Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » musky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zonar
Nový Člen

Karma uživatele Zonar - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1

co s malinkejma muskama co kladou do hliny vajicka a ty cervici zerou korinky?Zkusil jsem nejaky dve chemky co jsem tu nasel doporuceny a nic..bohuzel uz nevim jak se jmenovaly ale kdyz si to prectu tak si vzpomenu..vi nekdo o necem cim bych tu havet zrusil?Diky Z

Old Post 20-05-2002 v 11:47 AM
Zonar je offline   Profil uživatele Zonar   Find more posts by Zonar   Foto galerie člena Zonar     Add Zonar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Chemie Příspěvek č. 2

cau,
1. je dobre substrat pred sazenim (ted uz na to je asi pozde) upect v nejaky troube nebo na plate nad otevrenym ohnem ....aspon cca 200 stupnu na 30 minut.....to je asi nejspolehlivejsi.
2. ja radeji pouzivam smes kokos+ expandovany perlit...rostou v tom pekne .....ziviny pak dohnojuju...
3. zkus zlute lepove desky.....navod jak je umistit je primo na nich.....asi se jich nezbavis na porad ale nestacej aspon sezrat koreny (po 2 mesicich minule sadby jsem jich ta mel tuny, ale kyti dorostly a na korenech jsem toho moc po vytazeni nepozoroval)

snad ti to pomuze....

Ender Wiggin

Old Post 20-05-2002 v 11:58 AM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 3

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1572

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 20-05-2002 v 12:38 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 4

prikladnim se k Enderovi

nejspolehlivejsi a mne se osvedcujici jsou klasicke mucholapky ve skrni. A nenech se vyvest z miry, ze za prvni dny tam bude treba jen jedna nebo dve musky. Po mesici, co jsem to tam mel, to bylo slusne obaleny mrtvejma muskama a ve skrnini nezbyla zadna...

Old Post 20-05-2002 v 12:49 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zonar
Nový Člen

Karma uživatele Zonar - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

musky 2 Příspěvek č. 5

No diky..ty zluty lepky tam mam uplne obaleny ale na hline jsou porad..co horsi jsou a nicej i seminka..kdyz vyklici a klony rovnez..jednou tu nekdo mluvil o nejakym pripravku ale nemohu to najit..no diky Z

Old Post 20-05-2002 v 18:16 PM
Zonar je offline   Profil uživatele Zonar   Find more posts by Zonar   Foto galerie člena Zonar     Add Zonar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Škůdci chemka oproti Příspěvek č. 6

Zkousel jsem BIOL. Ciste prirodni - z repkovyho oleje. Stoji to cca 72,- a sezenes to treba v OBI. Ja jsem to strikal na listy a snizilo to pocet, ale ne zcela vyhubylo. Zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=305 se pise, ze to mas dat i do zalivky. Coz mi pripada docela logicky, dostane se to i dovnitr, do substratu. Ale rozhodne je lepsi prevence nez pozde bycha dohaneti .....takze priste zkus kokos (ten se nesmi pect (nejsou v nem larvy) -- jinak z toho nadelas dreveny uhli .....nebo pokud trvas na vyzivnejsim substratu, tak si to upec....
cua

Ender Wiggin

Old Post 20-05-2002 v 18:37 PM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2003 - Mušky - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2437090 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív