Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » #1 hydro, 600W, 20x POG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 17

no tak to jsem trosku nevychytal s tim hydrotonem,ale ted uz s tim asi nic neudelam. asi to budu muset udelat jak to pise machoman, cirkulacni.
uz jsem to zkousel ale hrozne mi lita Ph roztoku nejde mi to udrzet,kdyz semi to nevraci tak je to v poho. tak ted nevim???

Old Post 22-05-2008 v 16:30 PM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od janik
no tak to jsem trosku nevychytal s tim hydrotonem,ale ted uz s tim asi nic neudelam. asi to budu muset udelat jak to pise machoman, cirkulacni.
uz jsem to zkousel ale hrozne mi lita Ph roztoku nejde mi to udrzet,kdyz semi to nevraci tak je to v poho. tak ted nevim???


Nechal si ten hydroton alespon jeden den odstát v upravené vodě? Proplách si ho pořádně od toho bordelu?

Pokud neprolezly kořeny do toho hydrotonu-možná by se to ještě dalo zmáknout...

Pokud prolezly,tak to hold musíš pořád upravovat Ale časem se to bude ustálovat.

A kolik ti za den vyletí to phčko?

Old Post 22-05-2008 v 17:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 19

janik: jestli ty kytky ještě nejsou nějak moc prorostlý do toho hydrotonu, tak to klidně přesaď buď samotný growcubes nebo ten kokos.. jestli jsi ten keramzit ani nenapufroval, tak se máš na co těšit..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-05-2008 v 22:47 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 20

PH odpadu je tak 7 a ph roztoku mam 5,8. tak ze mi to dela 1.0-1,5 za den kdyz to dam na to aby se to vracelo. asi to necham aby se to nevracelo a bude hodne odpadu no budu to muset vydrzek.
jinak koukam ze jsem udelal vic chy nez jsem si myslel. hydroton jsem sice hodne proplachnul az to bylo uplne cisty ale nekalibroval jsem ho jen ty rockwoolovy kostky. jinak dam co nejdreve foto aby jste taky videli jak to jede.

Old Post 24-05-2008 v 11:28 AM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 21

Hmmm tak zkus za to čerpadlo napojit ventil a zkusit sním stáhnout ten zbytečně velkej průtok.Uvidíš jak to to čerpadlo utáhne.

Výkyv ph o 1,5 za den,pokud ještě nemáš k bedně přístup každej den je moc.

Ad.ta zálivka á 8hod-zdá se ti to vpohodě(rostou dobře)?

Přece jen ty květináče nemáš moc velky,jen hydroton,nemluvě otom že vlhkost v bedně při tom Ufu na 100% taky nebude slavná ne?

Jo až ted se dívám,že píšeš 75-85% vlhkost při plnym chodu 800Ufa-to nechápu

Naposledy upravil Machoman 24-05-2008 v 12:44 PM

Old Post 24-05-2008 v 12:38 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 22

pridavam nejaky foto.
par zmen zase jsem dal zalivku po sesti hodinach 200ml.
vlhkost mam ted 75% je to ve sklepe a proto se to tam drzi. ufo mam ted nastaveny ze 1/4hodiny jede na plno a 1/4 nejede protoze nemam regulator otacek. myslim si ze je to zatim bez problemu.

Old Post 24-05-2008 v 15:08 PM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 23







j

Old Post 24-05-2008 v 15:49 PM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 24

Čus,ty výkyvy ph na nich jdou vidět,ale nevypadá to zle.

Kolik tomu ted solíš? A kdy to máš v plánu přepnout?

To Ufo budeš potom muset nechat jet nonstop,na to je ale zatím čas.

Old Post 24-05-2008 v 16:12 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 25

Hoj, pls mam takovej dotaz: Jak mas napojeny to cerpadlo na rozvodnou hadici a jakej je prumer ty hadice ? Planuju taky tohle cerpadlo, tak abych sel najisto az budu kupovat hadice, prechodky a tak.

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 26-05-2008 v 18:55 PM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 26

to:machoman- ted tomu davam po 7ml na 10l GHE trojslozku+ neco na korenovou soustavu,co je to zac to presne nevim nemam toted u sebe, myslim si ze je to biobooster toho davam 1,2ml na 10l. jinak jedu podle tabujky GHE. planuju to prepnout 2.6. do kvetinacu jsem to dal 19.5. jak jsou stary odnoze to nevim koupil jsem je.
to:growLAMA-hadici mam 25mm je nasazena primo na to cerpadlo. v krabicce byla redukce a ta jde presne na 25mm hadici, trosku to tam sice tece ale nic zavratnyho ja to neresil.
Jinak hodnoty porad drzim na stanovenej normach.

Old Post 26-05-2008 v 20:19 PM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 27






10. den
teplota26-28C
vlhkost 70%
PH 5,9-6,1
EC1,1-1,2
teplota roztoku 22C
PH odpadu se snizilo na 6,5-6,6 tak ze asi potom udelam cirkulacni system,
hnojiva: GHE trojslozka 7ml/10L+ biobooster1,2ml/10L
zalivka po 6hodinach 200ml
a nejaky foto.

Old Post 29-05-2008 v 11:37 AM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 28

Čus,dobře se to rozjíždí!

Přepni to co nejdřív-máš to fest u sebe...pokud možno už dneska

Naposledy upravil Machoman 29-05-2008 v 12:03 PM

Old Post 29-05-2008 v 11:47 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 29






Ahoj tak pridavam nejaky foto.
to:machomam- bohuzel jsem nemohl to prepnout kdyz jsem si to precetl ale az 2.6. tak snat do bude ok.

hodnoty jsou porad v normalu aspon doufam.
ph-6.0
ec-1.2
teplota roztoku-21C
teplota vzduchu 26C
vlhkost 75%
ph odpadu se snizilo na 6,4
vse zatim vypada ok az na jednu vec ze rostlinky nejak moc rostou a zacinaj bejt moc blizko lampy a ja uz nemam moznost dat lampu vejs. tak kdyby nekoho neco napadlo tak dejte prosim vedet. jinak me napadlo dat tam nejaky sklo nebo plexi aby se mi nepalili.

Old Post 06-06-2008 v 21:36 PM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 30

Čus,takže to máš pátej den na květu jo?

Pořád to jede cirkulačně? Stím hydrotonem bych to tak i nechal.pH se ti časem ustálí a bude držet

Co se týče toho přerůstání-zkus si postavit těsně nad úrovní těch vrcholků nějakou konstrukci a napni sít.Pak to roztahuj přes oka do stran.

Akorát ta vlhkost je celkem velká ne? A s rostoucíma kytkama půjde ještě nahoru....

Old Post 06-06-2008 v 23:38 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janik
Nový Člen

Karma uživatele janik - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 31

ahoj cirkulacne to jeste nejede pockam jeste tak tyden.jinak zalivku mam kazdy 4 hodiny/200ml.
jj vlhkost je vysoka budu stim muset neco udelat ufo jede na plno tak nevim poradne co. leda asi koupit odvlhcovacku?

Old Post 07-06-2008 v 09:02 AM
janik je offline   Profil uživatele janik   Find more posts by janik   Foto galerie člena janik   Click here to Send janik a Private Message   Add janik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 32

Čus,v příspěvku 23-hned první fotka.Máš tam ještě dost místa mezi tím napouštěcím stolem a nádobou na roztok(odpad).

Posun to dolů a hned máš víc místa

No s odvlhčovačkou zkušenosti nemám,ale pokud jede Ufo naplno a je tam 75% tak už si sháněj informace jak to dostat smysluplně dolů.

Old Post 07-06-2008 v 11:24 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3508810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív