Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » FIRECRACKER ( (( ((( Hype®masS GROW Sy$tem ))) )) ) HARDSTYLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

( (( ((( Hype®masS GROW Sy$tem ))) )) ) firecracker hardstyle Příspěvek č. 1



Po delší době jako vždy Vás opět zdravím a představuji svůj nový grow..... od posledního setupu se zas tolik nezměnilo, sice se zvětšila pěstební plocha ale wattáššš a štýlo zůstalo stejný....



400 watts HPS Osram NAV-T Super

Micro DRIP system

coco + vermikompost + agroperlit

Advanced Hydrophonics of Holland, Enyzemes, GREEN SENSATION a Final Solution

genetika je od ..... tímto děkováček a je to tramtadadá FIRECRACKER , možná ještě něco přibude.....



fotoupdate bude v týdnu až to bude fšechno eňo ňuňo

zatim Pěstu Zdar a drště mě palce ať je to aspoň gramnawatt

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 25-05-2008 v 21:10 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 2

Zdravím Matrixxe

Jsem moc zvědav jak jsi poladil grow room
A halvně doufám, že konečně uvidím na groweru pořádnýho firecrackera, protože zatím co jsem viděl nic moc.

Držím palce a objednávám téma

Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 25-05-2008 v 21:36 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 3

tak dneska jsem dodělal zednické práce a teď už jen čekám až mi příde sortiment od Klecky, vypadá to suprově, oproti minulím stavebním zkušenostem o 100% lepší, na druhou stranu se to docela prodražilo, ale co peníze budou mi nebudem, jinak co se týče řízků už by to chtělo přesadit,ale PPL je na piču tak doufám , že to dorazí co nejdřív........ Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 27-05-2008 v 21:16 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Palec dolů 1/18 Příspěvek č. 4





Tak jsem něco málo nafotil, omlouvám se ale ještě to neni tak jak by mělo, pořád je na tom hodně práce, drip system sem prozatim vynechal a budu zalévat růčo hezky postaru , ještě zbývají polepit kýbliky a dodělat ventilaci, co se týče řízků zatim to nevypadá moc hezky spíš ještě hůř..... ale doufejme že se zberchají a ještě z nich budou pořádný šiškopali jak se patří ....

jinak dostali dáfku enzymů, jako médium slouží kokos ( v poměru 1 lisovaná kostka Dutch Plantin + 1,5 L Vermikompostu + 3L agroperlitu )

teplota: den 23 °C
noc 19,3 °C

vlhkost : 89 %

pH: 5,8

Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 01-06-2008 v 23:14 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Ahoj Matrixx! Som zvedavý na tvoje ďalšie počínanie, budem sledovať.

Zalievať ručne plánuješ po celú dobu, alebo len zo začiatku? Zloženie substrátu máš už vyskúšané alebo ide o novinku? Kvetináče majú objem cca 5-6 l? Súdim podľa množstva substrátu.

Marihuana je dar.

Old Post 02-06-2008 v 09:36 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.Gringo
Nový Člen

Karma uživatele S.Gringo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

Zdravím Metrixxe....1/18 a paleček-Jsem rád,že to prubneš!!!A kyti se ti budou lámat vahou-To jsem tu ještě neviděl...Já hnojím jen minimálně....Tak že jsem opravdu zvědavej,co se z toho dá udělat za maximum...doporučuju jet ten c. semena-i když to máš řezy-můžeš je pak nechat na těch 11H.jak dlouho chceš-až to roste do šilenejch mega šišounů!Atˇse daří a Pěstu Zdar

Old Post 04-06-2008 v 19:34 PM
S.Gringo je offline   Profil uživatele S.Gringo   Find more posts by S.Gringo   Foto galerie člena S.Gringo   Click here to Send S.Gringo a Private Message   Add S.Gringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 7

to Ono: růčo pojedu teď na začátku kdy jsou rostliny choulostivější jak na přelití tak na vysušení, co se týče media mam ho odzkoušené, květináče jsou 10L

to S.Gringo: Ď

Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 06-06-2008 v 07:04 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 8

nazdar vovare, pořid si technický hůlo jako já...to jen zasadíša sklízíš...prostě pohoda...jinak ta předchozí sklizeň je ultra...zdar

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 06-06-2008 v 07:14 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 9

to niemand007: cuzZ, tywoe já nic jinýho nikdy než technický hůlo něpjestoval, nelepší pohul s techňiky, jak tě zmašŤUje ta twoje ???

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 06-06-2008 v 07:28 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 10




tak od minula se toho moc nezměnilo, sice o trochu povyrostli ale zase chytli plíseň, tenhle grow je nějakej prokletej..... doufám, že se z toho dostanou.....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 09-06-2008 v 20:21 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bush-style
Stálý Člen

Karma uživatele Bush-style - 85% PěstitelskáKarma uživatele Bush-style - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 11

Ty už si zase rozjel tu čočku? A krmíš lidi že to je Marijuana???

N E V Ě Ř T E M U ! ! !

Je to lump ......

Old Post 16-06-2008 v 13:53 PM
Bush-style je offline   Profil uživatele Bush-style   Find more posts by Bush-style   Foto galerie člena Bush-style   Click here to Send Bush-style a Private Message   Add Bush-style to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 12

čau, ajé, zas nám to jde někdo ukázat jak se to dělá
ne tvoje trýdy jsou bomba, pochvala...
chci se zeptat na velikost pěstírny, tipuju metr na metr..jestli jsem to přehlíd tak se omlouvám..
je vidět že prostor pro kořeny se vyplatí
fandim měj se

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 17-06-2008 v 17:02 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 13

tu bubush: ohhhh mother fucking fagot máš mě prokouklího

to AHM4D : taq jaq jinaq jo velikost pěstebního prostora je cca 1 metr X 1 metr

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 17-06-2008 v 22:02 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 14

přesně tak, jinak zvlhčovačky mám dvě, jednu už sem zase zapojil a jede tak na půl výkonu , když to bude dobře vypadat přidám tu druhou ........

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 19-06-2008 v 11:30 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gabu
Nový Člen

Karma uživatele gabu - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 15

Zdravím pana MATRIXXE a zároveň smekám svůj širák- pěstuješ moc hezky a ty výsledky...
Akorát mne trošku zaráží při těch zkušenostech Tvé hnojení AHáčky. Já nevidím zásadní rozdíl v růstu, či celkové vitalitě oproti jiným značkám, ale osobně jsem přešel více-méně na B'cuzz (až na Final S.), protože se mi zdá finální produkt mnohem nasládlejší a celkově jemnější. Ale je to samozřejmě jen subjektivní dojem
Gabu

Old Post 20-06-2008 v 16:42 PM
gabu je offline   Profil uživatele gabu   Find more posts by gabu   Foto galerie člena gabu   Click here to Send gabu a Private Message   Add gabu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Palec nahoru 20 18/6 Příspěvek č. 16




tak konečně jsem se k tomu dostal a tudíž Vám přínáším update

rostliny se krásně rozjely a rozrostly ale bohužel je porád nepříjemně ztěžuje plíseň, i když z velké části zmizela porád na listech setrvává, které se přirozenou cestou nemůžu zbavit ať se snažim jak se snažim takže sem nucen přistoupit k použití nějakého zatím šetrnějšího přípravku proti plísním, jinak do týdne asi přepnu na 12/12 aby mě to zase nepřerostlo přes hlavu na druhou stranu určitě se s plísní bude lépe vyrovnávat větší silnější rostlina......

teplota: den 24,1 °C
noc 19,5 °C

vlhkost : 38 %

pH: 5,5

Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 21-06-2008 v 17:28 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8125540 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív