Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Nelibosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 1

Rad bych se zeptal proc nekdo (walhala XXXX) zmenil muj nazev prispevku
"Pouzivate TURBO???" na
"Pouzivate turbo???"
Jestli dam nekam velke pismeno, tak jsem si toho vjedom a chci ho tam mit. Plnilo tam svuj ucel. Jestlize Walhala nema roupama co delat a uz opravuje i pravopis, tak to bude s Vama tezky.
A mimochodem nepouzivam interpukci. To ne ze bych byl liny (i kdyz to jsem az dost) jen nemam ceskou klavesnici. Tim samozrejme nemyslim, ze mi mate dodelat carky a hacky;jen to tak nechte jak to je.
Oki?
To jsem si krasne ulevil na dusi
Mockrat dekuji za napravu. A jen se snazte dal, zatim Vam to docela jde.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 15-05-2002 v 06:06 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 2

Moderátorství je zásloužná a "zodpovědná" práce, ale hrabat se někomu v jeho myšlence ....

Dost mě naštvalo hrabání se v myšlence snarka v jeho příspěvku o JXD.

Tohle je diskusní fórum, přehledné by mělo být, ale ne za cenu cenzury či úpravy názorů.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 15-05-2002 v 13:54 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Kanál? Příspěvek č. 3

Já nevím co proti tomu kanálu furt máte, vždyť není o nic horší než ostatní sekce. Možná má trošku ošklivý jméno, ale občas se tam objeví docela zajímavé věci. A čím víc témat se tam bude přesouvat, tím bude zajímavější . Chodím tam rád a kolikrát hned po připojení na Grower . A jestli je dealerství v kuřárně nebo v kanálu to přece není tak podstatný, hlavně že tu je .

Old Post 15-05-2002 v 15:02 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 4

Tim, Time, Majklovec >
Zcela chápu vaše otázky a námitky. Práce moderátorů potřebuje stanovit jasná a transparentní pravidla, neboť každý jeden svůj názor a měření ostatních má. Co Carlos vyedituje, to bych já hodil do kanálu a Walhalla by to zase třebas úplně přešel...

V tomto tématu máte krásný příklad toho, jak se dokáže objektivní diskuze změnit v bahno. Cítil jsem potřebu své myšlenky vyjádřit konkrétně tam, každý nechť posoudí sám, kde pravda jest. Vybral bych ale tahle z mých slov:

citace:

Na "diskuze" typu vzájemného osočování a vytahování špíny z minulosti opravdu nejsme v odborných částech fóra zvědavi. Nikdy totiž nevedou ke konstruktivnímu výsledku, který si ostatní rádi přečtou, vlastně zbytečně zahlcují grower zcela irelevantními informacemi.

Jak se tedy moderátor při nalezení podobné "diskuze" zachová ?
První možností je přesunout téma do kanálu. Zcela transparentní způsob, který však celé téma vlastně znehodnotí, i když bylo ze začátku věcné a relevantní.
Možností druhou je upravit příspěvek, který porušuje pravidla konverzace, a zajistit tak věcné pokračování tématu. Díky vymazání části textu však zmizí transparentnost celé úpravy, ovšem ne úplně, příspěvek zde zůstal s očividným upozorněním autorovi, že takto tedy "diskutovat" na tomto místě nebude.
Druhá možnost se tedy používá spíše v ojedinělejších případech, v tématech které by bylo škoda znehodnotit přesunutím do kanálu.

Toto jsou naše pravidla hry. Moderátoři jsou zde proto, aby udržovali přijatelnou kvalitu a směr tématické diskuze, nikoliv aby "cenzurovali" něčí názory. Dokážete si představit, co by se s fórem stalo, kdybychom jej ponechali samo sobě ?

Myslím, že jsem dostatečně transparentně osvětlil podstatu moderování a zásahů moderátora v tomto fóru.


Všem, co mají ve světle nedávných událostí obavy o svobodu slova na Groweru tímto jasně dávám na vědomí, jak se věci mají.

Rád uvítám vaše náměty a návrhy k této záležitosti, myslím, že jsme stanovili poměrně vyvážený mechanismus směrování tohoto fóra, ale rád se nechám vyvést z omylu !

Deu

Old Post 15-05-2002 v 17:04 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Diky Deu Příspěvek č. 5

za odpovezeni nejakych otazek, ale porad nevim co se bude dit s TURBEM?
Ted uz nevim jestli to bylo s velkymi pismeny, nebo ne.
Ale i tak...muzete to prosim prepsat na velke?
Mockart dekuji

Jestlize chcete cenzurovat, nebo neco vypoustet, muzete do vami editovaneho prispevku dat link (treba v podobe nejake ikonky) na vypustenou cast?
Nekdo by si ji treba rad precetl, i kdyz vam se nezda vhodna a navic tema porad zustane "neporusene". Jinak bych nevedel jak hluboka cenzura tu je a byli by jste n e k o n t r o l o v a t e l n i. Ne ze bych Vam neveril, ja jen...bych rad zachoval Groweru jeho ryzi hrubost a neopakovatelnost.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 15-05-2002 v 19:53 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 6

Tim > ohledně turba, já v tom fakt nevidím zas až takovej problém, krom toho, že podobné psí kusy v názvech témat trošku znepřehledňují jejich výpis - viz třeba titulky v novinách SUPER NEBO BLESK . Proto chápu Walhallovu rychlou nápravu. Bylo by dobrý, kdyby sis to vyříkal s Walhallou, já fakt na editaci nějakých písmen v příspěvcích nemám čas (i když by to některé "české" a jinak podivné titulky samozřejmě zasloužily ).

Jinak ohledně moderování, skvělý nápad s tím linkováním, no spíš bych byl pro, kdyby šlo jednotlivé příspěvky samostatně vyhodit do kanálu, případně téma v kanálu zdvojit, když má někdo potřebu vzájemných urážek a nadávek... Promyslíme, jak to udělat, každopádně změna bude až v novém engine Groweru, tímto software se už teď zabývat nebudeme .

Deu

Old Post 16-05-2002 v 14:14 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4919100 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív