Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Garden Grow 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

1. rostlinka - "Salámovice" - UKRADENA! Příspěvek č. 33



Tuhle kytí si možná pamatujete podle určitých specifických znamení. Vyzdvihl bych hlavně 4 pořádné salámy, jenž jí dominovaly......a možná ještě její výšku- +/- 3 metry.
O dalším osudu této účastnice letošního growu se nebudu více rozepisovat. Vše potřebné- viz. nadpis.


Fotos:

1) Vše, co mi z ní zbylo... Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o dvě nejspodnější větvičky, výnos z celé kytky bych tipnul na krabici od bot již usušené ganji.



2) Konopí dobře usušeno a archivováno v sáčcích a svařce. Skladovat budu v chladu a temnu













Úroda:
7g. Výborná sklizeň, že? Děkuji čórkám za těchto pár zbytků...
Konopný kouř má příjemně nasládlou chuť, velmi příjemné, déle trvající a rychle se dostavující účinky.

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 31-10-2008 v 11:11 AM

Old Post 14-09-2008 v 15:16 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 34

Hele nebylo by lepší je nechat pouze ve skle ? A občas jim dopřávat trochu vzduchu ? Ať ti to ještě dozrává...

06/07/08/09/

herb herb is a plant, I mean herb's good for everything.

Old Post 15-09-2008 v 16:37 PM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 35

to: Mr. Review

Jelikož jsem dítě ulice a pěstitel-amatér, vyrůstám s filosofií, že THC, tedy psychoaktivní složka konopí, na vzduchu oxiduje. Nejsem si 100% jistý, jestli to tak opravdu je, ale nějak se mi to kdysi dávno vrylo do paměti, proto jsem volil metodu, která, podle mě celkem dostatečně, minimalizuje množství kyslíku pronikajícího k šiškám. Tedy již zmiňované ságly a svařku. Myslím si, že konopí je prosušené tak akorát, takže problémy typu plíseň, hniloba nehrozí...

Ohledně téhle tématiky doporučuju:
http://grower.cz/forum/showthread.p...Bskladov%E1n%ED
...nebo...
http://grower.cz/forum/showthread.p...Bskladov%E1n%ED

Ať už Ramon_Dexterova "SpaceBagová metoda" či všem dobře známé zakopání konopí do země, v obou případech se jedná o metody, kdy se v podstatě absolutně zamezí přístupu jakéhokoliv kyslíku(pominu-li skutečně mikroskopiské množství).

Nicméně je to opravdu dobrá připomínka a skutečně by mě zajímaly názory, ale i případné návody jednotlivých členů co se nejvhodnějších metod skladování úrody týče.


Mír s Vámi a za případné reakce, ať už na zmíněných lincích či zde, předem děkuji

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 15-09-2008 v 19:12 PM

Old Post 15-09-2008 v 17:51 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 36

Hawke,
nejde tu o plíseň či něco takového, myslel jsem spíš na postupné zrání šišky, tím že se nechá uležet aby mohla ve svém volném prostoru s občasnám přístupem vzduchu (např. otevírání sklenice, denně na určitou krátkou chvíli dle vlhkosti produktu ) být ve stavu takovém ne suchém né mokrém.
Nevím zcela jakou roli hraje kyslík, ale pokud mluvíš o "SpaceBag" to je už zase odsávání vzduchu snad uplné. O sačcích na ganju se to říct nedá.
Jen se mi prostě nezdá proč uzavírat šišky do sklenice a ještě do sáčku.

Be happy

06/07/08/09/

herb herb is a plant, I mean herb's good for everything.

Old Post 15-09-2008 v 22:39 PM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 37

No, vždyť je to jednoduché - čím méně vzduchu, tím větší trvanlivost...
Ale asi máš recht, ono je to v konečném efektu zřejmě jedno jestli je to ve svařce nebo v ságlu a zároveň ve svařce... To asi jen pro můj dobrý pocit z pořádně odvedené práce

Mír s Tebou a Don´t worried, I am Happy

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 17-09-2008 v 08:45 AM

Old Post 15-09-2008 v 23:56 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Hawke
No, vždyť je to jednoduché - čím méně vzduchu, tím větší trvanlivost...


Tak to bych neřekl. Já myslím že navzduchu se to nezkazí, ale pravda už to nebude tak dobrý.

citace:
Původní příspěvek od Hawke

Ale asi máš recht, ono je to v konečném efektu zřejmě jedno jestli je to ve svařce nebo v ságlu a zároveň ve svařce...


Mě to zas tak jedno nepřijde, zdá se mi lepší způsob - pouze ve svařce.

I´m not worry, I´m happy too

06/07/08/09/

herb herb is a plant, I mean herb's good for everything.

Old Post 16-09-2008 v 11:27 AM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darush
Nový Člen

Karma uživatele Darush - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 39

to: Mr. Review

na vzduchu se to zkazí thc vyprchává....mám zkušenosti s nalezenou šiškou(po roce) a vážně nezhulovala i když to byl hustej venek.....jinak ganju dávám jen do svařek....ságly mi připadají zbytečné....ale ať si to dělá každý jak chce

Old Post 16-09-2008 v 16:52 PM
Darush je offline   Profil uživatele Darush   Find more posts by Darush   Foto galerie člena Darush   Click here to Send Darush a Private Message   Add Darush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 40

to: Mr. Review

citace:
Původní příspěvek od Mr. Review
Tak to bych neřekl. Já myslím že navzduchu se to nezkazí, ale pravda už to nebude tak dobrý.

Ne, to jako vážně - THC prostě na vzduchu pomalu ale jistě oxiduje, což znamená, že konopí postupem času ztrácí na zhulbyschopnosti

citace:
Původní příspěvek od Mr. Review
Mě to zas tak jedno nepřijde, zdá se mi lepší způsob - pouze ve svařce.

Tak proti gustu žádný dišputát... Skladuj ve svařce a já to nechám i v těch ságlech. Aspoň mám oddělené vršky od šišek a katru. Znáš to, mám rád ve všem pořádek


to: Darush

citace:
Původní příspěvek od Darush

na vzduchu se to zkazí thc vyprchává....mám zkušenosti s nalezenou šiškou(po roce) a vážně nezhulovala i když to byl hustej venek.....

Děkuju za zastání ohledně té oxidace...


Mír s Váma oběma

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 16-09-2008 v 20:52 PM

Old Post 16-09-2008 v 18:16 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 41

To mě zase poměrně praktické přijdou, takže vyloženě patová situace

P.S. jak jsem říkal, kdyby jsi náhodou dostal chuť nebo měl nouzi o lepší vzorky, stačí napsat a máš to rychlejc než od FedExu

Mír s Tebou a děkuju za tvoje názory a připomínky.

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 17-09-2008 v 08:50 AM

Old Post 17-09-2008 v 08:43 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

2. rostlina - "Nezastřižená kráska" - SKLIZENA! Příspěvek č. 42




Co se týče specifik této rostliny, rád bych se zmínil o poměrně pravidelně rostených patrech a krásném, tmavězeleném zabarvení listí... Rostlinka byla vysazena na vlhčím místě, díky čemuž mi několikrát odpadla práce se zalíváním. Důvod předčasné sklizně je stejný jako v předcházejícím případě - neochota sponzorovat somráky byť nedozrálým ale přesto vlastnoručně vypiplaným konopím.
Jelikož kytí nebyla zastřižena, nic nebránilo živinám cpát se jen do vrchní paličky, která má po usušení 25 cm na délku a je zajímavá i chuťově



Fotos:

1) Vršek kytí... Valná většina šišek, které se mi podařilo sklidit bylo právě z této části rostliny.





2) Veškerá sklizená ganja Vršek, šišky, spodky a katřík...












3) Archivace a skladování Chladno a temno už na ni čeká...













Úroda:

27g. Prakticky houby, ale maximum, kterého bych mohl dosáhnout stejně odhaduju na něco málo přes třicet gramů...
Konopný kouř nemá příliš dobrou chuť a nájezd stavu je poněkud pomalejší. Nicméně musím říct, že jakmile se ho člověk dočká, má na pár hodin o zábavu postaráno Co tato rostlina nedohnala množstvím ani chutí, vynahrazuje právě účinkama

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 31-10-2008 v 11:11 AM

Old Post 20-09-2008 v 11:39 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

3. rostlina - "Vánoční stromeček" - SKLIZENA! Příspěvek č. 43





Kytičku, kterou se mi podařilo sklidit v jakéms-takéms dobrém stavu jsem přiléhavě pojmenoval "Vánoční stromeček". Netřeba vysvětlovat, že důvodem byl její téměř dokonale pravidelný tvar.
Kytička se již od prvních momentů vyznačovala chutí k větvení. Není ani jednou zastřihávaná, přesto by ji dva lidé jen stěží mohli obejmout. Dále, alespoň tedy kam až moje paměť sahá, si nevybavuju ani jeden uvadlý lístek během růstu, takže se odvažuji tvrdit, že to byla zřejmě nejzdravější rostlinka letošní zahrádky. Neberu pochopitelně v potaz žluté lístky které samovolně odumírají ke konci dozrávání.
Co se týče výšky rostliny, otipoval bych to na něco málo přes dva metry, měřená bohužel nebyla. Nyní již k obrazové dokumentaci...

Fotos:

1) kytí v den kácení





2) vršek kytí po usušení...















3) spodní část rostlinky po usušení...













4) Sklizeno, nasušeno...a ke konzumaci připraveno










< UNDER CONSTRUCTION - sháním zavařovačky >

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 31-10-2008 v 11:12 AM

Old Post 11-10-2008 v 09:45 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 44

no s tim susenim, hawkeova metoda mi prijde super , ale s tim jak tu nekdo psal ze palka rok stara nezhuluje bych nesouhlasil, ja jednou nasel palku na pude co tam byla pres rok , dal sem si ju pres bong a rozkopala me, ale ja teda nejsem zadny hulici guru a nahuli me skoro vse . Smrt corkam urcite si udelal dobre ze si to sklidil oni by se vratili to je jiste. GL do dalsich pestu. D.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 11-10-2008 v 10:17 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darush
Nový Člen

Karma uživatele Darush - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 45

to DooMer:
noo to sem psala já....tak nevim....já mám odjakživa v hlavě že když je ganja na vzduchu dýl třeba ten rok,dva tak nezhuluje...asi si měl nějaký zvláštní vzorek...

Old Post 12-10-2008 v 13:54 PM
Darush je offline   Profil uživatele Darush   Find more posts by Darush   Foto galerie člena Darush   Click here to Send Darush a Private Message   Add Darush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

4. rostlina - "Smolařka" - 1/2 SKLIZENA, 1/2 UKRADENA! Příspěvek č. 46





Jak už jsem se zde několikrát zmiňoval, téhle kytí se u mě zřejmě moc nelíbilo. Několikrát jsem rostlinku našel zcela vyvrácenou ležet na zemi, v jednom případě i s přetrhanými kořínky. Při zvedání se mi ji podařilo dokonce rozštípnout v nejnižším kloubu, atd. Zkrátka takový konopný mrzáček Detaily viz. předchozí příspěvky z políčka.
Na druhou stranu jsem si uvědomil jak moc je rostlina konopí houževnatá. Všechny tyto jevy totiž rostlinka přestála víceméně bez větší úhony a vesele si pokračovala v růstu, později i v květu. Osudnými se jí staly až nůžky a hamižnost čórek...

Fotos:

1) Kytí v den sklizení... Vršek ukraden...







2) Rostlinka po návštěvě kadeřníka a týdenním sušení...














3) Šišky. Krába od Camelek je pro porovnání velikosti.











4) Archívek...













Úroda:

Po několikerém testování se musím zpříma podívat pravdě do očí - tahle kytka je docela NEZHUL! Nedokážu přesně určit čím to může být. Špatná genetika, málo koňského hnoje, vývraty a rozštípnutí, předčasná sklizeň, absence nejvíce potentních částí rostliny (vršků),... Faktorů je mnoho a myslím si, že každý z nich má na konečném výsledku svoji vinu.
Nicméně, neřekl bych, že je to zase až taková tragédie. Olej, mast, mlíko,...myslím si, že nějaké využití pro 35 g méně zhulujících šišek určitě najdu

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 31-10-2008 v 11:49 AM

Old Post 31-10-2008 v 11:09 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
22-02-2017 - Zahradní gRow 2016 - 34 odpovědí
18-02-2016 - Zahradní gRow 2015 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0591060 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív