Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Infikolo č.2 White Widou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Infikolo č.2 White Widou Příspěvek č. 1

Infikolo č.2 White Widou F1 Příspěvek č. 1

Zdravím lidičky - tak jsem tady s novým growem , pojedu pouze WW .
Po předchozím kole už nikdy více modelu , je to oprc .
Takže jsem serozhodl pro White Widou jelikož jsou mé vyšlechtěné ze semínka - matky v rainforestu pod 400kilem viz fotto.

Takže skříň zůstavá stejná pár menších změn v organizaci skříně proběhlo ale komponenty stejné .

to znamená NFT 100l , lampióóóń 600W adjust , hnojky vše Metrop

Old Post 05-05-2008 v 11:28 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 2

Zdarec ,
takže je zasazíno 12ks do NFT vše teda WW - bude to zřejmě větší SOG .
Bude přidán bloombastic od 3 týdne květu .

Old Post 10-05-2008 v 10:12 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3



zdravím přátelé takže naky fotos . Je to tedy 12x WW na metru čtverečním . Dnes 5 den růstu a zítra přepínám .
Ph 5,8
EC 0,8
RH 45%
°C 32 --problém
Už se pracuje na rámečku pro SoG
Dole foto matek v RF pod 4kilem

Old Post 15-05-2008 v 10:16 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

Zdar
dnes přepnuto na květ ještě jsem to musel kapánek nechat povyrůst.
Teplota ve skříní je 35°C nějak mi nejde dolů , musím hodit přítah ven .
Vlhkost okolo 40 % taky nic moc
EC 0,8
Ph 5,8
Výše zmiňované problémy vůbec kytkam nevadí

Old Post 19-05-2008 v 21:26 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5



FOTO 10 dne růstu , vypadá to na dobrý grow , ale jak sami vidíte některý kytky jsou poloviční . Je to tím že jsem je jako novorozence zastřihl . Uvidíme jak se to rozjede .

Old Post 20-05-2008 v 06:06 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

zdar ,
jak jsem již psal v bazaru , tak se mi nějaká matka nepovedla jelikož dělá hermáče . Polovina kyti šla do kytiček . Je to smůla ale nic se nedá dělat .
Budu aktualizovat .

Old Post 03-06-2008 v 06:18 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 7

ahoj sledoval som tvoj grow tak aktualizuj ci uz neni co?

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 19-12-2008 v 16:01 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0181170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív