Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Old School Thai Haze x Skunk #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Old School Thai Haze x Skunk #1 Příspěvek č. 1

Skunkman's Cultivators Choice - Old School Thai Haze x Skunk #1

Keďže mnohí z nás dostali tento model ako bonus od seed boutique-u, v tomto threade by sme mohli o ňom zosumarizovať informácie.
Kvalitná genetika/zle klíčiaci bonus..
Vaše názory sú, samozrejme, vítané

Info zo seedboutique:
Šlachtitel: Sam the Skunkman
Doba kvetu: 12 týždňov
Prostredie: Indoor/Outdoor/Skleník
Semien v balení: 10

Od jedného z najzasvätenejších a rešpektovaných členov konopnej komunity, Sama Skunkmana, máme jeho nového F1 kríženca, ktorý by mal byť pre odborného pestovatela vynikajúci.

Toto je pre skutočných milovníkov sativy, a nie pre neskúsených pestovatelov. Táto odroda vyžaduje viac miesta ako kratšie-kvitnúce indoorové indiky a bude potrebovať okolo 12 týždňov na dokvitnutie.

---------------------------------------

Mne z 5 bonus seeds vyklíčili 3, ktoré po dvoch dňoch vyliezli zo zeme. Semená boli dosť malé, takže sú až prekvapivo malé aj slečny a jedna z nich má dokonca len matičné lístky nechápačka, ale normálne sa možno od niekial ešte vynoria

Old Post 20-06-2008 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 2

cau, ty listky se neukazou taky sme mel tento problem u Early Riseru, kytka takhle zije pouze dalsich cca 10dni a pak zemre, pak smaznu, jinak S1 od Sama ted mam a klicivost 100% ale samice pouze 3 z 10

Old Post 20-06-2008 v 12:58 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3




no ja mam tez tento model thai haze/skunk bonus seeds daval sem tri semena jedno bylo nezrale to nevzeslo mam stoho dve docela solidni rostliny z kazde sem si vzal rez a matky hodil pod 600w sou tam zatim tri dny v kokosu hnojeny atami hydroA+B

Old Post 20-06-2008 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Celller> nič nemaž, určite sa to niekomu ešte zíde
AEROMAN> aké sú na tých fotkách staré ?

Naposledy upravil 20-06-2008 v 14:23 PM

Old Post 20-06-2008 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Rovnako ako Celler mám skúsenosť s nenarastením rastlinky. Jedna Santa Maria z normálneho pekného semienka vyrástla iba po deložné lístočky, tam sa jej rast zasekol. Čakal som cca týždeň, potom som ju presadil do perlitu (korienky mala OK), ale ani to nepomohlo. Nakoniec odhnila stonka a rastlinka odumrela.

Marihuana je dar.

Old Post 22-06-2008 v 21:11 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Při čtení tohodle treadu jsem si vzpoměl, že pár dní zpět jsem viděl report hoodně rychlého phena, no a nedalo mi ho sem nepostnout.
Tak tady to máte.

Old Post 22-06-2008 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

no me to jeste porad po mesici na kvetu nehodilo pohlavy tak nevim jestli ti to dokvete venku ....asi to poleti z baraku...

edith*no traba chytnes lepsi pfeno good luck

Naposledy upravil 06-07-2008 v 23:26 PM

Old Post 06-07-2008 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 8

mam jednu na zahrade v kvetniku, viz muj dred, moc hezky kerikovati

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 29-08-2008 v 22:26 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toy
Nový Člen

Karma uživatele toy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 9

Taky mi prisly bonus seeds Thai Haze a jako spravny amater sem je hned hodil do zahonu, aniz by me napadlo, ze mi mohli poslat indoor...inu tak mi ten slavnej tchajz trci na zahrade jako telegraf, ale nadeje, ze si z nej zahulim, je asi takova, jako ze v prosinci bude 20 stupnu...no tak si z nej aspon na podzim udelam metlicky na zametani

Old Post 02-09-2008 v 20:32 PM
toy je offline   Profil uživatele toy   Find more posts by toy   Foto galerie člena toy   Click here to Send toy a Private Message   Add toy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 10

Panové zdravím Vás tu ve spolek. I já dostal ten to bonus... a z 6 semínek jsem dál 3 borcovy a 3 zasadil z bylo mě jedno!!! a to byl samec... taže luxus... jo na out si myslím že to nebude moc dobrý... ale skelník tam by to dozrálo lepší.

Old Post 21-09-2008 v 19:30 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11



zdravim tady je par fotecek me thai haze skunku opet bonus seeds
zacalo to nakvetat teprve tak 15.zari takze v cechach na out nerealne rekl bych
uvidime co to udela v podminkach jizniho spanelska

Naposledy upravil 24-09-2008 v 14:08 PM

Old Post 23-09-2008 v 23:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 12

čau lidi....mam thaiku druhim měsícem na květu pod 400wa zatim žádná sláva dojde tak za další 2měsíce......tak uvydíme......ale už jí nechci.......pak pošlu foto.......hipi milda....

Old Post 24-09-2008 v 18:02 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Old School Thai Haze x Skunk #1-kvetouci Příspěvek č. 13



update ze 7.10.08 uz zacina kurevsky nakvitat

Old Post 06-10-2008 v 23:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14



dalsi update z 10/10/08 docela jako bobtna az prekvapive rychle

Old Post 10-10-2008 v 02:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

fotky ma thaiky ze 17/10
http://grower.cz/forum/showthread.p...4201#post734201

Old Post 17-10-2008 v 11:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

30/10/08 Příspěvek č. 16



tak a tady uz nam zacina thajska krasavice pomalu ale jiste vystrkovat ruzky
jsem opravdu zvedav jestli to ve finale bude za tu extremne dlouhou dobu kvetu stat

Old Post 31-10-2008 v 01:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0864550 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív