Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Uspěla by nová politická strana usilující především o legalizaci marihuany???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 1

Zajímalo by mne, jaký je váš názor, jestli by nově založená strana, která by se snažila o legalizaci, uspěla při volbách.

Berme samozřejmě v úvahu to, že by musela mít alespoň 5% hlasů. Byla by to spíš levice nebo pravice, či střed? Bylo by vůbec v ČR možné založit stranu prosazující legalizaci?

Můj názor je asi takový: 5% by strana při maximálně 50% účasti možná i získala, hlavně kdyby k volbám šli všichni, jenž jsou touto nej rostlinkou ovlivněni a straně by věřili (což dneska asi u žádný nejde).

Dík za diskuzi.

Old Post 25-04-2002 v 14:29 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 2

nemela, protoze by ji nepovolili. jako liberalni stranu ...

Old Post 25-04-2002 v 14:52 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 3

Neuspěla..koukni na názory na tom Psu, konzumenti alkoholu a cigaret mají pocit, že ostatním musí kecat do života a jediné jejich drogy jsou tolerovatelné... Je mi z naší společnosti někdy blivno!

Old Post 25-04-2002 v 15:03 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 4

2Marc : Jak tady uz nekde psal Era, tak duvodem nezaregistrovani Liberalni strany nebyla legalizace mariuhany v programu

2Hicks : Myslim, ze takova strana by sanci na zvoleni absolutne nemela. A ja osobne bych ji ani nevolil. Je treba si uvedomit, ze problem legalizace mariuhany je hodne okrajovy, nez aby se na tom dala postavit politicka strana.
Pro spolecnost jsou prece daleko dulezitejsi veci ! Strana musi mit jiny priority nez legalizaci. Dovedu si ovsem predstavit, ze bych volil Liberalni reformni stranu, protoze jeji program se mi zamlouva, a nejenom kvuli tomu, ze tam maj legalizaci mariuhany.

Old Post 25-04-2002 v 15:10 PM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 5

Urci by zadnou sanci nemela, i kdyz pominem nazory nekterejch vochlastu. Tak problem je v tom ze zadna strana nemuze mit jako hlavni bod legalizaci - vedeni statu (a ted nechci hodnotit stavajici situaci ale mluvim ciste teoreticky) neni jen boj za legalizaci, je to makroekonomika politika dani, skolstvi, atd...
Jedine pokud by nejaka strana mela jako jeden z bodu zmenu drogove politiky.
Sahnete si do svedomi - zivot neni jen boj za legalizaci (popr. dekrim.) je to natolik komplikovana vec, ze ja bych rozhodne nevolil par lidi co se sebralo a reklo si jo pujdem do toho a zlegalizujem travu, ale jinak by nemelo ani sajn co dal.

Ale pokud treba sledujete internet tak co ja vim tak strana zelenejch by pravdepodobne podporila zmenu drogove politiky - alespon co ja vim tak za ne kandiduje Michael Polak (provozuje server legalizace.cz). Ale rozhodne jim nechci delat nejakou agitaci.

Co se tyce prava/leva/stred to se asi neda moc urcit ale je potreba si uvedomit ze plno hulicu ma jinej zebricek hodnot nez hosdpodsky povaleci (ja si ale taky rad posedim v prijemny hospudce takze moc neskatulkovat).

Old Post 25-04-2002 v 15:21 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 6

sorry ale nez sem to submitnul tak to uz rek kjegel za me

Old Post 25-04-2002 v 15:23 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 7

To mě bylo jasný, že taková strana by nemohla mít v programu akorát legalizaci.
Ale co se týče politiky, tak si myslím, že už i možná v dnešní době by se našlo dost schopnejch lidí (né-li schopnějších než nynější členové různých stran), kteří by dokázali takovou stranu udržet v chodu a hlavně by dokázali prosazovat plno reforem v dnešním podělaným systému.

Podle mne si ještě počkáme tak 10 až 20 let a začne se to pomalu, ale jistě měnit k lepšímu... (???!!)

A myslím si, že politika není zas tak složitá jak vypadá, alespoň ne dnešní politika. Mnohem složitější by bylo vést stát např. bez schodku v rozpočtu atd.

Old Post 03-05-2002 v 10:55 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

...proč ne kdyby měla dobrej program aspoň by bylo koho volit...mě by se líbyla legalizace spojená s využitím konopí v medicíně a podporu pěstování technického konopí a jeho využití v průmyslu...věřím, že na legalizaci nebudem muset čekat ještě 10-20let
zdravím z kosmu

Old Post 03-05-2002 v 14:02 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lichťas
Stálý Člen

Karma uživatele Lichťas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 9

Taky si myslim že neuspěla, jsou tady lidé (a je jich opravdu hodně) kteří hází všechny drogy do jednoho pytle protože o tom nemají žádné info. Slyší slovo marihuana a hned řikaj fuj fuj fuj fuj fuj svinstvo !!! Teď uznávám heslo fuck off politika !!! Ale jestli se taková strana o které tady píšem objeví a bude mít třeba úspěch tak hurá.

z-h-u-l-t-e :-)

Old Post 06-05-2002 v 17:45 PM
Lichťas je offline   Profil uživatele Lichťas   Find more posts by Lichťas   Foto galerie člena Lichťas   Click here to Send Lichťas a Private Message   Add Lichťas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 10

Já jakožto potenciální ekonom můžu říct, že vedení státu není nic jednoduchýho, ale není to zase ta nejsložitější věc. De jenom o to, aby se vedení rozdělilo mezi lidi, kteří mají společný cíle a kteří nechcou jenom nahrabat co nejvíc prachů a zmizet si někam dožít spokojeně svůj život. Rapidně bych snížil množství poslanců a jejich platy a pořádný platy bych dal jenom lidem ve vysokejch funkcích, kteří něco chcou a můžou dokázat. Podívejte se třeba na některý dnešní politiky. Co říkáte třeba na Šlinka?? Já kdybych ho potkal osobně, tak mu hned jednu výchovnou lisknu. Jediný co za svou éru ministra dopravy udělal, bylo to, že totálně posral testy na autoškolu (udělal z řidičů spíš zdravotní sestry a techniky než řidiče). Taky by mě zajímalo, kdo třeba nechal přesunou dopravní inspektorát na okresní úřady, když je chcou od novýho roku zrušit..... takže se všechno bude stěhovat zpátky a jediný, co z tohodle perfektního triku bude, sou další miliony korun vyhozený kamsi do pr*ele. Já bych nechtěl bejt politikem, ale kdyby na to přišlo, tak bych se do toho pustil a snažil bych se udělat něco pro lidi... a ne aby lidi něco dělali pro mě... Jinak co se týče evropské unie, připadá mi, že sme akorát členskejm státům za totální šašky, jaxe pořád snažíme plnit jejich nesmyslný normy, abysme se co nejvíc přiblížili vstupu. A oni se pak začnou laskavě rozhodovat, jestli nás teda příjmou, nebo z nás budou dalších 5 let dělat idioty.... nejsem proti vstupu, ale doufám, že v době vstupu už v týhle republice nebudu a budu třeba v Austrálii na nějaký odlehlý farmě a budu mít na zahradě aspoň 4 skleníky....

uufffff, tak to by byl zlomek mých názorů na dnešní politickou situaci, ale to by bylo na trochu rozsáhlejší debaty.... hlavně prosím Vás lidi nevolte komunisty, to byste urychlili mou emigraci a mě se tady zatím celkem líbí :-)))

live ganja, live!!!

Old Post 07-05-2002 v 11:50 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

EU rozložíme zevnitř :) Příspěvek č. 11

2 Gizmo: Moje řeč K+ (tak až se rozdělim )
Každá regulace, vyhláška, omezení, nařízení musí prokázat svůj účel, svou užitečnost, jinak musí být zrušena viz http://www.ods.cz/docs/ods_byrokracie7.pdf
Já tvrdím, ale bohužel ne všichni, že nelegálnost konopí nepřináší dobrého nic, a proto má být zrušena.


[Edited by Era on 07-05-2002 at 09:17 PM]

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 07-05-2002 v 19:24 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalif
Nový Člen

Karma uživatele Kalif - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 5 

Obecné zhulený parlament Příspěvek č. 12

Co nějakou již existující stranu infikovat třeba Zhulení republikáni Míry Sládka

Old Post 10-05-2002 v 11:18 AM
Kalif je offline   Profil uživatele Kalif   Find more posts by Kalif   Foto galerie člena Kalif   Click here to Send Kalif a Private Message   Add Kalif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Obecné <krisvtovanoho> Příspěvek č. 13

Nechtel jsem se vyjadrovat, protoze vsechny dulezite myslenky uz byly receny, ale Kalife ... Sladek je zvire, kdo ho voli... (jen volove voly voli ) tak ... je to asi jeho nazor... co by delal zhulenej Sladek... mno dam si s kamoskou jointika a rozebereme to... jak by vypadal - vysledek oznamim

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 10-05-2002 v 15:29 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalif
Nový Člen

Karma uživatele Kalif - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 5 

Organika Zmazany Sladkovci Příspěvek č. 14

Bud v Pokoji cHLeBiku to byl jen napad slouzici k pobaveni ) Netreba se chytat kazdyho h*v*a ktery se tu propira ale patrne by zhulenej dr. Sladek dal pokyn k wypalení sněmovny a noci dlh nozu )

Old Post 16-05-2002 v 12:14 PM
Kalif je offline   Profil uživatele Kalif   Find more posts by Kalif   Foto galerie člena Kalif   Click here to Send Kalif a Private Message   Add Kalif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 15

no ona by ta strana trebas sanci malinkou mela...aspon dostat se do parlamentu, ale to by si kazdej nesmel rict to co moji znamy...a to..."nechci stratit hlas v male strane ktera je bez sanci...raci dam hlas velke strane"...je to tezky ale sou tu dve strany, ty ostatni sou f tuto chvili nedulezity...tagze bych sla volit ODS..je fakt ze plno lidi si f tomdle pripade rekne...raci dam hlas ODS ktera jich bude mit hafo a bude bojovat o dost tesny misto s CSSD...nez dat hlas strane ktera se pravdepodobne nedostane ani do parlamentu....strasne sem se do toho zamotala...ale kazdopadne z toho plyne to...ze ja muzu jit dat hlas strane zelenych ona se pak ani nedostane do parlamentu...a vyhraje CSSD protoze ODS bude mit o hlas min....nevim nevim....vubec politice nerozumim....videli ste negdo ty billboardy??? VOLTE CSSD NEBO ODS...MY UZ SE DOMLUVIME SAMY.......husty.....

caravell

Old Post 16-05-2002 v 13:55 PM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

páni!!!! :-) Příspěvek č. 16

tak lidi, celkem myslím povedená debata, všichni máte karmu +, vaše názory jsou velice zajímavé a k zamyšlení ,
stále si fandím, že kdyby byli prachy na propagaci takové strany, tak snad by se těch 5% voličů dalo sehnat

Old Post 06-02-2003 v 10:16 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2011 - Politicka strana za legalizaci marihuany - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2298030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív