Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » jak je to s astmatem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 1

Nekde jsem cetl, ze trava potlacuje, sic neleci, astma. je to pravda? Vi o tom nekdo neco vic? Jdfe mi o to, ze ma sestrenice je na tom s tim astmatem spatne, zatim je mala (10 let) ale az bude starsi mohla by pres nejakej vaporizer tu travu kourit a pomohlo by ji to? a stacilo by nejaky technicky konopi, nebo je pri tom dulezite THC?
diky za odpovedi.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-05-2002 v 13:05 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Pohodička Příspěvek č. 2

...kouření konopí může astmatikům poméhat, protože kouř z konopí působí až hodinu trvajcí bronchiální dilataci(rozšíření průdušek)....protože kouř uvolní dýchací svalstvo a proniká do bronchiol(malých vzduchových kanálků).To ulehčí výměnu vzduchu v plicích. Kouř působí velmi rychle a pouhých pár potáhnutí může při astmatickém záchvatu přinést rychlou úlevu..............Konopín pro zdraví, Chris Conrad
...za tyto účinky je zřejmě zodtovědné THC
zdravím z kosmu

Old Post 12-05-2002 v 14:36 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 3

Jo, cosmos to popsal přesně, K+ , mohu potvrdit z vlastní zkušenosti . Teda dneska už jen při nachlazení, ale ty dechový potíže jsou tam někdy podobný s astmatem. Jako malej jsem tím dost těžce trpěl, ale teď už je to v pohodě. Dost možná i díky trávě, ale první impuls byl určitě v tom, že jsem zhubnul a líp se mi pak dejchalo (i žilo ). A pokud by to sestřenici nevyhovovalo v jointovém stavu, tak si to může dávat do jídla. Samozřejmě vše až od určitého věku .

Old Post 12-05-2002 v 17:27 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Palec nahoru joint kills astma Příspěvek č. 4

Jsem od narozeni astmatik alergik a vubec prolezlej civilizacnima chorobama. Od te doby co huli ganju se mi zdravotni stav docela zlepsil a uz nemusim ani pouzivat inhalator na potlaceni zachvatu. Rozhodne marihuanu doporucujue vsem, co maji podobny problemy.

free smoke for everyone!!!

Old Post 12-05-2002 v 20:06 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 5

hoši tak já vám k tomu něco řeknu věřte nebo né ale odmalička jsem měl hustý astma samý inhalátory atd.záchvaty jsem měl docela pravidelně,a vod tý doby co hulím tak nic prostě mě astma vůbec nebere,a bylo to fuckt hustý naposledy jsem v nemocnici shodil asi 10 kg.no raději to doktorce neříkám,he he dostal jsem na to modrou

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 12-05-2002 v 20:21 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andrews
Nový Člen

Karma uživatele Andrews - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 6

Pisali ste tu niekto že dym v pucach posobi tak že roztahuje dychacie cesty. Ale niekto napisal že si to može davať do jedla. No neviem neviem kolko dymu mas v plucach po jedle. Nevysvetli niekto či pomaha trafka aj oralne?

Vsimnite si niekedy, človek žije pre pocity

Old Post 13-05-2002 v 00:30 AM
Andrews je offline   Profil uživatele Andrews   Find more posts by Andrews   Foto galerie člena Andrews   Click here to Send Andrews a Private Message   Add Andrews to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hasser_May
Nový Člen

Karma uživatele Hasser_May - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 8 

Upozornění Asthma!!! Příspěvek č. 7

NO tak všichni máte pravdu, že zelí pomáhá proti asthmatu ale není to moc vhodné se silnýnm kouřením!!! Jsem astmatik a jak si zahulím tak je fajn dokud si nedám cígo!!! Potom přichází stav horší než předtím kdy jsem hulil!!! Kouření se zbavuje težce ale je to príma věc!!! Bohužel mě to docela zabíjí!!!!kouřím okolo 45 denně tak se není asi co divit!!! no nic to je jedno!!! tak čusssss!!! Zelí pro život!!!!

written by Hasser M@y!!!

Old Post 13-05-2002 v 09:12 AM
Hasser_May je offline   Profil uživatele Hasser_May   Find more posts by Hasser_May   Foto galerie člena Hasser_May   Click here to Send Hasser_May a Private Message   Add Hasser_May to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

meducína... Příspěvek č. 8

Groweři astmatici, to je paráda, mít se na co vymluvit, co? Taky sem alergik-astmatik, mám na to modrou a hulim co to dá. Jak říkal Cosmos, ganja všeobecně uvolnuje svaly (nejen ty hrudní-plicní), ale roztahuje plicní sklípky, právě zmíněné bronchioly. Pomáhá tak proti stažení a nepříjemnému pocitu nemožnosti nadechnout se, jaxe říká, z plných plic. To ale není vše. před záchvatem se sklípky začnou plnit hlenem, který je ucpává. THC v plicích vyvolá reakci, při které se začne hlen ředit a jde v poho odkašlat.
S tim orálním užíváním to není až zas tak vostrý. Jako prevence možná, ale jako akutní pomoc (což se od trafky očekává) je žraní na hovno. Nej je dát si špeka, ale bez, nebo jen s velmi malým (menším než mrnavým) množstvím tabáku, jak psal HasserMay, tabák je svinstvo, který plicím nic nedává a dost je huntuje a namáhá. Nejlépe však na tom sou ti co si pořešili vaporizérek. Čistota nadevše. Pro ty co ne je tu už spousta návodů, já ted dodělávám kapesní na 9V, tak až bude, tak sem hodim foto a návod (pokud si ještě
pochystám digitála) Zatim

Def

Old Post 13-05-2002 v 09:58 AM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 9

Tak moje zkušenost je taková, že od doby kdy jsem začal hulit, tak žádné potíže s astmatem nemám... Ale nesmí se kouřit moc, přece jenom zahlcení plic dehtem není dobré a momentální rozšíření průdušek po požití potom spíš pomůže dehtu se dodstat tam, kam by se jen tak nedostal...

Old Post 04-07-2003 v 19:23 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 10

No jsem astmatik uz od narozeni a na mne ganja pusobi celkem dobre. Myslim si ze potlacuje astmatice zachvaty aspon u mne.

vriter@cz

Old Post 19-07-2003 v 08:06 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 11

Taky jsem ASTMATIK ALERGIG a pomáhá mi asi jak kterej model.Ale co asmatika ničí je tabak a proto me štve jak do těch jointu ten tabak někdo za účelem velikosti cpe.Už aby vymysleli tu zpolehlivou pilulku kterou si dame a mame na vzdy od toho pokoj a nemusime se ve společnosti topit a tvarit se jako ze pohoda.

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 08-09-2003 v 19:34 PM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 12

Ale na co bych zapoměl malem a to je co pmáha NA ASTMA a FAKt to funguje nedavno sem si to pořidi spis mi to teda koupila máma ale zřejmě to vite je to hraní na flůétnu nebo na jakej koliv dechovej nástroj

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 08-09-2003 v 19:50 PM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RosSs
Stálý Člen

Karma uživatele RosSs - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 13

Ja sem od narozeni mel astmaticky zachvaty a od ty doby co hulim ,tak fakt nekecam ani jeden sem nemel a je to vklidu A uz sem to i slysel od hafo lidi ze to fakt pomaha

Old Post 14-09-2003 v 14:26 PM
RosSs je offline   Profil uživatele RosSs   Find more posts by RosSs   Foto galerie člena RosSs   Click here to Send RosSs a Private Message   Add RosSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shwit
Nový Člen

Karma uživatele shwit - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 14

urcite pomaha.mam kamarada astmatika a plice ma cim dal lepsi a vetsi

Old Post 25-04-2004 v 12:37 PM
shwit je offline   Profil uživatele shwit   Find more posts by shwit   Foto galerie člena shwit   Click here to Send shwit a Private Message   Add shwit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edbeasy
Nový Člen

Karma uživatele edbeasy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

Cus, hej Defe Tys na to kap...sem taky AsAl kripl asi jako kazdej parchant, jez vyrost v Severnich Cechach, do 23 sem nikdy nemel cigaro - sportovec jak maria, jenom speky, pak sem si dal po dobu jednoho roku krabku Lucky Striku denne (fak kreten, jenze bylo to typem prace a tim cizim prostredim), noa z toho mi pomohla cudka, protoze sem uz opet cigaro rok nemel, navic kdyz cejtim jeho kour ci vidim ten chemickej filtr, tak to na me pusobi zaplatdablu uz odstrasujicim zpusobem. Jenze protoze clovek huli denne, tak taky musi myslet na dobu, az se budu valet, mastit se u more a se sklenkou Savignonu davat hold at uz jakykoliv fazi slunce, a proto chci ciste prakticky a predvidave prejit na Vapika, jenom me nenapadlo ho udelat do kapsy... takze az to perpetum sestrojis, fakt na to mysli a foukni sem navod, ja ac technicky pako, to rad sestrojim a naucim celej nas thcbatalion.Je fak, ze me na brkach bavi (asi jako vetsinu) hlavne ten ritual smotnuti a vubec huleni jako takovy, podavani atd...,ale kurva tem plicim to nemuzu udelat, fak se nechci trapit ve stari na nakym vymrdanym pristroji... Dik za vsechny plice nasi bandy...Keep on manufacturin´ Edbeasy

Old Post 18-06-2004 v 10:23 AM
edbeasy je offline   Profil uživatele edbeasy   Find more posts by edbeasy   Foto galerie člena edbeasy   Click here to Send edbeasy a Private Message   Add edbeasy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 16

2 Expresion: "v jedne ruce mam sklo a v druhe Ventolin Inhaler " :-))))
total si me dostal, presne znam, taky sem alergik astmatik, nastesti velice slabej, tudle kombinaci sem zkouset nemusel
s tim kourem naprostej souhlas, kour ne fuj, ovsem ten uvolnovaci efekt to ma, pokud je vzorek silnej, prirovnal bych to k pomoci v podobe kalciove injekce (je divny to srovnavat, ale kdo zazil, pochopi)

Old Post 07-07-2004 v 09:09 AM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3419190 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív