Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » --- Bungee's --- 2008 ---
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Hlína --- Bungee's --- 2008 --- Příspěvek č. 1

Hoj všem gouwrům,
už nějakou dobu Vás tady pozoruju, pročítám a pilně studuji Vaše thready. Letos v dubnu jsem se znovu po pár letech odhodlal sehnat a vypěstovat nějakou tu marihuanu. Po několika strastiplných letech pěstování venku jsem se rozhodl pro květináče a poněkud bezpečnější místo. Mno tak tedy začněme.


Řízky:
Jelikož jsem se rozhodl pro květináče, pěstování z řízků byla jasná volba:-P. Takže pro začátek jsem si opatříl dva řízky, a to SENSI STAR a DURGA MATA. Později ještě něco přibylo ale nechme se překvapit:-)


Květináče:
Po prostudování FAQu jsem se rozhodl pro květináče o objemu 16l a k nim samozřejmě i příslušné podtácky, což taky souviselo se zaplněním jejich spodních částí keramzitem (přibližně do výšky samotné misky). To proto aby kořeny nehnily, ale to už všichni víme:-D.


Substrát:
Se substrátem jsem si docela dlouho lámal hlavu. Nakonec jsem zvolil suubstrát o následujícím složení:

• 2/7 Perlit
• 2/7 Zahradnický substrát
• 2/7 Worm Castings od Plagronu
• 1/7 Zahradnický kompost
+ trocha dolomitu a kostní moučky

add. Rostlinám se v něm daří docela dobře, horší je to se zalíváním, protože vysychá opravdu rychle.


Hnojiva:
Chemie mě nikdy moc nešla takže jsem se rozhodl pro organiku. A když organika, tak jak jinak než Plagron. Takže co že to z té jejích série používám?

růst:
• Alga Grow
• Phytamin

květ:
• Alga Bloom
• AH Growth/Bloom Excelerator


Takže tím bych uzavřel začátek a jdu prostudovat jak se uploadují fotky:-)

P.S.: Nebojte se psát, vytýkat chybičky a radit;-)

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 06-09-2008 v 18:41 PM

Old Post 01-07-2008 v 12:57 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2



01 - 05 - 2008

Dva vysněné řízky dorazily již 14 dní před datem. S řízky jsem ještě zkušenosti neměl a umístil za okno. Slunce a docela suché klima způsobilo, že všechny listy oschly a musel jsem tedy počkat až vyrostou na vrcholu nové výhonky. Bylo to strastiplných 14 dní a příště se to snad už nestane:-P.

add. Takže rada pro všechny - řízky umísťujeme do vlhka a nenecháváme je na přímém slunečním světle;-). Neuškodí je také sem tam pokropit rozprašovačem.

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 01-07-2008 v 13:23 PM

Old Post 01-07-2008 v 13:15 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3






11 - 05 - 2008
Sazenice byly přesazeny do finálních květináčů a umístěny ven. Jestě pořád moc nerostly. Sensi Star byla tou dobou větší a proto jsem neváhal a zaštípl ji. O zaštipování bych se tady trochu rozepsal.

Zaštipování:
Docela dlouho jsem řešil jak budu zaštipovat. jako první jsem zavrhl FIM, protože jeho výsledky jsou nejisté a rostlina se delši dobu vzpamatovává. Po prohledání příslušných threadů jsem narazil na příspěvek (už nevím od koho), který popisoval záštip po třetím patře, kdy po vyrašení výhonků byly nejspodnější dva odlomeny a zbývající čtyři ihned po prvním patře zaštípnuty. Tohoto vzorce jsem se držel.

Takže na fotkách je již Sensi Star bez vrcholku:-)

add. taky už jsem tou dobou používal phyt-amin a taky trochu hnojil

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 01-07-2008 v 13:44 PM

Old Post 01-07-2008 v 13:37 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4






16 - 05 - 2008
Takže jak je na obrázcích vidět tak Sensi Star byla zaštípnuta podruhé. Tou dobou jsem taky usoudil že Durga Mata je také zralá na první záštip.

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 01-07-2008 v 13:53 PM

Old Post 01-07-2008 v 13:47 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5





30 - 05 - 2008
Nějakou dobu jsem byl mimo domov a takhle to vypadalo když jsem se vrátil. Mno co si budem vyprávět, byl jsem docela nadšen:-P. Sensi Star byla tou dobou mou velkou favoritkou. Uvidíme jak se to vyvine dále.
Durga Mata mezitím pomalu dorůstala k druhému záštipu.

No nevím moc co k tomu dále napsat takže tady jsou fotky:-)

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 01-07-2008 v 14:14 PM

Old Post 01-07-2008 v 13:57 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6





04 - 06 - 2008
Takže právě nastala velká chvíle kdy byla Durga Mata znovu zkultivována. Snad na té fotce je ten záštip vidět. Jinak Sensi Star roste pořád dále, moc se od minula nezměnila;-)

Hnojení:
Stále aplikuji Alga-Grow a Phyt-amin podle doporučeného dávkování.

- - - Bungee - - -

Old Post 01-07-2008 v 14:10 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7



09 - 06 - 2008
Takže. Protože žížaly od Plagronu jsou ve větším balení jen o něco dražší, zůstala mně doma docela velká kupa. Proto jsem se rozhodl obohatit svůj květinový arzenál:-). Bylo to právě v tu dobu kdy futeW dostal od Mopslíka zásilku s řízkem Orange Budu a vzhedem ke změně jeho pěstebních podmínek ho neměl kam umístit.

Tak proběhla velká adoptace opuštěného řízku a nakonec to vypadalo asi takhle:-)

Snad to Mopslíkovi nevadí:-P

add. taky si všimněte, že řízek mně kupodivu ani neoschl:-P

- - - Bungee - - -

Old Post 01-07-2008 v 14:25 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8









17 - 06 - 2008
No a jedeme dále. Žížalí substrát ještě pořád je a já neváhám a mám slíbenu další již vyspělejší květinu. V pořadí čtvrtou. Když dorazila byl jsem docela zklamán. Byla to květina, ze které byly dost nešetrně odebírány řízky. Pro její vzhled dostala jméno Koště:-D (možná ještě časem zjistím o jakou genetiku se jedná).

Mno trošku jsem na ní zapracoval - ostříhal, otrhal, ohnul - a i s jejím docela vyvinutým kořenovým balem šoupnul do klasického květináče
No však to sami vidíte.

Jinak přidávám další update ''starých'' modelů.
Bystřejší pozorovatelé si již můžou všimnout objevujících se female preflowers;-)


Ohýbání:
Na fotkách je také vidět že používám klasická ohýbací kolínka growshopu. Ony docela dost ohýbají, až se mně zdá, že spíš lámou. Řešil jsem to tak, že jsem je zkrátil o jeden z jejich pěti článků. ohýbají tedy míň, ale zato ne tak drasticky;-)

No tak to byla taková poznámka nakonec a už se můžete kochat:-)

- - - Bungee - - -

Old Post 01-07-2008 v 14:51 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 9









30 - 06 - 2008
Takže jsem se dostal k poslední aktuální sérii fotek:-)

No, co napsat:-).
Hnojím, stříkám a hlavně v tomhle horku zalívám jak ďas. Kytky denně vypijí něco kolem 2ĺ vody takže to chvílu trvá než to oběhám.

Koště se docela rozjelo a děla mně radost. Dvě nejvyšší větve jsem zaštípl, aby je ty ostatní mohly dohnat a konečně se z něj udělal klasickej keřík.

Taky jsem se rozhodl Orange Bud nezaštípávat vůbec a nechat se překvapit co vznikne;-)

Mno tak to je pro dnešek konec, uff byla to fuška to sem dostat...growu zdar pardálové:-D

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 22-07-2008 v 16:47 PM

Old Post 01-07-2008 v 15:14 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Zdravím pane

nejuchvatnějsí kytí mi příjde Koště a Sensi star, fakt jsme nevidel krásnější kytky, co vzrustu a vzhledu chválím a K+

Old Post 02-07-2008 v 07:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 11

NO zatim pecka!!..krasny kericky..kolinka delaj svy co?! Je videt, ze je rozdil mezi rizkem a ze semene! Jinak K+ krasny

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 03-07-2008 v 15:12 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 12

mam dotaz to koste je nejaky NoName s pracovnim nazvem koste ? ta kytka vypada fakt dobre ....

Natahnout,Nasat,Zadrzet,Zakuckat

2008 ---> Terasa + zralok v akvarku (Shivas Mystery,GWSxWR ... )

2009 ---> Terasa + garden (SMBOGxTop44,White Satin,S.A.G.E.)

2010 ---> Garden + terasa (SS,BB,Shiva)

OUTDOOR ORTHODOX, tak za rok znova

Old Post 03-07-2008 v 15:50 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13









21 - 07 - 2008

Hoj všem,
po delší době jsem se rozhodl udělat další update. Plánoval jsem ho o něco dřív, ale nebyl moc čas a hlavně nevycházelo počasí pro pořízení fotek.

Ještě než začnu, chtěl bych všem příznivcům poděkovat za karmu..docela jste mě překvapili;-)

Takže co je novýho...počasí bylo v poslední době docela proměnlivý, takže kytky nerostly tak rychle jak bych si přál. Může to být taky tím, že všechny květináče už jsou plně prorostlý kořenama, takže kytky už nikam moc nespěchají:-)

S hnojivem zatím moc nepřeháním (tj. 1x týdně Alga Grow, 4ml/L), takže zatím padlo jedno 250 ml balení. No, v nejbližších dnech se to všechno změní, protože v garáži pod stolem číhá dalších 500 ml, takže rostlinky snad stihnu ještě pěkně vykrmit:-P.

Taky jsem všechny kytky zbavil velkých listů, takže nějakou dobu vypadaly trochu divně, ale už se zase zpravily:-) Byla to hromada zralá na vaření, ale nenašel jsem tu odvahu:-P.

Trošku mě trápí Durga Mata, která sem tam vypadá docela zvadle, takže se snažím pořád zjistit čím to je (snad jen tím špatným počasím). Sensi Star vytvořila 4 hlavní vrcholy, který rostou trochu rychleji. Jinak největší pokrok udělal asi Orange Bud, kterej se pěkně rozvětvil i bez záštipu. No porovnejte sami:-)


2 do_0b: Koště je jen takovej pracovní název. Byla to původně matka pro indoor řízky, takže pevně doufám, že i když neznám její jméno, tak není nounejm:-). I když zase není nounejm jako nounejm :-D

2 FaLda: Joo joo kolínka dělaj svý:-)...Teď už teda moc néé, ale ze začátku byly k nezaplacení;-)

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 22-07-2008 v 17:09 PM

Old Post 22-07-2008 v 16:41 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 14



21 - 07 - 2008

No a abych nezapomněl...mám tady pro Vás jednu lahůdku:-P a to:

Kvíz pro chytré growery
Na Sensi Star se mně objevily fleky, a to dva různý tipy (viz. photoz). Objevují se teda jen sem tam na několika listech a třeba jen na jednom listu ze všech co jsou na řapíku. Není to nijak razantní, takže z toho zatím nedělám velkou vědu...každopádně kdyby někdo věděl příčinu, budu rád když poradí;-)

Tak to je zase na nějakou tu chvílu ode mě všechno...takže dasvidanja;-)

- - - Bungee - - -

Naposledy upravil Bungee 22-07-2008 v 17:09 PM

Old Post 22-07-2008 v 17:00 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snow1
Stálý Člen

Karma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 15

nelam si nad tymi flakmi hlavu, pozri napriklad nase foto.....
http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=250897

mame to tez, nikdy to nijak neovplyvnilovyvoj rastlinky. urcite to nie je okej, ale netreba sa toho vobec bat :-)

Old Post 24-07-2008 v 12:07 PM
snow1 je offline   Profil uživatele snow1   Find more posts by snow1   Foto galerie člena snow1   Click here to Send snow1 a Private Message   Add snow1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snow1
Stálý Člen

Karma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 16

niektore druhy to maju stale ine vobec, moze to byt aj genetikou.....pamatam si super skunk, tam to bolo kazdy rok

Old Post 24-07-2008 v 12:09 PM
snow1 je offline   Profil uživatele snow1   Find more posts by snow1   Foto galerie člena snow1   Click here to Send snow1 a Private Message   Add snow1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2008 - ---Our Out 2008--- - 78 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5938190 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív