Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc jsem antibotanik :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Pomoc jsem antibotanik :) Příspěvek č. 1

Zdarec všici jsem tu novej a jsem total začátečník letos pěstuju poprvý, mám 2 kytičky za oknem. Potřeboval bych poradit, jak poznám, že rostlinka začala kvést. Možná se vám to zdá jako dementní dotaz, ale jak řikám jsem začátečník. Pročetl jsem si celý FAQ ale nic jsem nezjistil.

Old Post 04-08-2008 v 13:51 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2

jo a ještě pls jak mám dát do galerie fota abych vám svoji situaci přiblížil?

Old Post 04-08-2008 v 14:02 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSO
Stálý Člen

Karma uživatele TSO - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

Prohlidni si tenhle thread http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=23410 , je to sice o rozpoznavani samcu a samic, ale prave tady sou hodne fotky kytek v zacatku kvetu. Jinak nevim jak ti pomoct

Old Post 04-08-2008 v 14:04 PM
TSO je offline   Profil uživatele TSO   Find more posts by TSO   Foto galerie člena TSO   Click here to Send TSO a Private Message   Add TSO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4

TSO : jasný to chápu ale to přece neni začátek květu ne? když se začnou objevovat ty pestíky atd. tak to ještě neni květ nebo tak to bylo napsaný ve faq...potřebuju to vědět kvůli hnojení abych věděl kdy mám začít hnojit na květ...

Old Post 04-08-2008 v 14:31 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steewosh
Stálý Člen

Karma uživatele Steewosh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

Pocitej tak pulka ale spis konec srpna

Old Post 04-08-2008 v 14:37 PM
Steewosh je offline   Profil uživatele Steewosh   Find more posts by Steewosh   Foto galerie člena Steewosh   Click here to Send Steewosh a Private Message   Add Steewosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

kdybych věděl jak tak bych ukázal fota svejch kyti abyste posoudili jak jsem na tom...ale nemůžu přijít jak do tý galerie přidat foto

Old Post 04-08-2008 v 14:47 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnak
Stálý Člen

Karma uživatele konopnak - 63% PěstitelskáKarma uživatele konopnak - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Lynx
kdybych věděl jak tak bych ukázal fota svejch kyti abyste posoudili jak jsem na tom...ale nemůžu přijít jak do tý galerie přidat foto


http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93

Matky Ganesh Mandala seeds
Kinder surprise cloner
myfreeyoga.com

Old Post 04-08-2008 v 14:53 PM
konopnak je offline   Profil uživatele konopnak   Find more posts by konopnak   Foto galerie člena konopnak   Click here to Send konopnak a Private Message   Add konopnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8



ahaaaa už to chápu

Old Post 04-08-2008 v 15:33 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Lynx
ahaaaa už to chápu

dej je nekam ven,vevnitr se jim moc dobre darit nebude,jesi z toho chces mit neco ke spaleni....a nebo ji dej nejakej ofuk...jinac budou mit pomerne ridky palice

DEN/NOC

Old Post 04-08-2008 v 16:01 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Lynx
TSO : jasný to chápu ale to přece neni začátek květu ne? když se začnou objevovat ty pestíky atd. tak to ještě neni květ nebo tak to bylo napsaný ve faq...potřebuju to vědět kvůli hnojení abych věděl kdy mám začít hnojit na květ...


Pestíky sú preflowers, čiže vonkajšie rozpoznávacie znaky pohlavia - samica. A znaky pohlavia sa objavujú pri skracovaní svetelnej periody, ktorá zapríčiňuje prechod rastlín z rastovej do vegetačnej fázy. Inak povedané, je to už začiatok kvetu.

Už aj podľa fotiek - hnojivo na kvet určite dávaj - nejaké kvalitnejšie, ktoré negatívne neovplyvní chuť materiálu. Veľa zdaru.

Marihuana je dar.

Old Post 05-08-2008 v 22:26 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 11

thx všem a ještě jeden dotaz...jak nejlíp poznáváte kdy sklidit??? pročetl jsem hodně stránek ale všude se to liší...je to prý podle toho kolik těch blizen zhnědne ale někde je 50 procent a někde 80 tak si nejsem jistej...

Old Post 07-08-2008 v 10:58 AM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Lynx
thx všem a ještě jeden dotaz...jak nejlíp poznáváte kdy sklidit??? pročetl jsem hodně stránek ale všude se to liší...je to prý podle toho kolik těch blizen zhnědne ale někde je 50 procent a někde 80 tak si nejsem jistej...

jestli mas mikroskop,neebo dobrej fotak,tak to nejlip poznas podle zakaleni pryskyrice
podle blizen to jde taky...
ale nejlepsi je udelat v dobe,kdy si myslis ze je to zraly zastipek naky palky,kostnou to a pak usoudit jesi ten staf co to dela je optimalni tvejma narokum nebo to chces vic stoned

DEN/NOC

Old Post 07-08-2008 v 11:36 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 13




Díky všem za rady a ještě mám otázku...jde nějak poznat kdy sklidit podle účinků??? Udělal jsem záštipek jedný z kyti a mělo to účinek spíš takovej zkydanej a jen tak na 45 minut??? Dá se podel toho poznat nějak jestli je třbea ještě brzo nebo pozdě??? Tady jsou další fota

Old Post 04-09-2008 v 14:29 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 14

nebo aspoň poraďte kdy to mám sklidit??? Já si fakt nejsem jistej a nechci to mít přezralý ale ani nedozrálý...co myslíte podle těch fotek?

Old Post 11-09-2008 v 20:28 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 15

podle fotek to má ještě pár tejdnů čas, ale fakt by bylo lepší vzít to podle trichomů...

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 11-09-2008 v 20:56 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 16

ještě prosím o radu jedný z kyti (na fotce s nažloultými listy) se úplně zastavil růst. Na větvích začaly rašit další paličky ale pak najednou nic a už týden je ve stejnym stavu...máte s tim zkušenost??? a nevíte co s tim? sklízet se mi ještě nechce ještě má čas, ale jestli to bude nutný tak jí vytrhnu

Old Post 17-09-2008 v 14:31 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2011 - POMOC s PRVYM IN pestovanim :D - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4685960 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív