Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Bílá vdova
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pkkaca
Nový Člen

Karma uživatele pkkaca - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 10  

Bílá vdova Příspěvek č. 1

Tímto se chci podělit o své letošní fešandy.-2krát bílá vdova skleník a 1krát bílá vdova květináč.Ve skleníku se letos asi moc nezadaří-musel jsem z bezpečnostních důvodů zabarvit boky skleníku a na kytkách to jde dost znát.Mají málo světla.Rozrostly se za světlem a je z nich samá větev.Venek v květináči je na tom líp.Dostal kvalitní substrát se vším všudy,objem 11litrů.Na růst postačil krystalon start a kopřivinec a už týden na květ hnojím Plagronem algabloom.Pokusím se přidat i nějaké ty fotečky.

Naposledy upravil pkkaca 25-08-2008 v 12:29 PM

Old Post 25-08-2008 v 11:53 AM
pkkaca je offline   Profil uživatele pkkaca   Find more posts by pkkaca   Foto galerie člena pkkaca   Click here to Send pkkaca a Private Message   Add pkkaca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pkkaca
Nový Člen

Karma uživatele pkkaca - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2

Tak ať se snažím,jak se snažím,fotky neposlouchají a nechtějí k příspěvku.Zkouším to dost dlouho přesně podle návodu,který jsem snad stokrát přečetl a přesto nic..Třeba někdo najde pevné nervy s námi začátečníky a poradí,kde může být chyba..Dík

Old Post 25-08-2008 v 12:35 PM
pkkaca je offline   Profil uživatele pkkaca   Find more posts by pkkaca   Foto galerie člena pkkaca   Click here to Send pkkaca a Private Message   Add pkkaca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

omg...nejprve klikni na tu fotku pravym tlačítkem na myši..dej vlastnosti...tam máš velikost souboru..je-li větší jak 150kB tak je jasný,že to nepujde,takže to chce nějakej prográmek na zmenšování fotek.Já používám Zonerphoto a naprostá spokojenost.peace

Old Post 26-08-2008 v 08:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pkkaca
Nový Člen

Karma uživatele pkkaca - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4






Tak už se zadařilo,bylo to velikostí fotek..Takže tu jsou.-

Old Post 26-08-2008 v 12:28 PM
pkkaca je offline   Profil uživatele pkkaca   Find more posts by pkkaca   Foto galerie člena pkkaca   Click here to Send pkkaca a Private Message   Add pkkaca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 5

pekne no mozno lenjedna chyba ktora nie je z fotiek videt,,......UZ to aspon ukazalo pohlavei ci ani moc nie.>>>Som zvedai ci budes musie t zatemnovat alebo nie<<

Old Post 26-08-2008 v 14:34 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pkkaca
Nový Člen

Karma uživatele pkkaca - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6



Paličky se ukázaly tak před 10ti dny.Budu tu džungli trochu prostříhnout a přivázat od skla.Ale venku v květináči se daří..Vkládám dnešní foto.

Naposledy upravil pkkaca 26-08-2008 v 15:33 PM

Old Post 26-08-2008 v 15:23 PM
pkkaca je offline   Profil uživatele pkkaca   Find more posts by pkkaca   Foto galerie člena pkkaca   Click here to Send pkkaca a Private Message   Add pkkaca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 7

cože, tokový hovado veliký z tak malilinkatýho květináčku. proč jsi to nedal do většího vždyť ty kořeny se tam už nemůžou vejít. vsydím se že jí musíš denně zalívat.
přesaď to probůh

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 27-08-2008 v 21:29 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

pkkaca: hlavně teď nic nepřesazuj. Kytka nevypadá, že by strádala. Jen pozor na to, aby se ti nepřevrátila ve větru. Doporučuju nějak upevnit.

Old Post 27-08-2008 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 9

Podla mna uplne v poho takom kvetinci pokial normalne hnojis a zaliavat tak no problem len pozor na to prevratenie...to by bola skoda tak to priviaz nejak inak good grow----

Old Post 28-08-2008 v 12:00 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pkkaca
Nový Člen

Karma uživatele pkkaca - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 10

V tom květináči byly původně dvě-teda každá ve svým samozřejmě.Jedna zůstala v květináči,viz foto a druhá byla 14dní před květem přesazená volně do záhonu.Takže můžu porovnat výsledný efekt..Ta v květináči je mazlíček,dostává vše co má ráda..-každodenní zálivka,v horkách i dvakrát a teď algabloom na květ.Do květu jde ostře.Jen jsem našel na horních listech drobné tečky.Takové nažloutlé.Jestli jsem to nepřehnal s četností hnojení.Dostávala i 4krát týdně.Bál jsem se,že už v květináči nemůže mít dost živin..?Jinak na pády už si zvykla,zvedám jí ob den.Vypádá,že se jí to líbí,ne??Jasně,budu jí muset připevnit.Jinak květináč 11 litrů není zas až tak malý.?

Naposledy upravil pkkaca 28-08-2008 v 20:33 PM

Old Post 28-08-2008 v 20:26 PM
pkkaca je offline   Profil uživatele pkkaca   Find more posts by pkkaca   Foto galerie člena pkkaca   Click here to Send pkkaca a Private Message   Add pkkaca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 11

na tak velkou kytku malej je, ale to už je teď jedno. Asi je pravda že když už to jde do květu tak to nemá cenu přesazovat, s tím jsem se unáhlil.
Ty máš vlastně teď takovou OUT hydroponii, v tý hlíně už nejsou skoro žádný živiny, je to jen medium ve kterým to drží a jede to jen z hnojiv. držím palce

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 28-08-2008 v 21:24 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pkkaca
Nový Člen

Karma uživatele pkkaca - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

No přesně tak jsem si to myslel.Co by jste doporučili v takovém případě přidat ještě k tomu plagronu?Ikdyž za ty prachy by v něm mělo být úplně všechno....

Old Post 28-08-2008 v 21:38 PM
pkkaca je offline   Profil uživatele pkkaca   Find more posts by pkkaca   Foto galerie člena pkkaca   Click here to Send pkkaca a Private Message   Add pkkaca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 13

No to nevim ako zaklad je to dobre ale sleduj na kytke co sa deje a ake znamky bude vykazovat mozno jej nieco pochybi ...Mozno P alebo nejake mitro a potom but pripraveni doplnit,...........

Old Post 29-08-2008 v 07:38 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pkkaca
Nový Člen

Karma uživatele pkkaca - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 14



Tak kytí se daří dobře.Jen byla hrozně zalistněná,tak jsem jí trochu pomohl.Teď jde na všechny paldy o dost víc sluníčka,tak doufám,že jim to pomůže v ještě rychlejším nabývání na objemu..

Old Post 03-09-2008 v 12:50 PM
pkkaca je offline   Profil uživatele pkkaca   Find more posts by pkkaca   Foto galerie člena pkkaca   Click here to Send pkkaca a Private Message   Add pkkaca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od pkkaca
Tak kytí se daří dobře.Jen byla hrozně zalistněná,tak jsem jí trochu pomohl.Teď jde na všechny paldy o dost víc sluníčka,tak doufám,že jim to pomůže v ještě rychlejším nabývání na objemu..


No nevím nevím jestli pomohl přeci jenom v listech má kyti uložené živiny já osobně v takovémhle stádiu květu listy nestříhal to kyti spíše vystresuje než pomůže rozhodně by jsem takovehle radikalní prořezání dle mého názoru neprováděl pokud se mýlím tak mě prosím opravte.
Peace IGRA

Old Post 03-09-2008 v 13:29 PM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od pkkaca
Tak kytí se daří dobře.Jen byla hrozně zalistněná,tak jsem jí trochu pomohl.Teď jde na všechny paldy o dost víc sluníčka,tak doufám,že jim to pomůže v ještě rychlejším nabývání na objemu..


sice se osobne nepovazuju za absolutniho znalce, ale ja listy nestriham nikdy..... vzdycky kdyz prijde ta spravna doba, tak zacnou opadvat samy.... kytka holt asi vi co potrebuje....

Old Post 03-09-2008 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9001910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív