Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » trojhlavá saň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
farky
Stálý Člen

Karma uživatele farky - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 1


Nazdar banani, sem dal klicit outdoorovy semena za Hodonina a vylezl mi z toho trojlistej mutant.Jen me zajima jestli je to normalni nebo co si o tom mam myslet.

Old Post 10-04-2002 v 18:52 PM
farky je offline   Profil uživatele farky   Find more posts by farky   Foto galerie člena farky   Click here to Send farky a Private Message   Add farky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farky
Stálý Člen

Karma uživatele farky - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37  

vetsi Příspěvek č. 2


fakt pekny co?

Old Post 10-04-2002 v 18:56 PM
farky je offline   Profil uživatele farky   Find more posts by farky   Foto galerie člena farky   Click here to Send farky a Private Message   Add farky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lionhead
Stálý Člen

Karma uživatele Lionhead - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 33  

Obecné 3 lístky Příspěvek č. 3

Sorry ale vo tom nic nevim...řek bych ale že je to normální ale nejspíš budeš mít více-cípý listy.
Jinak HoumBoj má zase 4 lístky takže se uvidí až to vyroste...

BIG THANXXX GOEZ TO : HoumBoj, Al-Ban (ěsli ještě žijou ;-) )

RESPECT & PEACE to all!!!

Old Post 10-04-2002 v 18:57 PM
Lionhead je offline   Profil uživatele Lionhead   Find more posts by Lionhead   Foto galerie člena Lionhead   Click here to Send Lionhead a Private Message   Add Lionhead to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lionhead! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné názor Příspěvek č. 4

ja bych řekl, že to je 1. a 2. patro, kde 2. patro má jen jeden list, protože ten druhý je zakrnělý....opožděný


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 10-04-2002 v 19:50 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

3cipy Příspěvek č. 5

mel jsem od lee@ rizek masterkush a taky byl 3listy - 3vetvy, ale casem se to srovnalo na 2listou-2vetvou klasiku

LEGALIZE IT !!!

Old Post 10-04-2002 v 21:08 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Larai
Nový Člen

Karma uživatele Larai - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 6

A....hoj
Doma mi taky roste jedna trojhlavá saň a není to poprvé,docela často to dělají Severní světla,už je pěstuji docela dlouho,a vždycky se mi mezi nimi objevili trojlístky,vypadá to nejen hezky,ale taky se to hezky hulí.
Já mezi nimi zatím neměla samce a jiným známým,co taky dlouho pěstujou Notherns Lights se taky několikrát stalo,že měli o lísteček navíc.

Larai

Old Post 15-04-2002 v 20:18 PM
Larai je offline   Profil uživatele Larai   Find more posts by Larai   Foto galerie člena Larai   Click here to Send Larai a Private Message   Add Larai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

To : Larai Příspěvek č. 7

No ty mas na NL tri listky pravidelne a me na NL uz treti sklizen pravidelne dorustaji jen dva. Ach jo ja jsem chudej i kytky jsou chudsi :o)

sorry za off topic :o)

End

Old Post 15-04-2002 v 22:03 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 8

2 sativa: kdepak druhe patro: vsimni si, ze ma i 3 delozni listky - je to skutecne mutant.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 16-04-2002 v 07:48 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Chemie Ano - mutant Příspěvek č. 9

Tak tak - mutant se třemi děložními lístky. Nedávno jsem něco takováho viděl u Arabidopsis - tam je ta mutace dokonce zmapovaná. Snad by se to i dědit mělo.
Jinak já v Hodoníně mutanty nějak neprodukuju (a to jsou nedaleko záření )

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 16-04-2002 v 23:21 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

ach atomy... Příspěvek č. 10

ja myslim ze to nejsou hodoninsky ale cernobylsky kytky....ale treba budou vic davat ne?

Old Post 26-04-2002 v 21:04 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctvrtx
Nový Člen

Karma uživatele Ctvrtx - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 11

Trojlistej mutant je nejlepší věc. Taky mi něco podobnýho vyrostlo, ale docela sem mi to líbílo, tak sem to vůbec nezastřh a nechal růst. Byla z toho normální dobrá kytka. Podle mě je to lepší než klasika, protože víc výhonků=víc palic.

Old Post 26-04-2002 v 21:17 PM
Ctvrtx je offline   Profil uživatele Ctvrtx   Find more posts by Ctvrtx   Foto galerie člena Ctvrtx   Click here to Send Ctvrtx a Private Message   Add Ctvrtx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjjaman
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjjaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

Kamarade tak uplne to sami mam u sebe ve skríni a taky sem na to čumel jak puk

Old Post 11-02-2010 v 07:46 AM
Ganjjaman je offline   Profil uživatele Ganjjaman   Find more posts by Ganjjaman   Foto galerie člena Ganjjaman   Click here to Send Ganjjaman a Private Message   Add Ganjjaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjjaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zombie
Nový Člen

Karma uživatele zombie - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 13


zdravim. taky mi vyrost jeden mutant a nekde jsem cetl, ze se i vyhazuji, protoze z nich neni dobra uroda, ale ted ctu ze je tomu asi opak Tady dávám obrázek a musím říct, že trojlístek je krásnější než ostatní

Old Post 10-11-2011 v 22:10 PM
zombie je offline   Profil uživatele zombie   Find more posts by zombie   Foto galerie člena zombie   Click here to Send zombie a Private Message   Add zombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 14

hele někde sem čet že je to mutace a v některejch případech pokud roste a vykvete i normálně by měli bejt výnosnější,ale na druhou stranu hodně z nich je uplně napíču....podle mě by byl ideál říznout a nechat vykvést ať víš na čem seš... pic f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 04-03-2012 v 23:04 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zombie
Nový Člen

Karma uživatele zombie - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15

tak mutanta sem nechal rust jako ostatní a nevypadal nějak uchuzenější spíš naopak, a pohuleníčko taky dobrota

zelená je tráva, hulíme jak kráva!

Old Post 05-03-2012 v 10:17 AM
zombie je offline   Profil uživatele zombie   Find more posts by zombie   Foto galerie člena zombie   Click here to Send zombie a Private Message   Add zombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5957410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív