Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Náměsíčnost + snění
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Zdraví Příspěvek č. 1

Tak by mě dneska zajímalo, jestli jste nebo někdy byli náměsíčníky. Pištééééééé!!!


Tak já jsem byl a jsem asi pořád.
Zrovna dneska jsem prej k ránu křičel ze spaní: "ty kreténe, debile"...něco tak. Prej dost nahlas- vůbec netušim. Ale ze sna nadávam už od "mala". Už mi to mamka říkala víckrát. Něco se mi nejspíš zdálo, jenom nemůžu přijít na to, co.
To jsem si říkal...mít tak video, který by natáčelo sny. To bych si moch dávat brutální flashbacky z děsivých snů. Občas si vzpomenu na nějaký děsivý sen, třeba i z mládí (když jsem byl malej) a ten pocit děsu zase zažiju na chvilku. Vlastně je to druh flashbacku. Aspoň vím, jak to chutná.

To jednou...bylo mi 11-12 let (tenkrát jsem netušil co je to tráva) jsem byl nemocnej a dali mi nějaký drsný prášky. V noci jsem se pak probral v koupelně, nade mnou stáli rodiče a uklidňovali mě. Měl jsem totální úzkost. Těžko popsat. Chvíly jim trvalo, než jsem šel zase celkem klidnej spát. Tenkrát jsem říkal, že mi lítaj nohy. Šlo o to, že jsem seděl na zemi a nohy se mi zvedaly. Ve skutečnosti ne. Jen jako pocit.
Dobral jsem prášky a za cca14 dní se to opakovalo ve stejným sledu. (inf.- nikdy jsem neměl LSD) Potom jsem měl co 2? dny flashbacky. Jen jsem si v momentě vybavil ten pocit úzkosti a !trochu! se mi zatočila hlava. Postupně se to vytrácelo...teď si na to autenticky vzpomenu jen hodně občas (měsíce). Bylo zajímavý, že se flashbacky dostavovaly v momentu, kdy jsem se zamyslel nad nějakou absurdní věcí. Třeba...že člověk zatlouká hřebík prstem. V ten moment se mi !trochu! protočila hlava...i nyní (!!trochu!!)...
Tahle historka asi neměla s náměsíčností co dělat. To ty prášky. Dneska už nevím, co to bylo zač. Měl jsem zacpanej nos a krk plnej hlenů, takže se mi těžko dejchalo...hlavně po čokoládě...záchranka vyjela.

Pak si pamatuju, jak jsme jednou byli u známých na chatě. Byla to malá chatička. Já spal dole. Když se mamka s kamarádkou vracely v noci od sousedky neměli klíče a jak bouchaly, tak začal štěkat pes ("kordula"- yorkšír- mezi chleby- chlupů spousta). Prý jsem jim šel otevřít a pořád jsem říkal: "Kordulo, dřž hubu, drž hubu". Pak jsem si šel zas lehnout. Z toho nevim nic .

Jednou jsem byl doma na večer sám. Mamka byla naproti u sousedů. Teď už nevim, jak to přesně bylo... chtěl jsem jí říct, aby šla domu. Teď už nevim co, ale slyšel jsem nějakej dusot. Ten mě probudil v přízemí našeho domu. Vzbudilo mě to, jak jsem běžel dolů ze schodů. Mamka už dávno spala.

Na víc už si nemůžu vzpomenout...

Nevíte jak je možný, že se mi třeba zdál nějakej sen s dějem. !Součástí! toho děje bylo, že tam začal štěkat v určitou chvíly pes. A v tom se probudim a náš pes štěkal v pokoji. Jenže ten sen trval nějakou dobu před tím, než tam začal štěkat pes. Je zajímavý, že se to takhle skloubilo, že jo? Nebo za to může spíš zpomalení, nebo zrychlení děje? Zrychlení v tom smyslu, že když začal pes štěkat, děj se mohl zrychlit (běží sen v reálném čase? ) aby to dohnal a vytvořil děj se štěkáním psa.


koneczvonec, Muf

250w skříň

Old Post 10-05-2002 v 22:39 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 2

Prumerny sen trva okolo 3 az 5 vterin. Delsi sny jsou jen spojene sny dohormady. Proto taky vetsina dlouhych snu zacina dobre ale konci jako snuska nesmyslu. Jinak ten pes zacal stekat, tvuj mozek to zapojil do snu a ty si se probudil. Takova je realita. Kdyz snis tak reagujes i na podnety zvenku.
Howgh
Ps: Namesicnej jsem byl a jsem jen kdyz je uplnek. Matka kvuli me koupila zaluzie, protoze jsem chodil v noci po byte. Jednou jsem odemkl dvere a nastoupil do vytahu a jindy jsem si otevrel skrin a vychcal jsem se do ni. Matka me u toho videla a ptala se me co to delam a ja ji prej normalne odpovedel, ze az dochciju tak se ji budu venovat. Ja si nic nepamatuju!

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 11-05-2002 v 01:20 AM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Pohodička A Týýýýwooolllééé Příspěvek č. 3

Tag to je hustý jít se ve spánku jen tag wychcat do skříně!!! Ještě kdybys tam měl tag 250tku :-))) !!! a partu pjeknejch modeláků.:-))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 11-05-2002 v 21:31 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouzi
Stálý Člen

Karma uživatele dzouzi - 21% PěstitelskáKarma uživatele dzouzi - 21% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 4

hmm, tak to ja kdyz jsem lezel v nemocnici s pateri, tak mi davali takovy ty injekce proti bolesti.
Jednou me prevazeli do jiny nemocnice a dali mi dvojnasobnou dafku jako abych tu cestu nak prezil
Do ty doby jsem nemohl nic jist ani pit, porad jsem jenom zvracel...
No a po prevozu se mi udelalo uplne dobre, zacal jsem jist, pit...jenze vecer to zacalo, pamatuju si zacatek, potom uz nic moc.
Zacal jsem mit pocit jako kdyz na me davaji matrace, porad na me cpali haldy matraci, ja nemohl poradne dejchat.
Pamatuju si, ze to melo neco spolecnyho ze sudyma a lichyma matracema (z tech sudych mi myslim nebylo tak blbe).
Hroznej pocit,v leze na zadech neschopen pohybu...
Potom jsem udajne asi 10x volal sestru a vzdycky kdyz prisla, tak jsem se ji se slzama v ocich ptal proc proboha na me davaj porad ty matrace (nebo aspon at na me nedavaj ty lichy). Lezel tam se mnou na pokoji takovej malej klucina a ten si myslel ze dostal na pokoj blazna no
Potom mi prej sister neco pichla a ja konecne usnul...
Dotedka si ale pamatuju ten hroznej pocit bezmoci brrr.
nikomu bych to nepral

jo a ze spani udajne taky nahlas povidam, nadavam a tak.

Obcas se mi taky stavalo, ze se mi zdal nakej sen, ja sem se probral a zacal jsem treba spolubydlicimu na koleji vykladat neco jako: Tak sme domluveny jo, vis jak jo. Pak sem sebou seknul a spal dal

[Edited by dzouzi on 12-05-2002 at 08:37 PM]

dzouzi

Old Post 12-05-2002 v 19:34 PM
dzouzi je offline   Profil uživatele dzouzi   Find more posts by dzouzi   Foto galerie člena dzouzi   Click here to Send dzouzi a Private Message   Add dzouzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobek bobson
Nový Člen

Karma uživatele bobek bobson - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

Pohodička Příspěvek č. 5

Mě jednou vzbudila naměsíčná ségra vzala si gumáky, peněženku a šla normálně v noci nakupovat.

Old Post 13-05-2002 v 09:03 AM
bobek bobson je offline   Profil uživatele bobek bobson   Find more posts by bobek bobson   Foto galerie člena bobek bobson   Click here to Send bobek bobson a Private Message   Add bobek bobson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Normálně čtu Příspěvek č. 6

Já už sem vypozoroval souvislost mezi nočnim čtenim a mluvenim ze spaní. Bratr dycky tvrdil, že plácám strašný kraviny. Slova, ale pátý přes devatý. A teď se mi občas zdá, že si čtu, koukám na tu knížku, řikám si, ta bude dobrá, začnu číst a plác plác plác.
Pak sem se taky zmiňoval na threadu nejbrutálnější zážitky... o své námesíčně zkušenosti.
Přídu v noci domu z kalby, osprchuju se, du si lehnout a pak si jenom pamatuju, že na mě matka civí do sprcháče a ukrutně se diví, proč se sprchuju podruhý a hlavně proč ve tři v noci!

Pak se mi taky občas k ránu zdá, že potřebuju na WC, tak vstanu a du, močim, du si lehnout a za chvíli zase! Tak du zase, zase se vymočim, zase si du lehnout a za chvíli zas! Třeba několikakrát dokola! Pak mi většinou zazvoní budík. Divim se, že sem se eště nepochcal do postele! Asi silná vůle

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 13-05-2002 v 13:08 PM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 7

No, to je pořád lepší, než to, co potkalo mně..:-)) Já měla jednou asi týden nějakýho vira, kterej mi udělal šílenou paseku v těle, takže jsem měla čtyřicítky horečky a šííleně mě bolela hlava. V tom celodenním bolení jsem měla vždycky tak cca dvě hoďky, kdy to přešlo a já (asi to bylo vinou té nemoci, jinak si to nedovedu představit) jsem si četla knížku Einstein - život, smrt, nesmrtelnost (docela hustej nářez, teda aspoň pro mě). No a když mě zase začla bolet ta hlava, tak jsem lehla a spala (co jiného taky, že jo?) následkem čehož jsem měla regulérní týdenní halušky, že jsem Einstein a řeším nějaký šílený diferenciální rovnice nevím kolikátého řádu...

Old Post 13-05-2002 v 13:16 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Jo, jo Příspěvek č. 8

Když jsem byl malej tak se mi často stávalo těsně po usnutí, že jsem měl okolo sebe dva druhy předmětů. Strašně velký a neuvěřitelně lehký a naopak malinký a strašně těžký.

Třeba autobus jsem zvedl normálně rukou a špendlíkem jsem ani nehnul a když jsem ho nakopnul, tak jsem si ukop palec.

Bylo to divný a docela nepříjemný. Časem to zmizelo. Fakt je že spánek a sny to je zvláštní věc, taková neprobádaná věc, vlastně taková malá smrt každý den.

... a znovuzrození ráno, když sluníčko svítí a voní tráva !

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 13-05-2002 v 13:24 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9

Tag to ja byla driv kdyz jsem byla mensi namesicni jaxwine,sem treba se sebralavoblikla jsem se a sla ke dveri a zacala si vodemikat ze kamsi jdu vetsinou me ale nekdo zaseknul hnedka u dveri to je divny skoro nikdy se mi to nepovedlo az ven.....ted uz jenom rvu ze spani a placam kraviny.......Ale minulej rok jsem byla na dovolene s kamaradkama a jednou v noci kdyz jsme se s kamikou vracela home tag jsme slisela jednu ze spolubydlicich jak povida naky kraviny ale docela ji ta huba mlelea dlouho dobrou pul hodku,dost jsme se u toho nasmaly fuckt vodlet protoze pred tim jsme daly jednoho dobryho spicka a prislo nam to hrozne bezva a po zbytek noci jsme premejslely jak nekdo muze tagle mluvit aniz by byl vzhuru....

Nejvic me dycky stval muj bratr jeste kdyz jsme byly maly a mely spolecnej pokoj to dycky celou noc hucel..paty pres devaty jednou kricel at ho nezabiji a minutu na to knoural jak maly dite,dost mi to lezlo krkem sem se dycky musela vzdat postele a jit do jine mistnosti protoze to bylo k nevydrzeni..........

Stejne sny jsou nekdy dost bezva,tagovy skoro jak realny no ne????...nekdy se vzbudim a premejslim co je realita a co sen...co kdyz zrovna myslite na to co se vam po probuzeni zdalo,jenze co kdyz ten moment je vase podvedomi a vy zrovna spite ...

Astalavista mundo solo bona sone....................

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 19-05-2002 v 11:19 AM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec nahoru sem si ještě vzpomněl... Příspěvek č. 10

Jednou jsme byli na horách snowboardovat. Spalo nás 6 na pokoji. Všichni jsme se uložili a asi za 5 minut jsem slyšel zvuky jako když někdo šeptá. Nějak jsem se na to vysral a čekal až usnu. Za chvíli se ozvalo: "Si mentál?" Kámoš totiž potichu vstal a šel ten zvuk hledat. A ten kluk, co šeptal, prej šeptal něco anglicky...

250w skříň

Old Post 19-05-2002 v 14:42 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to SlecznaIrlinka Příspěvek č. 11

Tak s těma živýma snama máš recht . Taky se mi to občas stane, že se probudím, koukám co se děje a najednou si uvědomím, že ještě pořád spím a to, že jsem se probudil se mi jenom zdá . A nebo když si zdřímnu v práci a festově zaberu, tak si někdy po probuzení myslím, že jsem doma a právě vstávám do práce a asi jsem zaspal podle toho světla .

Závěrečné shrnutí:
Spánek je nejlepší droga na světě a sny jsou ten nejhustší trip, kterej můžeme zažít. Někdy je můžem s části kontrolovat, někdy jen nezúčastněně přihlížíme, ale pokaždé nás překvapí něčím novým.

P.S. A nejlepší sny jsou stejně lítací . To je takovej hukot, že se to nedá slovy popsat. Škoda, že už jsem dlouho žádnej takovej neměl. Asi si to nezasloužím, či co .

Old Post 19-05-2002 v 15:59 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Hydrantek Příspěvek č. 12

Máš naprostou pravdu. Sen trvá několik málo sekund a i když se nám zdá, že je to celou noc, je to právě před probuzením.
Já osobně mám skoro každý den nějaký sen, ale někdy si na něj nemůžu vzpomenout. Většinou ale zjistím, že jsem si třeba den předtím o tom podobném s někým povídala, nebo na něco podobného koukala atd.
Dokonce mám někdy i barevné sny. Tak nevím jestli nejsem blázen? Má ještě někdo barevné sny?
čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 19-05-2002 v 18:00 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Barevné sny Příspěvek č. 13

Teď si mě, Shadowlady, docela zaskočila, já myslel, že je to normální barevné snít . Je pravda, že teď když o tom přemýšlím, tak si nedokážu vybavit jestli jsou barevné nebo ne

Old Post 19-05-2002 v 18:11 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Al-Ban Příspěvek č. 14

No právě, většina lidí si myslí, že je má barevné, ale když zavzpomíná, tak najednou zjistí, že neví. Já si to ale přímo (je to velmi zřídka) uvědomuji.

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 19-05-2002 v 18:15 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oiro
Nový Člen

Karma uživatele oiro - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 14 

Zdraví Příspěvek č. 15

ako to je ?
Farebne sny maju prevazne zeny mne sa dnes asi poprvi krat snivalo ze som letel snivalo sa mi o horolezcoch a zrazu som sa jedny stal aj ja a uz som na uplnom vrchu otocil som sa skocil ale tolko euforie som nezvladol ale je to parada a nie je celkom pravda ze sa sniva nad ranom ono sniva sa asi 3 az 6x pocas celej noci a od 3 az 60 minut no a prvy krat to trva asi 3min a potom sa to postupne zvysuje cize cim viac clovek spi tak tym sa tie fazy snivania predlzuju asi tak nejak to je

Old Post 19-05-2002 v 19:28 PM
oiro je offline   Profil uživatele oiro   Find more posts by oiro   Foto galerie člena oiro   Click here to Send oiro a Private Message   Add oiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

LUCIDNI SNENI Příspěvek č. 16

Nezkousel jste nekdo tzv. Lucidni sneni? Jde o to, ze diky Lucidnimu sneni lze behem tohoto snu ridit beh udalosti podle svych predstav - mate moznost delat to, co v realu nikdy nemuzete, coz je urcite neco prevratnyho! Jeste jsem se tim moc detailne nezabyval, ale rad bych se to naucil i kdyz je mi jasny, ze to neni otazka nekolika dnu ci tydnu...

Blize viz. http://sorry.vse.cz/~xkras03/lucid.html
nebo ve vyhledavaci zadejte "lucid+dreaming".

Old Post 19-05-2002 v 20:32 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0727990 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív