Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » graf nárůstu uživatelů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

graf nárůstu uživatelů Příspěvek č. 1

Tak by mě docela zajímalo jakým tempem se rozšiřují řady na groweru. konkrétně kolik lidí se reglo v roce třeba 2001,2003, kolik v 2006, 2007 atd. nebylo by marný vytvořit sloupcový či spojnicový graf, na kterém by to bylo krásně vidět.

tímto bych poprosil někoho z MODů, zda-li by nebyl tak laskav a nevyjel časem nějakou statistiku, nesesmolil to v excelu a hodil to sem. Určitě by to šlo udělat i "realtime" tedy že při každé nové registraci by se graf sám automaticky upravil.


co vy na to.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 22-09-2008 v 17:17 PM

Old Post 16-09-2008 v 20:49 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 2

mě by zas zajímalo, jakym tempem se to tu tenčí

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 01-10-2008 v 13:07 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od sancha
mě by zas zajímalo, jakym tempem se to tu tenčí

LOL... máš pocit že se to tu tenčí?

citace:
28-09-2008 v 21:05 PM bylo připojeno rekordních 319 uživatelů.

Rekordní den byl 29-09-2008, kdy se připojilo celkem 1097 uživatelů.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-10-2008 v 12:30 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od sancha
mě by zas zajímalo, jakym tempem se to tu tenčí


Počet účtů jistě roste, ale pochybuju že i aktivních. Nemyslím si, že čím tady bude víc lidí, tím bude větší kvalita příspěvků. Spíš jen naroste počet otázek typu "Už to mám sklidit?" nebo "Sázet do udusaný hlýny?". Ani 300 nově přícozích uživatelů IMHO nenahradí takový borce jako byl třeba herr Jahudka!

Old Post 02-10-2008 v 12:40 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
Ani 300 nově přícozích uživatelů IMHO nenahradí takový borce jako byl třeba herr Jahudka!

A ani 300 argumentů nezavře pusu věčným kritikům, kteří budou do nekonečna omílat "staré časy se již nevrátí". Lahvane, lahvane... (dovol mi malou otázku: jak se měří kvalita příspěvků? není to náhodou subjektivní faktor?)

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-10-2008 v 19:52 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 6

Není duležitá jenom kvalita ale také kvantita

____________________________________________________________________________

Old Post 04-10-2008 v 21:17 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ


Počet účtů jistě roste, ale pochybuju že i aktivních. Nemyslím si, že čím tady bude víc lidí, tím bude větší kvalita příspěvků. Spíš jen naroste počet otázek typu "Už to mám sklidit?" nebo "Sázet do udusaný hlýny?". Ani 300 nově přícozích uživatelů IMHO nenahradí takový borce jako byl třeba herr Jahudka!


...to je fakt - u jeho prispevku se clovek alespon dobre pobavil, i kkdyz to nekdy byly strasny pi*oviny...

Old Post 06-10-2008 v 15:00 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od bubik


...to je fakt - u jeho prispevku se clovek alespon dobre pobavil, i kkdyz to nekdy byly strasny pi*oviny...


plně souhlasim.Takovejch je víc.Zrovna Jahudka podle mne neopustil grower dobrovolně.Okolnosti by mohly naznačovat, že ho sebrali.Měl rozjetejch dost ruznejch testu a zkoušek a najednou ze dne na den prestal prispivat, ani se nesmazal a ani nesmazal nedokonceny temata.
Teď se jenom prodíráš nicneříkajícíma příspěvkama typu jak zminil lahvan.Občas někde narazíš na kvalitní příspěvek třeba od Snarka, kterej tě baví číst a je na odbornej úrovni a bez pravopisnejch chyb, ktery by neudělalo dítě ve třetí třídě.Podle mě právě proto odešla spousta kapacit.Už jsem tu docela dlouho a všímam si, že trend se příliš nemění.

2 Jablko: to je přesně ono.'Grower shlédne denně 5000 uživatelů, dejte si reklamu na naše stránky'.Je to business.Tak to chodí.Grower nefunguje jako armáda spásy, ale potřebuje si vydělat na provoz a ty co se na tom podílej to taky nechtěj dělat zadarmo, což dobře chápu.Podle mě je to prostě přirozenej vývoj...

Kdyby se vyházeli všichni kdo píšou nesmysly, tak by grower míň vydělával a zase by šel třeba do prdele kvůli něčemu jinýmu.¨

Doufám, že jsem tímto nikoho neurazil a nenasral.Jsou to jenom moje názory a mohou se zcela rozcházet s realitou.Vim, že je to citlivý téma, snad si nevysloužim TB. Peace

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 18-10-2008 v 13:29 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 9

Zrovna Jahudka podle mne neopustil grower dobrovolně.Okolnosti by mohly naznačovat, že ho sebrali.Měl rozjetejch dost ruznejch testu a zkoušek a najednou ze dne na den prestal prispivat, ani se nesmazal a ani nesmazal nedokonceny temata.

...njn - nebo zacal kourit crack a to ho zabilo...

Old Post 20-10-2008 v 14:55 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od carlos
LOL... máš pocit že se to tu tenčí?


A máš pocit, že ne?
Ze schopnejch lidí sem tu už dlouho nepotkal nikoho, kdo by nedělal MODa - plzrňáci zmizli úplně, severská banda se domlouvá jenom na srazech a dokonce i Snark, co sedí u netu osm hodin denně hulíce u toho jeden špek za druhym už je tu tak jednou za tři tejdny.

citace:
Původní příspěvek od carlos

A ani 300 argumentů nezavře pusu věčným kritikům, kteří budou do nekonečna omílat "staré časy se již nevrátí". Lahvane, lahvane... (dovol mi malou otázku: jak se měří kvalita příspěvků? není to náhodou subjektivní faktor?)


Jednoduchý - dřív sem strávil v kuřárně hodinu denně, za poslední dva měsíce sem tam nenašl JEDINÝ!!! zajímavý fórum.

Old Post 20-10-2008 v 19:56 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od omnihash


Jednoduchý - dřív sem strávil v kuřárně hodinu denně, za poslední dva měsíce sem tam nenašl JEDINÝ!!! zajímavý fórum.

Kuřárna je nyní pouze pro témata související s Ganjou.
Každý by měl začít u sebe, když se podívám na těch tvých 14 příspěvků, nejsi zrovna z těch co to tu bůhvíjak obohacují. Takže si myslím, že poslední kroky vedou správným směrem.... jestli tě to tu přestává bavit, účel byl splněn... znamená to totiž, že jsi sem chodil jen za volnou zábavou (a ta je teď v kanále), nikoliv kvůli pěstování...

citace:
Původní příspěvek od Storm

Kdyby se vyházeli všichni kdo píšou nesmysly, tak by grower míň vydělával a zase by šel třeba do prdele kvůli něčemu jinýmu.

Teď trošku nevím zda to myslíš vážně a jak si to představuješ... ten tvůj infofašismus v akci...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-10-2008 v 12:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Ano, je to jako s politikou. Když někdo nadává, že není koho volit a že všici jsou ničemové. Když se ti to nelíbí, tak to přeci můžeš dělat sám a líp. Jinak rád přiznám, že sem chodím za zábavou... jedno z míst, kde se dá odreagovat. Celý den čumim do tabulek nebo mám telefon u ucha a rozhodně nemám za cíl to tu zkvalitňovat, a tím pádem nebudu ani kritizovat.

Naposledy upravil 21-10-2008 v 17:38 PM

Old Post 21-10-2008 v 17:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od carlos

A ani 300 argumentů nezavře pusu věčným kritikům, kteří budou do nekonečna omílat "staré časy se již nevrátí". Lahvane, lahvane... (dovol mi malou otázku: jak se měří kvalita příspěvků? není to náhodou subjektivní faktor?)


A jak se měří objektivně? Dle počtu znaků? Nebo podle toho, kolik má člověk odkudsi z internetu nastahovanejch "superhydroskér"?

Nic, to je jen házení hrachu na zeď.

Je tu hodně lidí, super, bomba.
To však nevylučuje to, že tím pádem je tu jen větší množství jedniček a nul. (myšleno binární kód, né looseři a maséři)
Je to paráda mít tady tolik lidí, jenže kvalita je fakt občas lepší nežli kvantita.......

Old Post 22-10-2008 v 07:58 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od carlos

Teď trošku nevím zda to myslíš vážně a jak si to představuješ... ten tvůj infofašismus v akci...



Myslim to tak, že když tu bude 'půlka' lidí, tak nebude tolik peněz za reklamu.To je jasný, žádný inzerent nestojí o to, aby na jeho reklamy koukala půlka lidí než předtím.Kdyby se tak stalo, nevěřim, že by za reklamu platili stále stejně.(možná jo, ale bylo by to nelogický).Nebo obráceně-čím více lidí se podívá na reklamu, tím více peněz pro magazín.Nic nenormalniho.Nevim jaký má grower domluvený podmínky s inzerentama(ani mi to nezajímá), ale víc aktivních uživatelů=víc peněz pro server.To mi nikdo nevymluví.

Tím "tak by grower míň vydělával a zase by šel třeba do prdele kvůli něčemu jinýmu" jsem myslel to, že kdyby grower trpěl nedostatkem, tak by se to mohlo projevit třeba občasnou nedostupností služeb, opožděnym upgradem, pomalostí... co já vim čím.To víš nejlíp ty.Pamatuju si jak se vybíraly peníze od dobrovolných dárců (uživatelů) na nový server.Před nákupem grower fungoval dost bídně.No a vybralo se a byl novej server a dočasně bylo po problémech.Ty problémy jsem měl na mysli když jsem říkal, že by šel doprdele jinak.

Old Post 22-10-2008 v 15:50 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
Je to paráda mít tady tolik lidí, jenže kvalita je fakt občas lepší nežli kvantita.......

No fajn, na tom se shodneme... co ale navrhuješ?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-10-2008 v 20:12 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 16

carlos:
už jsem to tu někde psal, já osobně bych navrhoval, kdyby na konci registrace byl takový krátký testík na otázky z FAQ. Nováčky by to donutilo si to FAQ alespoň přečíst, než zahltí fórum otázkama typu "jak silnou žárovku si mám pořídit", nebo "je konec října a já jsem vysadil za okno 5 semínek, proč to neroste?".

Taky by nebylo od věci udělat to, aby nováček nemohl hned na začátku zakládat vlastní topiky, udělal bych to třeba až po 20, 30 příspěvcích.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 22-10-2008 v 22:46 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4981650 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív