Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Na co tě testovali při běžné silniční kontrole?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Na co jsi byl testován při běžné silniční kontrole?
Na alkohol
Na THC
Na obojí
Na nic
Neřídím motorová vozidla
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Dotaz Na co tě testovali při běžné silniční kontrole? Příspěvek č. 1

Řidiči, dlouholetí kuřáci, už jste byli testování na THC při silniční kontrole?

Dost málo se o tom tady mluví, ehm píše, díky JXD dokonce víme jak se při tom správně zachovat, ale kolik z nás tu zkušenost s testy při běžné kontrole opravdu má?
A teď nemyslím to, že když někdo hulíte při řízení, tak vás staví a samozřejmě logicky testují a postihují!!! Tyhle zkušenosti mě opravdu nezajímají!!!

Jedná se mi o běžnou silniční kontrolu, díky za vaši pozornost.

Jak moc je to už srovnatelné s testováním na alkohol?

Já ročně najedu přibližně 20tisíc km ve dne v noci, městy i po dálnici a letos mě testovali 2x na alkohol a zatím nikdy na THC.
Mám prostě jen štěstí, nebo jaká je vaše zkušenost?
Díky

CHARTER


Old Post 24-08-2008 v 23:24 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 2

je to par dni, co me kontrolovali a jeste sem foukal do starejch trubicek... asi maj malo penez?

Old Post 25-08-2008 v 12:52 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 3

Zdar no tak to u nás už se proslíchá,že jsou tim policisti vybaveni. Sice taky neznám osobně nikoho koho by kontrolovali na THC,ale ta možnost tady existuje že? Řídim něco přes rok a za tu dobu mi dávali fouknout jen jednou,když mě viděli jak odjíždim od hospody naštěstí za volantem nepiju! To se ale nedá říct o hulení....Bojim se toho že kdyby mi dali líznout (nebo jak to měřej?) tak by museli přepsat tabulky páč tak vysokou hodnotu ještě nenaměřili

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 25-08-2008 v 13:43 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 4

Kamose kontrolovali v centru Prahy tak pred pul rokem. Mel u sebe hrozne smradlavej gram a kdyz to policajt ucitil, tak nechal druhyho hlidat a odfrcel na zakladnu pro papirek. Papirek samozrejme reagoval pozitivne, takze se jelo do nemocnice na test. Ten odhalil travu a kokain. Zkourenej byl, kokain starej x dni, jak se to ukazalo na testu nevim, asi to moc presne a prukazne nebude. Jelo se to napsat na stanici s tim, ze to bude ctvrt az pul roku bez papiru+10 az 20 tisic pokuta. Dal se cca mesic nedelo nic a pak mu bylo sdeleno, ze je rizeni zastaveno pro nedostatek dukazu. Ty testy jsou dukaz, ze to uzil, ale nejsou dukaz, ze ridil pod vlivem. Za dalsi zhruba mesic mu prisel ucet od policajtu na 3 000 za ten test. Radeji se na nic neptal, co to kdyz vlastne nic neproved a zaplatil. Takze bych rek, ze rozhodnuti ma nakonec v rukou officer dickhead

e: Jeste jsem zapomel dodat, abych nebyl OT, ze testy na THC vubec bezny nejsou. Je to prilis nakladny,neprukazny,prestupkovy rizeni otravny. Policajti na to kaslou. Mestaci v jednom severskem meste rikali, ze kdyz na kraj koupili s velkou slavou 2 elektronicke testery, tak se hned ztratili. 2? Hehe to si jeste par let pockame. A ty papirky jsou taky tuuze drahy. Kdyz nemaj podezreni, tak to na tebe zkouset nebudou.

no show

Naposledy upravil MEDICINEMAN 25-08-2008 v 15:58 PM

Old Post 25-08-2008 v 15:40 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 5

Ehm me ješte policie nezastavila abych nebyl spaleny, bohudik zadne testy na THC, sice jsem slysel ze to tady u nas dostali jako prvni v republice ale jeste jsem nastesti tu cest nemel a snad ani nebudu, staci se chovat normalne vest slusnou konverzaci a oni ani nemaji duvod, a taky jezdit max do pohody, ne nijak nasracky to je pak hned jasny

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 25-08-2008 v 16:02 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

No me v posledni dobe nekontrolovali , ale pred par lety co jsem jezdil jako kurýr tak jen na alkohol ato sem jezdil nahulenej jako krava , jinak nedavno davali v TV ve zpravach o akci v Ostrave , byla zamerena na lidi pod vlivem , ukazovali tam jak chytli typka on otevrel usta policajt mu po jazyku pojezdil takovym modrym teplomerem , kterej v sobe ma dve okynka , kazde idetifikuje tři latky , nestihl sem to precist jak je to na te veci popsane ale pouze to zjisti ze jsi neco z tech latek požil , pokud jo tak se jede na krevni rozbor kde ti to vyjedou docela presne kdyz reknes ze nejdes automaticky pokuta cca 50000kč a spravni rizeni jako kdybys byl uplne zpikovanej ....


V poradu rikali ze tester stoji cca 800kč a policie s tim prej šetřit nebude

..jo tady sem ho nasel http://www.policie.cz/clanek/drugwi...ogovy-test.aspx

a tady si ho koupite k vyzkouseni http://www.drogovetesty.cz/119-drugwipe.html

http://www.dropin.cz/zmedii.shtml?x=1914071
http://www.ct24.cz/domaci/25552-pol...am-za-volantem/


snad se mozna stane tohle http://cz.altermedia.info/ze-zahran...i-sef_3595.html

Cau Hlava

Old Post 25-08-2008 v 16:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 7

Ne, na drogy zatim nikdy. Maximalne po jednom vecirku jsem byl policistou dotazan, ale po negativni odpovedi mi rekl at jedu dal.

Jsem presvedcenej o tom, ze pokud nezpusobis dopravni nehodu, nezastavi te a neprasti je pach travy do xichtu/ nekouris brko, popripade nevypadas vyhulene, nemas dready a nehraje ti reggae na plny koule, je pripadny pouziti testu spis velmi nestastna nahoda.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 26-08-2008 v 11:46 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 8

Hlavo,tak s timhle navodem na drogovej tester mě fakt dostali
http://www.drogovetesty.cz/119-drug...ailproduktu=564

Život je boj-bojuj

Old Post 28-08-2008 v 19:38 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 9

Zatim jsem pouze foukal, naštěstí pokud řídim nepiju, ovšem zbytkovej je sviňa. Zatim mám štěstí. Na drogy teda taky ne i když zkouřenej občas jedu.

Přidám ale příhodu .. cestou na tekk nás stavěli cajti + celníci s čoklama. Těsně před náma padli na dodávku, nechali jí očuchat pejskama a našli u nich par gramu travy. Typci postavali posmutněně kolem. Zastavil jsem a na pokyn vystopil, cajt si vzal doklady, předal je cajtovi dál a povidá:
Co máte v tom kufru?
Já: jen naše věci, oblečení atak.
cajt: a nějaký drogy nevezete?
Já: ne jenom chlast! (a pytel hulení a kámošovo houby - pomyslel jsem si)
cajt: chlast je legální, takže v pořádku.
Já: (uff, v profilu vidim jak na mě koukaj jejich čmuchací psy z pikapa přes mříž )Nashledanou. (počkal jsem si na doklady a mastil pryč)

Schiza jak sviň, po dvou kilometrech jsem musel zastavit, dát si cigáro a projít se.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 29-08-2008 v 17:16 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 10

od noveho roka maju byt tieto testy aj u nas.mne aj mojim znamim boli zname pripady tichto testov od Vas kde.kanabinoidy vydrzali v tele dlhsi cas a tim padom bol test na THC pozitivny aj po x dnoch. ale prave osm sa docital:
citace:
Na rozdiel od testov moču však budú testy slín zisťovať iba prítomnosť aktívnych látok. Nebudú sa tak stávať prípady ako napríklad v Česku, keď policajti zobrali vodičský preukaz mužovi, ktorému objavili THC moči. Nakoniec sa však preukázalo, že išlo o neaktívne zložky a muž v čase šoférovania nebol "zhulený".


zdroj:http://doprava.programypc.sk/novink...nu-za-volantom/
je to pravda?

Old Post 23-09-2008 v 17:19 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 11

moje smutná story:

_cca před měsícem jsem byl zastavený policiíí, dostal jsem "líznout". výsledek: vyjely nejen kanabinoidy (což mně nepřekvapilo), ale i amfetaminy. jsem pravidelný hulič, nic společného s amfetaminy jsem nikdy neměl. hulil jsem večer před jízdou, stavěli mně druhý den asi v jednu odpoledne.
_DŮLEŽITÉ: tyto testy ze slin, potu, moči jsou pouze orientační! neurčují přítomnost THC (aktivních metabolitů THC), ale pouze přítomnost canabinoidů (které můžete mít v potu, moči i krvi týdny po posledním špeku)..
_jelikož jsem tohle věděl a cítil jsem se nevinný, okamžitě po převezení na služebnu (v poutech) jsem požádal o krevní test. převezli mně na bulovku, daroval jsem moč i krev, a jeli jsme zpátky. zadrželi mi papíry pro podezření z řízení pod vlivem OPL (omamných a psychotropních látek), a postoupili to justici.
_teď mi přišel první papír - nespáchal jsem prý trestný čin, možná že jsem spáchal přestupek - postupují to přestupkové komisi magistrátu. tam to teď leží... jestli někomu něco řeknou výsledky z krve:
- více než 200 ng/ml kanabinoidů (ovšem žádná zmínka o obsahu THC nebo tzv. aktivních metabolitů, tedy aktivní látky v krvi)
- 117 ng/ml amphetaminů – (citace ze spisu: …“která nedosahuje požadované lékařské hladiny 200 ng/ml , která odstartovává toxické projevy“….)
_PROSBA O RADU - neví někdo z Vás odpovědi na následující otázky?
- Jak se laboratorně hodnotí přítomnost THC v organizmu – jaká je hranice aktivní látky v krvi? Je přítomnost pouhých canabinoidů v krvi trestná? Jak se vlastně prokazuje „ovlivněnost“ marihuanou?
- Jak mohu dokázat, že jsem ve svém životě nepožil drogu obsahující aphetaminy? – s tím souvisí další dotaz:
- Můj nejzásadnější dotaz - může s výskytem amphetaminů v krvi souviset užíváním antidepresivních léků? Přibližně od 14ti let trpím chronickou depresí, léčím se cca 3 roky, v součastné době léky Argofan a Deniban.
_kdyby někoho zajímalo pokračování této zamotané kauzy, měl radu nebo odpověď, PROSÍM VELMI napište! ween
+ co se justice týče: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Old Post 04-05-2010 v 20:12 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

- Jak se laboratorně hodnotí přítomnost THC v organizmu – jaká je hranice aktivní látky v krvi? Je přítomnost pouhých canabinoidů v krvi trestná? Jak se vlastně prokazuje „ovlivněnost“ marihuanou?

máš aktivní látky +pár hodin po době zhulenosti které poté degradují na neaktivní, laboratoř pozná o jaké látky se jedná, pokud ne, nemají důkaz že jsi řídil pod vlivem aktivní látky a tudíž seš čistej, neboť ten test na ulici to nerozezná.Každej právník tě z toho vyseká.Proto pokud jsi nebyl v době testu pod vlivem je důležitý trvat na laboratorním testu!!!!! (což jsi udělal,takže cajk)

- Jak mohu dokázat, že jsem ve svém životě nepožil drogu obsahující aphetaminy? – s tím souvisí další dotaz:
- Můj nejzásadnější dotaz - může s výskytem amphetaminů v krvi souviset s užíváním antidepresivních léků? Přibližně od 14ti let trpím chronickou depresí, léčím se cca 3 roky, v součastné době léky Argofan a Deniban.

neprokážeš to nijak, pokud ti ho změřili v krvi tak to nejspíše souvisí s těmi léky (ten deniban má zajímavý ůčinky), neboť v těch výsledcích je i napsáno že je to podlimitní. Problém může být to jestli máš na léku zákaz řízení, za to by tě mohli sejmout.Každopádně se na tozeptej svého doktora.

Naposledy upravil 04-05-2010 v 22:01 PM

Old Post 04-05-2010 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soil
nestálý člen

Karma uživatele Soil - 81% PěstitelskáKarma uživatele Soil - 81% PěstitelskáKarma uživatele Soil - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 13

zkušenost stara 2měsice
lapli mne státní /blbec sem dost nevyvětral/
strčili mi do huby modrou špachtli jak vo ni píše Hlava akorat mam pocit že ty vokynka tam jsou tři z obou stran //to je fuk/ ale jezdil mi s tim v hubě asi minutu všechny strany jazyk zezhora zespoda vepředu vzadu a ma tam vybehnout někde modrej proužek kterej vyběh
pro psa zavolali měštáky mne odvezli na fízlárnu
po 2hodkach sezení na chodbě mne předali měštákum že pojedem na krev /to popišu později/
vysledek po dvou měsících nejistoty a dopisech s modrym,červenym a zelenym pruhem:
3měsíce na 12 měsíců
12 měsíců zákaz řízení m.v.

Old Post 19-08-2010 v 21:42 PM
Soil je offline   Profil uživatele Soil   Find more posts by Soil   Foto galerie člena Soil   Click here to Send Soil a Private Message   Add Soil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

kámošova story tak měsíc stará :
den před byl na kalbě, ráno než sedl do auta tak si dal každodení ranní brko s tím že pojede po cestě kde benga nikdy nestavěj. Měl smůlu chlapci se tam zašívali a jeho 15 let starý auto hned stopli. Dali mu dejchnout a nic, pak si jeden fízl všiml papírků u řadící páky a že nemají testy a že pojede na krev, to odmítl , podepsal protokol a jel.

Na ůřadě to probíhalo asi takhle: Pane xxx bohužel jste odmítl krevní zkoušku takže pokuta a zákaz v míře větší než kdyby na tu krev jel a to thc mu změřili (tušim tak rok a půl zákaz a 20k pokuty).To že nenadejchal chlast a nejevil známky totální zkouřenosti mu nijak nepomohlo.

Old Post 19-08-2010 v 22:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

to je fakt vtip? to se snima musím soudit pokaždé když mě chytěj týden až měsíc po večírku kde proběhl kolem dokola joint? Jebat tenhle kocourkov!
http://zpravy.idnes.cz/policejni-te...2506_domaci_ttt

Old Post 07-09-2010 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 16

Tal by mě zajímalo jak to z těma testerama vlastně je. Tred sice vyzývá neaktivní huliče za volantem,ale tohle vám musím sdělit.Takže OT:

Ve městě kousek od nás jsou strašně nadřazení Měšťáci. Jezdí v jeepech a rozeženou každou dětskou partičku.
Jednou jsme takhle jeli z kámošem a místníma asi ve 3 ráno z výpalu a město uplně vymetené. Musím říct že po gramovém špeku( a prohuleném večeru) jsem byl pěkně zničený. Ale byla noc a nikde nikdo.
Jedeme si spokojeně po rovném úseku a proti nám pomalu auto. Zničehonic za 3 plný a s majákama a manévrem "cobra11" nám zatarasili cestu. Kdo jiný než nadřazení Měsťáci v jeepu. To jsme nikdo nepochopili co to jako mělo znamenat,když sme oba jeli 50 a stačilo by lehce bliknout abych zajel na kraj. Pak mi dali dýchnout do nového přístroje na alkohol. Náustek se na něj nacvakává zboku. Mezitím co mě testovali, vybrali občanky z celého auta a prověřili si spojitosti. Pak jeden z nich vytáhl z auta tmavý kufřík a velikosti A4 a zeptal se mě jestli vím co to je. Tak sem neodpověděl( to se ode mě čekalo). Pak se mě asi 3x zeptali jestli jsem požil před jízdou drogy a párkrát mi zkusili reflexy zornic.. Asi 3x sem mu rázně odpověděl NE a pak ten kufřík schovali..Takže test ani neproběhl ale to bohudík..

Před rokem nebo v docela blízké minulosti totiž tamní měšťáci odchytili před diskotékou hlouček lidí,kteří kolovali brko. Hnedka je všechny detekovali a rozjeli jim problémy ze sociálkama a školama.. Jsou to asi jediní strážnici, kteří se chovají takhle drsně a mají docela velké pravomoce ošetřené nějakou místní vyhláškou. Takže bacha i na některé samozvané Rangery, kteří napodobují Cobru11

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 26-10-2010 v 09:32 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3822700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív