Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Pozdrav a predstaveni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Anna
Nový Člen

Karma uživatele Anna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 1  

Obecné Pozdrav a predstaveni Příspěvek č. 1

Zdravim vas vsechny,
jsem cerstve zaregistrovana a hledam tady odpoved na spoustu dotazu. Trochu me desi prisna pravidla pro pridani prispevku, ale snad to nejak pujde. Letos poprve pestuji. Seminka jsem dostala z udajne dobreho zdroje. Carovala jsem s nimi, zkousela jsem ruzne indukce kliceni, ale nakonec se mi zadarilo jen obycejnym zasazenim 1cm pod povrch pudy. A pak jsem rostlinky nechala rust jak travu v lese na balkone s jizni orientaci. A ted zjistuji, ze jsem to asi podcenila a po procteni navodu mam dotaz a prosim o radu. Muzu jeste neco na svem ledabylem pestovani napravit? Rostlina ma 9 pater, ma smysl ji jeste zastipovat a pokud ano, opravdu ve 3. patre? Namam moznost dat ji do skrine, jediny rozumny prostor je na balkone, mam si poridit vybojku a prisvecovat ji jeste sodikovou vybojkou nebo staci zaskleny balkon s orientaci na jih? Dekuji za rady a preji pekny den,
A

Old Post 17-07-2008 v 21:11 PM
Anna je offline   Profil uživatele Anna   Find more posts by Anna   Foto galerie člena Anna   Click here to Send Anna a Private Message   Add Anna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Tím že ji zaštípneš nic nezlepšíš-má smysl jen pokud nechceš aby to přerostlo-zaštípnout ji můžeš i v 9 patře

Žádnou výbojku neřeš,balkon pro tebe bude dostačující...

Old Post 17-07-2008 v 21:39 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Jizni balkon je ideal muzes ji taky ohnout

Old Post 18-07-2008 v 06:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 4

nezaštipuj, nezapomeň hnojit a normálně jí vohni a přivaž

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 18-07-2008 v 09:54 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 5





Heuréka,...kultivovaný ántré na Grower!

Anno - zaštipování bych v tuto dobu již určitě nevolil. Ani v případě obav z přerostené balkónové jungle. Nové výrůstky většinou letí nahoru větším švuňkem než primární stonek a to na úkor kvality budoucích palic (mluvím o faktu, že je druhá polovina červce, a zároveň nemluvím o FIMu)
Řešení bych hledal pouze v ohýbání a lámání jak už ti pánové řekli. V místě kde kytka přestává dřevnatět a začíná dužnatá část (cca 3 parta od vršku) stonek jemně stlač mezi polštářky prstu a ohni (zlom) kýženým směrem. Bacha - mělo by to být v místě, kde je stonek ještě dřevnatý, protože ta dužnatá část je již velmi křehká - nemá dost vyzrálého stonkového pletiva. Pokud si nejsi tím správným místem ještě jistá, doporučuju menší nápovědu - polož kytky na zem naležato a ony ti to místo ukážou během dvou hodin samy tím, že se přesně ZA tím místem začnou vertikálně ohýbat nahoru za sluníčkem. Pak už jen nasadíš na to místo armovací kolínko a postavíš květináče. Hotovo dvacet. Hlavně nepanikařit, i když to křupne. Konopí je poměrně masochisticky založená potvůrka a dokáže si většinou poradit s horšími "ortopedickými" problémy. Ne už tak s gastronomickými...
Napoprvé to bude možná nepříjemný ekl pocit, ale stejně to budeš jednou muset absolvovat (balkon není kukuřice), takže proč ne hned, ne?

a...vítej v komunitě.
H.

sry za foto, bral jsem to nahonem webkou...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 18-07-2008 v 10:20 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2014 - Prior se představuje - 4 odpovědí
15-03-2014 - pozdrav a dotaz - 1 odpovědí
25-05-2013 - Pozdrav pestitelum - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5402300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív