Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Je rozumne zatahovat deti do pesteni ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 1

Zajimalo by me co si takhle potomek mysli, kdyz pri pohodovym posezeni s rodici jeden z rodicu nadnese:

EHM... no, uz jsi dost velkej(á)/rozumnej(á), navic stejne vime, ze hulis - nechces pestovat s nama ? My uz pestujem (rekneme) dvacet let, a uz nas ten outdoor zmaha.... ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 02-05-2002 v 09:08 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Perfektní nápad tento thread, k+
No, když už stejně ty děti hulej, tak co by občas nezalily

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 02-05-2002 v 10:37 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 3

No, hlavně bych svýmu díteti vysvětlila, jak se věc má (měkký x tvrdý drogy). Do pěstování bych ho asi zasvětila, ale bála bych se (v naší sqělý pokratecký společnosti), aby z toho dítko nemělo ňákej průser s orgánama... (přeci jen, tři roky za pět kytek...). A taky bych asi nechtěla, aby můj neletilec ve věku 12 let hulil jako zjednanej... Takže zasvětit, ale citlivě.

Old Post 02-05-2002 v 12:41 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Hmm. Příspěvek č. 4

Já mám na děti dost daleko.S tímZASVĚDCOVÁNÍM moc
nevím ,ale když budou hulit tak je naučím co umím.No musím se hodně učit mami.

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 02-05-2002 v 13:47 PM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Pohodička zasvěcování? Příspěvek č. 5

Co já mám zkušenosti(je mi 16), tak děti toho o drogách často vědi mnohem víc než jejich rodiče.

Podle mě už tak čtrnácti/patnácti letý děti už se můžou o sobě jakž takž rozhodovat sami.

Všichni rodiče z groweru mě teď asi vyfakujou, ale tohle si prostě myslim.

Keep smoking

Old Post 02-05-2002 v 17:45 PM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Dotaz no? Příspěvek č. 6

no spomáhánim pěstovat, to je fajn nápad.... ale asi se musí počítat s tím, že synka jednou napadne:"když už to pěsuju tak proč bych to i nezahulil?"Jinak osobně si myslim, že by se do toho měli zasvětit, a hlavně jim vysvětlit jak je to s tim dochovnem. a v kolika s tim začít? to záleží na každém roďiči protože jem on ví jak je jeho dítě mentálně vyspělá a jak dokáže celou věc pochopit

Jak vystřižený z ňákýho časáku co???

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 02-05-2002 v 18:18 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 7

Mno , já na to mám názor takový , že každý rodič by měl vědět o své ratolesti , kdy už je vhodné se s ní o své zkušenosti podělit . Každé dítě vyspíva jinak , některé je zralé ve 13ti , u některých je rozumnější počkat třeba až do 20ti.
Apropos , já sám jsem otcem 7mi leté dcery a musím se přiznat , že se v celku těším na to , až bude natolik dospělá , abycom mohli hulit spolu.

Old Post 02-05-2002 v 18:20 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 8

Dwarfe, hlavne si dej pozor, az ji budes nabizet speka aby ti naoplatku nenabidla treba pervitin ale to uz su pesimista, ale s kdo vi jak to bude za tech deset let. me kdyz bylo trinact, tak jsem o marihuane hovno vedel (jo, prevence, je zla) a dneska uz ju trinactileti bezne huli (to vidim dost casto, kdyz ne joint, tak cigarko povinny)
jinak k tematu: u me doma to spis probiha naopak, ja zasvecuju rodice, dal jsem jim speka, ale jeste ho nezkusili. o pesteni toho si dovolim rict vim taky vic nez oni a to mati studovala zemedelku jinak je nutny mit duveru k diteti ze to nikde nerekne, treba ani kamosum ne, ti to pak nejak reknou doma ze a na tridnich schuzkach uz to povali, pripadne zvonek a socialka... je to individualni, nikdo nemame patent na rozum aby sme mohli tvrdit, od ted je to rozumny, do ted ne... kazdy rodic sam vi, kdy je to pro jeho dite nejlepsi, ne?

[Edited by drinker hulič on 02-05-2002 at 08:37 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 02-05-2002 v 19:32 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 9

A co takhle z jinýho soudku vlastně s toho samího ale Co gdyž děti učej pěstovat rodiče................. to by bylo lepší NE

Old Post 02-05-2002 v 19:45 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Pohodička Jen zasvecovat Příspěvek č. 10

Ja jsem pro zzasvecovani deti do prirody a pestovani.
Nejdriv bych zacal u rajcat a potom nejaky ten kerik. Prece musime naucit deti lasku k prirode a Maticce Zemi.
Ale jak na to do 16 shne, tak mu pracky ustrelim parchantovi malymu.


ps:neberte me nikdy vazne

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 02-05-2002 v 21:28 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Upozornění Příspěvek č. 11

Já bych ty děcka nepodceňoval, nebo se nám to vymstí. Budou si o nás myslet, že jsem blbci (tak jak si to ostatně mnoho děcek myslí). Nakonec Crap to píše jasně.
Já jsem pro to říct všechno na rovinu. Samozřejmě s přihlédnutím k věku. Ale můj postoj je: nabízím ti upřímnost a očekávám taky upřímnost.

To saluh:
Píšeš: "Asi bych to nevykládal 15-ti letýmu klukovi, protože by si to mohl ve svý hlavě přebrat všechno trochu jinak."
To je přece na tobě, abys tenhle problém podal svému dítěti tak, aby si to nepřebralo "trochu jinak". Nebo snad chceš, aby mu to podal někdo jiný? Spolehneš se snad na někoho jiného, že to podá tak, aby si to tvé dítě ve své hlavě přebralo správně? To snad ne.

Time, tobě se to ale povedlo! K+ ti ale nedám. Zvlášť když jsi takový nepřející.

to Drinker hulič: pokud máš ke svému dítěti takový vztah, že jsi schopen se s ním bavit bez předsudků o drogách, jejich pozitivech a záporech, tak ti NIKDY na oplátku nenabídne pervitin. To mi věř. Na pervitin jsou (aspoň podle mě) nejnáchylnější ty děti, jejichž rodiče se s nimi nejsou schopni bavit o ničem, natož o drogách.

nemo

Old Post 03-05-2002 v 00:38 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 12

2 crap: i kdepak, minimalne jeden rodic si to nemysli. I deti by mely mit tolik svobody, kolik maji odpovednosti. K+
2 nemo: Ty bys taky zaslouzil, ale pry to nejde - takze pozdeji.
*******************************************
Osobne se domnivam, ze drzenim kohokoli (nejen deti) na retezu zakazu je kontraproduktivni. Ten retez totiz jakoby nahrazuje vnitrni brzdy, ktere se pouzivanim posiluji (predstavuji si to jako svaly: cvicis=silis, nechas cvicit jine=atrofujes)
A kdyz (jednou vzdy nastane), je ten retez zakazu nedostupny/nevymahatelny a vnitrni brzda nefunguje, vysledek je besneni dotycneho subjektu, ktery se chova jako utrzeny ze retezu.
*******************************************
Tento thread je zde s trochu jinym cilem, nez je uvedeno v nazvu - omlouvam se za to vsem, kteri se nechali 'nachytat'. Myslel jsem to dobre a kdybych to udelal otevrene, nemohl bych se zeptat na nasledujici vec:
---------------------------------------------------------------------
Jak vidite paralelu mezi vztahem {statu a obcanu} a {rodicu a deti} ?
Jaka je vlastne nase spolecnost ?
Neni trochu urvana ze retezu ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 03-05-2002 v 07:47 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 13

Urcite deti zaucit, ale hlavne mit rozum.Jak rodic tak dite.
Znam pripad, jak 41 Otec huli se svim 16ti letym synem.Otes ma jeste min rozumu nez syn, rotoze jeho syn pomalu nevi co je zac.(Dobrej priklad jsou Samotari;tak asi takovej je syn).Tohle je podle me uz celkem Extrem.Takovyho syna bych fakt nechtel.

Moje rada " Hlavne mit s toho rozum"

Old Post 03-05-2002 v 09:46 AM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Zasvětit? Příspěvek č. 14

Zasvěcujte každýho kdo vede řádnej život, tzn. že maká, má odpovědnost za svoje činy a svým jednáním a chováním nevotravuje a neomezuje nikoho jinýho!!! Nezasvěcujte příživníky (o vlastních dětech se to říká těžko...), protože se to může stát jediným smyslem jejich života a to by byla škoda, ne?

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 03-05-2002 v 12:33 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drevonos
Stálý Člen

Karma uživatele drevonos - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 15

Este mi dovolte mensi reakci na to, ze by bylo dobry, aby dite pestovalo s vama. Bylo by to fajn kdyby bylo rozumny a vedelo, co se patri, ale co kdyby toho zneuzival - treba by to moh prodavat. Byly by to asi hodne snadno vydelany prachy - jen tak si prijit do otcovy skrine, tam ustipnout par palicek...

Old Post 03-05-2002 v 14:01 PM
drevonos je offline   Profil uživatele drevonos   Find more posts by drevonos   Foto galerie člena drevonos   Click here to Send drevonos a Private Message   Add drevonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Palec dolů Příspěvek č. 16


Je to divny, ale je to rok a pul, co tady jsem. Snazil jsem se vzdycky pochopit nazory a vsech a myslim, ze diky Groweru mam k trave velkou uctu. Je mi 16 let. Nemam pocit, ze bych s ni zachazel nejak spatne, mozna prave naopak. Jdete se vycpat s recma, ze kdyz "na to do 16 sahne, urvu mu pracky". Je tu spousty starsich lidi (i o 10 let), co se se svoji urodou vsude chlubi, prodavaji ji a podobny ovadiny. Jsou to PRAVE ti 20ti leti, kteri sedi v base za to, ze nekomu prodali jointa.

NENI TO SAKRA O VEKU, ALE O TOM, POCHOPIT, ZE TO NENI HRACKA A HODNE O TRAVE VEDET, NEZ SE DO NECEHO PUSTIM!

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 03-05-2002 v 20:24 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2002 - Je rozumné zatahovat rodiče do hulení??? - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3439510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív