 PM
MAsEK je offline   Profil uživatele MAsEK   Find more posts by MAsEK   Foto galerie člena MAsEK   Click here to Send MAsEK a Private Message   Add MAsEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

swis miss Příspěvek č. 2

zdravim! mas to od nirvany? budem to mat aj ja - dufam
tym zdravim trawasakiho
potom mozme vymenit svoje skusenosti

Old Post 08-04-2005 v 16:33 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

taky sem na to koukal...radši beru durban poison...už jen kvůli tomu nápisu---mostly sativa!!!!!

Old Post 08-04-2005 v 17:20 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 4

loex - ja som to bral zase kvoli tomu ze je to "vytvor z alp" - cize vysokohorske podmienky predurcene, a je to na vlhke chladne noci. presne na take podmienky v akych ich ja chcem pestovat. takze tak...

Old Post 11-04-2005 v 08:20 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alone
Nový Člen

Karma uživatele alone - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

a nemenuje se to jen tak nahodou SWISS MIX?Taky mam par!

Old Post 15-04-2005 v 10:14 AM
alone je offline   Profil uživatele alone   Find more posts by alone   Foto galerie člena alone   Click here to Send alone a Private Message   Add alone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

swiss miss Příspěvek č. 6


Swiss miss je guuut, zvlada dozrat do konce zari a ma pekne tvrde sisky (i kdyz na prvni pohled ne tak velike) a celkem peknou ovocnou vuni...nekdo ji nazyval houbovou
Vzhledem je to spise ganjovka, ale ucinek je vicemene porovnatelny s jakoukoliv jinou skunkysovou venkovkou....kytka je celkem vigorozni a i celkem dost vydrzi a take do tretice celkem slusne najede do vejsky v porovnani s jinimy out skunky...
S plisnovou resistanci to celkem de....

sejmuto az 7meho rijna...

Old Post 27-04-2005 v 09:33 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 7

chekujte tenhle odkaz http://www.overgrow.com/edge/showth...15?pagenumber=6

Old Post 01-05-2005 v 20:26 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorel
Nový Člen

Karma uživatele dorel - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 17  

Dotaz Swiss Miss Příspěvek č. 8

Zdravím fšechny growery, chtěl bych se poptat, jestli někdo nemáte skušensoti s pěstováním Swiss miss (švícarská slečna).
Uvažuji o koupi seeds, ale pořád váhám s výběry odrůd. Měl jsem vybranou nějaký ranný odrůdy, ale po přečtení mnoha prud na ikonu Early od nich asi upustím. Zatím pííííííííís

Old Post 20-02-2006 v 20:47 PM
dorel je offline   Profil uživatele dorel   Find more posts by dorel   Foto galerie člena dorel   Click here to Send dorel a Private Message   Add dorel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orik
Stálý Člen

Karma uživatele orik - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 9

Swiss to nevim, každopádně já mám pro letošek (mimo jiné) vybranou Early Mysty, kamarád ji jel předloni a byl nadmíru spokojen. Taky sem shlídnul fotoreporty z domovských stran Nirvany.



Komu se nelení, tomu se zelení


viva la JizniMorava

Old Post 23-02-2006 v 07:52 AM
orik je offline   Profil uživatele orik   Find more posts by orik   Foto galerie člena orik   Click here to Send orik a Private Message   Add orik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
developer
Nový Člen

Karma uživatele developer - 14% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10

Pozor!

Kamarádovi se stalo, že mu Early Mysty nedokvetla!Nirvána má občas dost zvláštní phenotypy!Ale za tu cenu, no nekup to

Old Post 26-02-2006 v 00:09 AM
developer je offline   Profil uživatele developer   Find more posts by developer   Foto galerie člena developer   Click here to Send developer a Private Message   Add developer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 11

Jou, EarlyMisty mám(e) taky, taky od Nirvany a klíčivost je KATASTROFÁLNÍ - máme to napůl a u mě to zatim vypadá 1/5 (!!!) a už to klíčí dva týdny.

Old Post 19-04-2006 v 12:59 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 12

To mně zase vyklíčilo 10 z 10 :-) Dostal jsem k tomu ale klasický bonus SAD x Skunk 1 a z 10 nevyklíčilo ani 1 :-(

Old Post 27-04-2006 v 10:04 AM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 13

Mno s tou klíčivosí je to fakt zajímavý.Nejspíš záleží jen na haluzi.

Old Post 30-04-2006 v 11:01 AM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorel
Nový Člen

Karma uživatele dorel - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 14

Nakonec jsem objednal tyto kusy v závorkách je klíčivost:
Early Misty 2/5
Early Bud 2/7
Swiss Miss 1/8

-Nirvana nám poslala starý semena, chtěl jsem 100% fresh, tak jsem to neobjednával z Aliengrowshopu a Sedboutique. A dopadlo to takhle.Příště se vy..... na semena a nakoupím řízky. Piccccc

Old Post 28-05-2006 v 11:35 AM
dorel je offline   Profil uživatele dorel   Find more posts by dorel   Foto galerie člena dorel   Click here to Send dorel a Private Message   Add dorel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 15

Nenapadlo ta,ze mozno pouzivas zlu metodu na naklicovanie?
Inak na early odrody od Nirvany sa treba naozaj vykaslat. Aj Durban Poison a Holland Hope ako som cital od nich uz nie je to ake byvali pred par rokmi. Vtedy boli skorsie, tazko povedat cim to dovrzali.
Treba si vybrat inu seedbanku. Za priaznivu cenu su to: Bud Blue Hemp (naozaj odporucam)- maju velmi dobru klicivost(vzdy som mal 100%) a vitalitu a su to odrody slachtene vsetko pre outdoor.
Alebo potom Dutch Passion ale semena od nich sice dobre klicia ale medzi rastlinami je vela mutantnych a celkovo nemaju podla mna az tak dobru vitalitu.
Takze si kup radsej jednu dve odrody od tychto fieriem ako viacero a zlych od Nirvany.
A hlasky,ze za tu cenu to nekup, tak ano nekup to. To tie peniaze mozes vyhodit aj inak.
Od Nirvany z mojej skusenosti dobre u nas stiha Afghan. Dozrieva zaciatkom az v polke oktobra (rijen) a ma vysoku potenciu. Je nachylnejsi na plesen ale to vdaka hustote palic aku ma ani nie je moc prekvapenim. Navyse skoro vsetky samice Afghanu ukazali fialove sfarbenie, no navyse od skorych a odolnych "purple" odrod mal Afghan potenciu daleko daleko vyssiu. Takze z tohto pohladu uspokoji tak estetov ako aj silnych fajciarov. Vynos nema az taky ako niektore ine odrody, no nie je tak isto maly a tvory krasny bansaiovity stromcek s peknymi tucnymi listkami.
Takze na swiss miss a podobne bla bla out odrody by som sa od nirvany urcite vykaslal. No ja, vy sa rozhodnite ako chcete, ale potom na jesen ak vam nic nedozreje, ci to bude mat mizernu kvalitu si hovorte aka to bola vyhodna kupa na jar.
bY

DDT

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 29-05-2006 v 09:00 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorel
Nový Člen

Karma uživatele dorel - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 16

Zdravím DDT, ve výběru seed banky máš pravdu-nirvana se nedá po stránce kvality srovnávat s ostaními seedbankami. Když budu příští rok vybýrat modely pro out, tak se určitě stránkám nirvany vyhnu velkým obloukem(asi ale nebudu kupovat žádná semena a soustředím se na řízky).Moje metody naklíčení sou takové, které jsem si ověřil na těchto stránkách-odstátá voda, semena na ubrousku, vlhko-ne potopa, tma a konstantní teplota-mylslím, že je to dobře.Semena jsem jel napůl s kamošem a měl podobné, né li horší výsledky.S tím dozráváním to je trochu jinak-pro mě je začátek října pozdě na dozrání palic.Nevím jaké je počasí na Slovensku(myslím, že úplně stejné jako u nás) ale posledních 5 roků jsou v ČR chladná a deštivá léta.V říjnu akorát chytneš plíseň a můžeš okamžitě kosit.Proto sem dal na doporučení informací u jednotlivých semen a nakoupil jsem to, co jsem nakoupil. Díky za zaslání příspěvku do tématu a rad pro výběr seedbanky a modelů. Piccc ..........dorel..........

Old Post 30-05-2006 v 13:46 PM
dorel je offline   Profil uživatele dorel   Find more posts by dorel   Foto galerie člena dorel   Click here to Send dorel a Private Message   Add dorel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6445340 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív