Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první indoor cocos 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

první indoor cocos 600W Příspěvek č. 1




čágos borci tak jsem tu z naší novou a první bednou.je nás na to trošku víc tak jsme to museli tošku zvětšit hulíme jako dasové chutná nám:-D
Tak že výbava:600W jak na květ tak na růst od philipsu dále stínítko a-wing medium a velký tepelný štít.
Vzuchotechnika je ufo 250m/h plus uhlíkovej filtr koncovej a na ofuk klasickej stojanovej větrák.
Hnojky všecho od hesi:stimulátor kořenovej,TNT,kapky vitamíny,emzym,hnojení na cocos,pk a od plagronu mam postřik a Green Sensation tot vše.
Průběh je takovej že toplota je kolem 27c noc je 20c,vlhkost při vegetaci byla 70% a ted je kolem 40% ,Ph držíme kolem 6 a ec ještě nějak neřešíme.
Fotky dávám už v 4 tejdnu na květu,protože foták jsme pořešily až poždě.
Jo a osazenstvo je 26 kytiček F1 ultra haze v 10l kýblích

Old Post 22-07-2008 v 14:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




Zasíláme ještě nějaký fota ze 4 tejdne na květu.
Jo a kytky maj koem 130cm a nebyli vůbec zaštipovaný jenom je prostříháváme

Old Post 22-07-2008 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 3

celkem pěkný, ale zdaj se mi hodně řídký :S šak uvidíme co se z toho vyvine

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 22-07-2008 v 16:22 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

taky jse mi zdaj trochu řidší no měl jsem asi zaštipovat nebo m jak je to možné

Old Post 22-07-2008 v 21:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 5

já myslím že na zaštipování jeste času dost tak neco zkus, třeba jen na pár rostlinách, uvidíš co se z toho vyvine

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 22-07-2008 v 23:53 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 6

vania-na zastipovanie je este casu dost?to si ako nato prisiel? zastipovat v 4 tyzdni kvetu?

borec inac no nefim ale na 4 tyden kvetu slabota....

Hlavne si veriť

Old Post 23-07-2008 v 23:41 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 7

aham to mi uniklo, já myslel že má jeste rust, nooooo tak to jsem zvedavej co z toho vznikne ale přeju hodně zdaru

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 24-07-2008 v 10:33 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

To já taky jsem zvědavej jak to dopadne

Old Post 24-07-2008 v 13:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 9

je to takový nějaký, no ehm, řídký, vytáhlý, zaštípnout jste určitě měli...pro příště

jak vysoko máte lampu od vršků? docela koukám že to tím ufíčkem uchladíte, mám menší watáž a silnější ufo a přesto jsem při vedrech pod 30 šel málokdy...

ještě mě zajímají rozměry boxu

jináč si myslim že vybavení jste dobře, tak ať se vám v květu nic nepřihodí a dobře dojedete
pic

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 24-07-2008 v 14:03 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

od vršku je tak kolem 20-30cm,jo vpohodě teplota je kolem 26-27 tak že super a rozměry jsou v2m š1,3m d2m a chtěl jsem se zeptat na tyhle rozměry mam 26 kytek a to se mi zdá trochu hodně,protože nemaj prostor se rozrůst tak že podle mě mi to zásadně ovlivní g.A ještě k tý teplotě já to mam v poho kvůli to mu že mam tak velkej rozměr a tam se to stratí

Old Post 24-07-2008 v 23:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 11

ty tam máš 26 kytek? tak to je podle me celkem haaafo

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 25-07-2008 v 10:08 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

tak to podle mě taky jsou nahnácaný vedle jedna vedle druhý a vůbec nemaj prostor se pořádně rozrůst

Old Post 25-07-2008 v 22:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

měl bych takovej dotaz kolik bych měl dát kytiček na takovejhle rozměr a by to mělo tu pravou efektivitu

Old Post 25-07-2008 v 22:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

jinak jsem celkem dneska prostříhal a naohejbal tak uvidíme

Old Post 25-07-2008 v 22:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

co nejdřív hodim nějaký fota

Old Post 25-07-2008 v 22:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 16

pěknej KOG

máš to ze semen nebo z řízků? Co bys chtěl, je to mega sativa s 13 týdenním květem, jen počkej, salámky budou. Pokud máš alespoň nějaké místo, můžeš zkusit ty největší ohnout do vodorovna.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 26-07-2008 v 08:59 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - První indoor pěstování - 97 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4380590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív