Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » jak je to s astmatem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 17

Když mi zjistili astma, všichni okolo mě děsili že už jako nesmim v žádným případě hulit, že mě to zabije, no ale to bych nebyla já, kdybych přestala kvůli nějaký hloupý chorobě nevim jestli mi to zlepšilo hulení, nebo ty dejchátka co mi dala doktorka, teď mě občas sice chytne trošku dusivej kašlík, ale žít s tim můžu normálně...ale s nějakým silným astmatem zkušenosti nemááám

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 13-10-2005 v 16:12 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

malý srovnání s tabákem je tady http://grower.cz/forum/showthread.p...3591#post283591

Teta Bushka, pokud se nepletu, využívala trávu pro potlačení astmatu, i o tom mluvila loni v Proti srsti na Primě

když si na jejím webu www.bushka.cz dáte dole vyhledávat, najdete třeba článek, který se zmiňuje i o ní a astmatu (je i tady na Groweru http://grower.cz/forum/showthread.p...ighlight=milost)

jinak se na netu dá najít hafo informací o marjánce a astmatu, nejen obecné povídání, že pomáhá, ale i "útržkovité" informace (tím myslím zmínky o studiích, nikoli celé studie) - třeba na DropIn.cz

Old Post 13-10-2005 v 19:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 19

To jestli marihuana astma léčí to nevim,ale co vim jistě je to že když hulíte,tak to rozšiřuje průdušky,tím pádem to alespon trochu pomáhá.
Mám kámoše kterej má astma,začal hulit,dá si tak špeka jednou za dva dny,a hulí takhle už 2 roky a vod tý doby už žádnej astmatickej záchvat nedostal,takže na tom něco určitě je,a přitom na to hodně trpěl,dřív byl kvůli tomu furt v nemocnici,a ted už ty 2 roky v nemocnici kvůli astma nebyl,takže astma a hulení je ok

Old Post 30-07-2006 v 13:22 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 20

Jo sestra má taky astma a mmuseli sme kvůli ní dát pryč všechny zvířata.Čičinu,papouška atd....Ale o té řeč nebude..Mám obdobné příznaky jako ona v mládí,ale doktorka mi neřekla přímo že bych měl astma.Dala mi nějaké dýchátko a ono to pomáhalo..Vždycky po tréninku( jezdím na biku) mě bral kašel..Po celé sklizni až do jara sem celkem často baňal a když byly na jaře první závody.Jelo se mi jako v ráji..Dýchal sem pomalu a to bez jediného velkého zadýchání..Celkem sem na to čuměl že to asi bylo jedině tím brkem,protože ty dýchatka mi došly už tak po měsíci

Old Post 29-09-2006 v 21:17 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Zdraví Astma a alergie Příspěvek č. 21

Trpím na alergii a astma od svých 4 let.
Začal jsem s léčbou bohužel dosti pozdě,asi kolem 15 léta mého života,takže se nemoc mohla svévolně rozvíjet. Nyní mám 2 ,,dýchátka´´,asi patery různé prášky na alergii atd. V létě se mi špatně dýchá,nemůžu moc běhat,otekaj mi oči,nesmím ani sáhnout na kočku atd.
Marihuana mě v krizovém období zbavuje dýchacích problémů. Alergii samozdřejmě nepotlačí,ale zmírní.
Je to dost velké omezení i v normálním životě. Nesmím jíst různá úplně obyčejná jídla:např. jablka

Máte někdo podobné problémy,máte nějaké tipy?

Pište

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 14-09-2007 v 08:34 AM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xJoint
Nový Člen

Karma uživatele xJoint - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 22

Jasně, s tím že hulení (THC) způsobuje bronchiální dilataci souhlasím, taky jsem to někde četl a hlavně tedy ze svých zkušeností, jsem od malička alergik a někdy v 15 letech jsem měl svůj první astmatický záchvat..Dá se říct od té doby už asi 6 let hulím a nic takového se mi už nestalo..Někdy když se hafo zhulim mám teda i fakt takovej pocit jakoby "vítr v plicích" :-D Každopádně by se to ale asi nemělo přehánět, bezesporu každej kouř v plicích je škodlivej!

Old Post 09-10-2007 v 00:00 AM
xJoint je offline   Profil uživatele xJoint   Find more posts by xJoint   Foto galerie člena xJoint   Click here to Send xJoint a Private Message   Add xJoint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamill
Nový Člen

Karma uživatele kamill - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 23

Kouření bych raději nedoporučoval, ale v jídle, nebo čaji pomáhá - vyzkoušeno.
"vylepšil" jem recept kolegy tady z groveru: na migrénu používal v třecí misce rozetřenou trávu s černým čajem. Dělám to obdobně, jen přidám pro lepší rozpuštění kapku rumu a pak citron a osladím medem.
Dost vylepšuje průdušky a nemusí to být silný...

K astmatu: astma není nemoc jen prúdušek, nebo plic, ale celková zaneřáděnost a špatná funkce téměř všech orgánů v těle. Z 80% jsou na vině játra! Je potřeba pročišťovat celý tělo kompletně (čistící čaje, jednodenní hladovky apod.)
Dobrý léčitel vždy dokáže pomoci. Marjánka trochu pomáhá určitě, ale nenechával bych to jenom na ni!

Old Post 08-11-2007 v 17:03 PM
kamill je offline   Profil uživatele kamill   Find more posts by kamill   Foto galerie člena kamill   Click here to Send kamill a Private Message   Add kamill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Jo musim s váma souhlasit na astma je ganja proste nejlepsi lek. Inhalatory nepotrebujete nic jediny prask dokaze zastavit zachvat. Marihuanovej kour teda rozsruje prudusky a i cevy - to zpusobuje cerveny voci :-)

Old Post 29-01-2008 v 13:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0367070 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív