Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Corn field
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mescalero
Nový Člen

Karma uživatele mescalero - 91% PěstitelskáKarma uživatele mescalero - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Corn field Příspěvek č. 1

Můj první outdoor nevyšel jak jsem si přál (přesněji první část ) Začal jsem nějak takto http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=35974 ale sežrali mi to nějaké svině (asi prasata : - D), tak jsem neměl chuť ani napsat co se stalo, bo jsem byl totálně v prdeli, však to znáte člověk se o to stará, jezdí tam atd...atd..! A jak to tak bývá , tak rostliny do kterých vkládáš nejmíň nadějí, tak ty to tuní!!! Abych vše upřesnil ty dvě byly Durban Poison od Nirvany, které jsem zasadil do kukuřičného pole. A vůbec jsem je nehnojil, protože jsem neměl tušení, že se ujmou! Tak jsem si řekl, že když se chytli, tak už to nechám na nich!

Naposledy upravil mescalero 27-10-2008 v 18:47 PM

Old Post 27-10-2008 v 18:39 PM
mescalero je offline   Profil uživatele mescalero   Find more posts by mescalero   Foto galerie člena mescalero   Click here to Send mescalero a Private Message   Add mescalero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mescalero
Nový Člen

Karma uživatele mescalero - 91% PěstitelskáKarma uživatele mescalero - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2






Růst

Naposledy upravil mescalero 27-10-2008 v 19:32 PM

Old Post 27-10-2008 v 18:48 PM
mescalero je offline   Profil uživatele mescalero   Find more posts by mescalero   Foto galerie člena mescalero   Click here to Send mescalero a Private Message   Add mescalero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mescalero
Nový Člen

Karma uživatele mescalero - 91% PěstitelskáKarma uživatele mescalero - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3






Pozdní růst

Naposledy upravil mescalero 27-10-2008 v 19:31 PM

Old Post 27-10-2008 v 18:54 PM
mescalero je offline   Profil uživatele mescalero   Find more posts by mescalero   Foto galerie člena mescalero   Click here to Send mescalero a Private Message   Add mescalero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mescalero
Nový Člen

Karma uživatele mescalero - 91% PěstitelskáKarma uživatele mescalero - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4






Ano

Naposledy upravil mescalero 27-10-2008 v 19:31 PM

Old Post 27-10-2008 v 19:01 PM
mescalero je offline   Profil uživatele mescalero   Find more posts by mescalero   Foto galerie člena mescalero   Click here to Send mescalero a Private Message   Add mescalero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mescalero
Nový Člen

Karma uživatele mescalero - 91% PěstitelskáKarma uživatele mescalero - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5





A dnes to je 27.10 šla pod kudlu

Naposledy upravil mescalero 28-10-2008 v 08:02 AM

Old Post 27-10-2008 v 19:10 PM
mescalero je offline   Profil uživatele mescalero   Find more posts by mescalero   Foto galerie člena mescalero   Click here to Send mescalero a Private Message   Add mescalero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malyfida
Nový Člen

Karma uživatele malyfida - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 6

ou moc pekne divim se že ti to nekdo nenasel....moc fajné...přeji veselý podzim

"Don´t worry about a thing,
´Cause every little thing gonna be all right.
Singin´: "Don´t worry about a thing,
´Cause every little thing gonna be all right!"....malo pěkná písníička.jo bob marley to byl nekdo!!!peace

Old Post 28-10-2008 v 10:31 AM
malyfida je offline   Profil uživatele malyfida   Find more posts by malyfida   Foto galerie člena malyfida   Click here to Send malyfida a Private Message   Add malyfida to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 7

nazdar velmi podareneee... dubran znva ukazal co je to zac takze si to nicim nehnojil? ani si pôdu nijako neupravoval? zaujimalo by ma ze ked tam boli nejkaky hospodary ako to ze taky krik nevideli ?

legalize it

Old Post 28-10-2008 v 18:13 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mescalero
Nový Člen

Karma uživatele mescalero - 91% PěstitelskáKarma uživatele mescalero - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 8

Přesně tak. Ještě, že to nikdo nenašel. Super místo. Jsem zvědavý na chuť. Pak napíšu, zatím se suší.

Old Post 29-10-2008 v 07:24 AM
mescalero je offline   Profil uživatele mescalero   Find more posts by mescalero   Foto galerie člena mescalero   Click here to Send mescalero a Private Message   Add mescalero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 9

a je to v strede toho pola alebo na okraji? hm lebo ako to tak vydim rozmyslam nad dalsou sezonou ;-)

legalize it

Old Post 29-10-2008 v 19:34 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immunal
Nový Člen

Karma uživatele immunal - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

Uuuuuf, tak takto nejak si predstavujem kukuricne polia O to vacsiu radost z toho musis mat ked to bolo vlastne prekvapko Nadhera...

Grow on...

Old Post 29-10-2008 v 21:09 PM
immunal je offline   Profil uživatele immunal   Find more posts by immunal   Foto galerie člena immunal   Click here to Send immunal a Private Message   Add immunal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mescalero
Nový Člen

Karma uživatele mescalero - 91% PěstitelskáKarma uživatele mescalero - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od raStaVK
a je to v strede toho pola alebo na okraji? hm lebo ako to tak vydim rozmyslam nad dalsou sezonou ;-)


Bylo to uprostřed pole

Old Post 30-10-2008 v 06:07 AM
mescalero je offline   Profil uživatele mescalero   Find more posts by mescalero   Foto galerie člena mescalero   Click here to Send mescalero a Private Message   Add mescalero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7502760 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív