Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kontinuel SoG 250 W by Rasta_pasta
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec dolů Problém číslo 4 Příspěvek č. 33

Včera jsem objevil ve skříni další brebry, jsou to jakoby malý komáři, nebo tak něco velký asi 2-4mm.Prostě černej okřídlenej hmyz...

Vlhkost v noci až 93 % prostě se nedaří...

Kitky i přez to vypadají jakš tač vytálně, ale měl jsem jiný představy.

Kdybyste někdo věděl co by to mohlo být za škůdce a jak na ně, byl bych vám vděčen (i z předchozího příspěvku)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 07-08-2008 v 21:40 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
Problém číslo tři - nějaká zelená havěť . Včera jsem objevil na pár listech malý (1-2mm) velký zelený sviňky, který mi připomínali zmenšeného lučního koníka, nebo tak něco. Zatím nevím co dělají, ale přijde mi, že se konce listů začínají ohýbat směrem dolů a na pár listrech jsou vyžraný, jakoby cestičky


Tak to by měli být obyčejné mšice v kombinaci s těma parchantama co ti vysávaj chlorofil-to jsou Bekyně.
Na ty mšice vystačí postřik obyč Bioolem,možná i ten Omite.

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
Včera jsem objevil ve skříni další brebry, jsou to jakoby malý komáři, nebo tak něco velký asi 2-4mm.Prostě černej okřídlenej hmyz...


To jsou breberky smutnic vyskytujících se v půdě.
Na ty pořiď žlutý lepový desky.

Ať se daří§

JO jestě V Jakym mediu pěstuješ?,nevšim jsem si,od oka to vypadá dost kokosově.

Jinak tady je to dost dobře popsaný i vyfocený ,)
http://grower.cz/pestovani/navody/s...oci/10.html#107

Život je boj-bojuj

Naposledy upravil pexeson 07-08-2008 v 22:07 PM

Old Post 07-08-2008 v 21:53 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 35

to Pexeson : médium je tak z 80% kokos a z 20 % vermiko, takže z půdy by to by být nemělo....
I když ten truhlík s bílíma vdovama, co jsem tam dával jako poslední je mix kokosu a hlíny, tak 50 na 50% z balkónu, tak možná z toho...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 08-08-2008 v 08:18 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 36







takže pár new fotozzzzz...
Více nakvetlé je 4x super skunk, zbytek jsou vdovy

na těch fotkách s teploměrem je první reálná za tmy a ta druhá jsou maximální údaje během 24 hodin.

poslední fotka jsou ožrané listy od nějakejch sviňek, poslední dobou to tam vypadá jak v zoo.
Jinak jsem nakoupil lepové desky a od loňska mám ještě omite, takže táhnu do boje proti škůdcům

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 08-08-2008 v 12:56 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 37




Tak po delší době drobná aktualizace :
teprve včera jsem kytičkám pořídil nový odtah, což znamená že týden měli vlhkost a teploty hodně nekontrolované a sice vlhkost od 40% do 98% a teploty od 24 do 38,5 stupňů, takže kytky teď docela dostali zabrat.

Jinak boj se sviluškama a ostatní havětí vyhrávám, ale pořád jich tam ještě pár je...

Do zálivek jsem začal přidávat už PK 13-14 v množství 0,5ml/l a jednorázově jsem přidal 1ml/l květovéhoboostu od Canny

Na to, jak jsem se o ně v poslední době staral (spíš nestaral), tak to není hrozný, ale čekal jsem tento groow tak nějak povedenější...

Pár fotek závěrem:

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 19-08-2008 v 16:05 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
to Pexeson : médium je tak z 80% kokos a z 20 % vermiko, takže z půdy by to by být nemělo....
I když ten truhlík s bílíma vdovama, co jsem tam dával jako poslední je mix kokosu a hlíny, tak 50 na 50% z balkónu, tak možná z toho...


je to 100% z "půdy", lépe řečeno z média.

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 19-08-2008 v 18:28 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 39

dneska jsem byl zase trochu zalejt a oškubat žluté listí a objevil jsem na květinách mutace.ů
Některé listy měli místo pěti čepelí šest a uprostřed byli srostlé, nebo měli zas jen tři čepele a byli takové hodně světlé...
Foto ndodám příště, ale fuckt se nedaří...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 20-08-2008 v 09:42 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

komu se nelení, tomu se zelení... Příspěvek č. 40











Hoj pěstitelé, jsem tady zase s drobným updatem...

Zaplať pánbůh se celkem srovnali teploty, takže teď jsou denní max. 30 Stupňů (spíš kolem 27) a noční nejdou pod 17 stupňů. Vlhkost je přes den 35-45 % přes noc pak do 75% (odtah 160 m3 jede nonstop )

Vdovky se velice hezky nafukují, oproti tomu Super skunky nejsou žádný zázrak, ale asi je to tou sérií nezdarů, kterou si museli projít...
Hmyzáci (svilušky a smutice) z velké části zmizeli a už se asi do žádné velké desinfekce pouštět nebudu, pač Superskunky čekájí už jen cca 3 týdny života...

Jinak na těch superskuncích jsou pořád takové zvláštní příznaky stresu (namísto klasických 5 čepelí mají listy pouze 3 čepele a jsou velice světlé ). Jeden z těch ss je úploně spálená, ale zálivka byla pro všechny stejná ?!? Takže kdybyste někdo tušil čím to jest, tak sem s tím

Kytky stále hnojeny 4 Power + enzymi 0,3ml/l a PK 13/14 od Bio novy 1ml/1l a od AH je to růstový a qvětový stimulátor 1ml/l zálivky.

No a k fotkám:
1. celkový pohled







2. 4 x ww







3.palda jené z vdovek






4. makro WW







5.Super skunk (některé listy pouze 3 čepele, žloutnou a kroutí se)








6. Spálená SS (opravdu netuším od čeho?!?)








7. mutace listu, má 7 čepelí !!!







8. a 9.další problém na listech (vypálený okraj bez škůdců)- postihlo to celkem dost listů a opravdu by mě zajímalo, CO TO JE ?







10. o5 nějaká mutace - listy jsou divně překroucené a zohýbané, bez známek napadení škůdci a spálení ???


Pokud byste měl někdo odpovědi na mé problémy skroutícím se a žloutnoucím listím, budu vám vděčný za osvětlení. Podotýkám, že je to více se sebou zdánlivě nesouvisejících příznaků, kdy se každý projevuje jinak.

Díky a mějte se

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 02-09-2008 v 13:45 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec nahoru další porce obrázku Příspěvek č. 41









Takže jsem začal zjišťovat jak že to vlastně ty kytky už kvetou a došel jsem k následujícímu :

Super skunky - byli přepnutý 13.7. takže qvetou 52 dnů

Bílá vdova - várka číslo jedna (prostřední řada, 4ks) sem přidal 20. 7. tedy jsou na qvětu 45 dnů

Bílá vdova 2 - druhá várka 6ks (čtyři v truhlíku a 2 květníky) sem přidal 25. 7. takže mají 40 dní qvětu za sebou

Tady je zase pár fotek....






...první a druhý makro jsou super skunky, třetí a čtvrtý jsou WW první várka...









kdyby ste měl někdo otázky na moje odpovědi, z předchozího příspěvku, byl bych vděčný.
Děkuji

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 03-09-2008 v 10:00 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krakohor
Stálý Člen

Karma uživatele Krakohor - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 42

Když to tady čtu tak bych stejně nikoho neposlouchal :-))
Tak já ti teda taky něco řeknu jo. Až to sklidíš tak bys to neměl hulit, měl bys mi to všechno dát hele :-))

Old Post 04-09-2008 v 15:17 PM
Krakohor je offline   Profil uživatele Krakohor   Find more posts by Krakohor   Foto galerie člena Krakohor   Click here to Send Krakohor a Private Message   Add Krakohor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 43




Tak tu nejvíce spálenou kytku Super skunku jsem hodil na balkón (neb by zní bylo stejně málo a zabírala místo) a místo ní jsem tam hodil matku WW, která by tam mohla udělat podstatně víc parády viz. foto

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 06-09-2008 v 09:12 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Držte si klobouky,deme do finále Příspěvek č. 44






Zdravím smokers and growers :Rasta:

Takže v mé rádoby kontinuelní zahrádce se mají věci tak, že dnešním dnem začínám proplachovat zbylé tří Super skunky (dnes na 58 dní qvětu ) jen vodou s roztokem 4 power - final

WW1 jsou na 53 dni květu a začnu proplachovat koncem týdne, krmeno už pouze PK 13/14

WW2 Mají za sebou 46 dní květu , ale ty mají ještě dost co dohánět... Asi je to tím, že mají málo místa na kořeny (truhlík). Krmeno také už jen PK 13/14 1ml/l, ale ty nechám asi až na těch 10 týdnů, takže ty čeká ještě téměř měsíc života...

Proplachovat všechny hodlám tak 10-14 dní (podle pestíků, jak budou hnědý)
Teploty jsou 17 - 30 stupňů, vlhkost je od 35 % za světla až po nepříjemných 75% přez noc, ale zatím jsem neobjevil ani náznak plísně...
Podotýkám, že odtah 160m3 jede nonstop a ofuk také !!!

No a tady je pár fotek :

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 09-09-2008 v 13:57 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

poslední týden Superskunku Příspěvek č. 45






Takže přátelé pěstitelé a pěstitelky,
pomalu se začíná blížit konec života všem kytičkám, i když každá si tam pobude jinak dlouho...

3 x Super skunk 65 Q- Dva byli zaštíplé a jeden ne (původně i byli dva nezaštíplé, ale jeden skončil na balkóně...)
Paličky mají tvrdé, celkem tmavé a velice pronikavě voní. Čekal jsem že budou podstatně větší, ale podepsala se na nich asi ta sada nezdarů viz. první strany.
Momentálně už týden proplachováno 4Power Final 6ml/l .Pod nůž půjdou koncem týdne

4 x White Whidow 1* 58 Q -Tady ty čtyři holky jsou asi nejhezčí z celé zahrádky. Palice jsou pěkně masivní a velice tvrdé. Lístečky kolem palic jsou pěkně pocukrované, tak jak to u správné vdovy má být. V porovnání s telefonem SE 750i je vidět, že na svůj vzrůst a 250W jsou celkem objemné, což mě velice mile překvapilo, protože WW jedu podruhý a na poprvé jsem se takového výsledku nedočkal... Kdybych nebil kornout a neměl několik pěstitelských provarů, mohlo by to být ještě lepší
Včerejším dnem jsem začal proplachovat taktéž 4Power jako SS a holky budou žít pravděpodobně do příštího výkendu.

6 x White Whidow 2* 53 Q - Tydle holky byly tak nějak od začátku nouzové řešení a je to na nich vidět. Původně tam s nimi byl 4 x Arjan ultra Haze, ale ten zhermil (viz začátek dredu) tak jsem tam hodil tydle kytičky které byly na balkóně.
Už jsem neměl chuť je přesazovat, takže 4 skončily v truhlíku a dost se to na nich podepsalo. Málo místa pro kořeny, vysychali dříve a více se táhly za světlem, protože byly menší než ostatní ... Zbylé 2 WW jsou v hranatých qvětnících 11cm a vede se jim podstatně lépe. Nedosahují sice takového vzrůstu, jako jejich starší setryWW1, ale úplně se zahanbit taky nenechali. Tydle začnu už taky proplachovat, ale pouze čistou vodou, abych viděl případný rozdíl mezi WW1, kde jsem používal pro rychlejší vytvrdnutí palic 4Power Final.

1 x WW Matka - ta je stará 6 měsíců a má před sebou ještě dost času. Právě z ní pocházejí všechny ty ww. Ta si nejdříve lebedila tady ve skříni, posléze sem ji přestěhoval na balkón z nedostatku místa, ale nakonec jsem ji když začala kvést šoupnul místo jednoho řízku Superskunku, kterej sem nějak spálil (i když nechápu jak, když měl všechno stejné jako zbylé 3 SS?) Momentálně má hodně málo místa a žloutnou ji spodní listy, ale hned jak zaříznu ty SS, tak ji trochu roztáhnu a udělám ji místo. Na tu jsem opravdu zvědavý. Tu jako jedinou krmím hnojivem BN A+B, PK 13/14, Zym, AH Excelator, tak uvidíme co z ní vyleze?

Jak se venku ochladilo, tak mi začínají padat teploty 15-26 stupňů a zvyšuje se vlhkost 40% - 80% přez noc, tak to mě moc netěší , ale těch max. 10 dní už to snad vydržej...

Tak a fotos:

1. a 2. Makro paliček Super skunku





3. Superkunky vedle sebe a za nimi je WW






4. ještě jednou SS






5. Makro SS






6. Celkový pohled do skříně






7. 8. a 9. Makra WW1

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 17-09-2008 v 11:14 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 46





tady je zbytek...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 17-09-2008 v 11:19 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Tma Příspěvek č. 47

Takže včera jsem vyndal ty 3 Superskunky ze skříně a až do zítra je nechám ve tmě a zítra bude kosa v 68 Q .
Fotky přihodím po zítřku

WW1 jsou v 61 Q půjdou pod nůž pravděpodobně za týden v pátek a ty WW2 asi s nimi (už jsou také proplachovány)

Matka si tam ještě pobude a asi k ní pár holek přibude z balkónu, kde to nevypadá na nějaké brzké dokvetení...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 19-09-2008 v 14:10 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Kosa Příspěvek č. 48

Ahoj přátelé pěstitelé,
Takže Superskunky šli pod kosu v 70 dni květu.
Byli 12 dní proplachovány pouze vodou a 4Power final a teď už jen usušit a ochutnat


K fotkám asi není co dodávat,
Kdyby někoho něco zajímalo, nebo měl připomínku budu rád....


Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 23-09-2008 v 11:34 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1387760 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív