Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Je rozumné zatahovat rodiče do hulení???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 1

????!

Old Post 29-04-2002 v 12:37 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 2

!!!! :-oooo :-)

Old Post 29-04-2002 v 12:38 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 3

tak teď nevim co mam teda psát,
myslim že je rozumný je zatahovat do pěstování, ale do hulení je nezatahuju, voni by to hulení prostě už nechápali, ale s pěstění rádi vypomůžou :-)))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-04-2002 v 12:53 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 4

Rodice neni nutne presvedcit ke konzumaci, ale predevsim k toleranci a respektu !

Old Post 29-04-2002 v 14:19 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 5

Nemyslim že by bylo dobrý KOHOKOLIV "zatahovat do hulení". Když chce někdo hulit ať si hulí, kdo nechce ať nehulí. Ale nepříde mi dobrý někomu to cpát a přemlouvat ho ať si dá taky. Jedno jestli jsou to rodiče, kámoši nebo kdo

Se zatahováním do pěstění ovšem samo souhlasim

ride hard - die free

Old Post 29-04-2002 v 15:38 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Marc Příspěvek č. 6

Naprosto s tebou souhlasím a navíc si myslím, že je to individuální a člověka, který se po tom sám nenatáhne, nemá smysl nijak lanařit ani přesvědčovat.
A s tou tolerancí taky souhlas, jenom to má někdy háček, že lidi o tom nic nevědí a hned nás hází do stejného pytle s feťákama. Takže nikoho nehodlám přesvědčovat, ale pokud chce někdo soudit, ať se o tom nejdřív něco dozví.
čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 29-04-2002 v 17:13 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jugador
Stálý Člen

Karma uživatele jugador - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Pohodička from the other side !! Příspěvek č. 7

no, mě před nedávnem tatínek sám řekl že kdyby bylo něco dobrého k sehnání že by si semnou i smotnul brčko... a abych pravdu řekl docela mě to láká !


koho by taky nelákalo zahulit sněkym kdo do tebe odmala hustil všechny ty morální zásady a kodexy ...

PS: ale samozřejmě nenutit !!!

PPS: kamarádova maminka minulou sezónu vypěstovala ve fólijáči ze semínek nonejmu naprosto nerozchoditelnej vzorec ... takže bych jí tímto chtěl udělit pěstitelskou pochvalu prvního stupně!!!

Old Post 29-04-2002 v 18:37 PM
jugador je offline   Profil uživatele jugador   Find more posts by jugador   Foto galerie člena jugador   Click here to Send jugador a Private Message   Add jugador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8

JJ, maminky a tatinky do pesteni zatahnout muzeme, pokud budou ale hctit a vase seminka ci male rostlinky vam nevypleni
Tolerance je u kazdeho jina, ale myslim, ze u dobrejch rodicu se to pozna...

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 29-04-2002 v 21:47 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 9

No jo rodiče a hulení to nějak ke mě nesedí.BYL JSEM CHYCEN MAZANOU MAMKOU a potom nasledovalo ......


Old Post 30-04-2002 v 12:43 PM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 10

Já osobně teda rodiče do hulení nezatahuju... spíš ani neví, že hulím. Je to tak lepší pro všechny.. já vím, že se to časem dozví (a divím se, že za těch 5 let na to ještě nepřišli !?!), ale já osobně jim nehodlám nic vysvětlovat, protože ikdyž sou moji rodiče celkem v pohodě, sou přece jenom poznamenaní tou naší minulou totalitní dobou a prostě některý věci nechápou. Oni to totiž nikdy nezkusili, protože k tomu asi ještě neměli příležitost, ale stejně si myslím, že by to nikdy ani vyzkoušet nechtěli. Jednou až budu bydlet sám a budu samostatnej, tak jim řeknu, ať dou se mnou na brčko. Teď ale nebudu radši moc kalit vody, protože nejsem v momentální době zrovna v nejlepší psychický pohodě (s maturitou to nemá nic společnýho) a nevím, jakej by to mělo ohlas... abych si taky ještě něco stihl v životě užít :-))) Jak ale říkám, v budoucnu jim navrhnu, ať to aspoň vyzkouší a potom to můžou odsuzovat. Nesnáším lidi, kteří odsuzují věci, o kterejch nemaj vůbec šajn...

live ganja, live!!!

Old Post 01-05-2002 v 10:43 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 11

gizmo : Kdyz budou mit vsichni stejny pristup jako ty, tak ho huleni nikdy legalni nebude ... Staci zavest diskuzi, rikat pro a proti a proste se o tom bavit. Ukazat lecive ucinky, historii a soucasnou nepochopitelnou situaci ganji ve svete. Proste je privest k toleranci.

citace:
Nesnáším lidi, kteří odsuzují věci, o kterejch nemaj vůbec šajn...


Kdyz jim o tom nic nereknes, nedivas se s nima na spravny filmy, nedavas jim cist spravne knihy. Z masmedii se nic objektivniho ani dozvedet nemohou ..

Old Post 01-05-2002 v 11:14 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AsteriX
Nový Člen

Karma uživatele AsteriX - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička Příspěvek č. 12

No abych pravdu řek, tak před pár lety, když sem ještě ani nehulil mi bylo od rodičů v hospůdce nabídnuto... Od tý doby co sem začal i já to sice trvalo, ale už i s nima si občas dám.. Ale i tak ¨jsou to rodičové a proto jim to nedělá radost (podporovat mě v tom) ... . .. Mimochodem děda vytáh ze skříně zajímavý semínka :-)

AsteriX

Old Post 01-05-2002 v 12:37 PM
AsteriX je offline   Profil uživatele AsteriX   Find more posts by AsteriX   Foto galerie člena AsteriX   Click here to Send AsteriX a Private Message   Add AsteriX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AsteriX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 13

Dotaz z druhe strany: Je rozumne zatahovat deti do pesteni ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 02-05-2002 v 09:12 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Obecné Příspěvek č. 14

voni se do toho zatáhnou sami, prostě to poznaj, když už hulíš nějakej čásek tak se ti určitě stane, že si zapomeneš v kapse filmofku,gitku nebo tak něco a určitě to na tobě viděj, že seš pěkně vypálenej jakto že přícházíš domů s úsměvem?ne prostě to poznaj a v pokročilejší fázi si všimnou těch kytiček ve skřínipak následuje poznávání nedá jim to a časem se začnou vyptávat a v jeden krásný sluneční den jim ubalíš maličký brko.Já sem ho mámě ubalila na její narozky, skoro vůbec sem to neposipala dalo by se říct, že tam nebylo skoro nic. K tomu sem jí koupila banánovej džus a naký sladkosti a tak hulí koume si to sleduje jak to pálí, samozřejmě že jointa nepodává, protože neví, že joint koluje, tak hulí hulí, pak mi ho podá když ji řeknu pravidla, vůbec v tom nebylo cejtit hulení a dohulíme a vona mi poví, že celej den nic nejedla takže ta kombinace sladkostí džojntu a džusu jí moc nesedla. Tak sedí 2hodky 3hodky nadává mi že sem debil a že jí je strašně špatně a časem si odskočí na WC a je OK. Má mama už nebude nikdy hulit a nenechá si vysvětlit, že její žaludek nezvládl tu trošku a že na poprvý to asi není nikdy dokonalý a nedělá to ty stavy co má a tak dál zůstáva u svý whisky a já u bílý vdovy)

Old Post 02-05-2002 v 09:42 AM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 15

Je fakt , že tajit před rodičema hulení asi nemá moc smyslu , neboť rodič je většinou povaha všímavá a pozná .

Já mám výborné zkušenosti:
S mámou jsem zahulil a bylo to super , táta nikdy nezkusil ani normální cigaretu , takže s díky a s úsměvem odmítnul , ALE jakožto chemik doporučil spoustu zajímavých zlepšováčků při přípravě haše , atd.

Rodiče se někdy nezdají a rozhodně stojí za to jim minimálně ze slušností :-) nabídnout .....

Old Post 02-05-2002 v 18:38 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička Příspěvek č. 16

Jako rodič se domnívám, že jo dobré s ními mít takový vztah, aby se o to dalo aspoň pokusit.
Tak jugadore jdi do toho! Držím ti palce.

Marcu K+

nemo

Old Post 05-05-2002 v 02:33 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-04-2003 - Je rozumne zatahovat deti do pesteni ? - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9279270 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív