Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » chci poradit jak zahradničit v podkrovním pokoji bez skříně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
afro
Nový Člen

Karma uživatele afro - 80% PěstitelskáKarma uživatele afro - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 23  

Nápad jak zahradničit v podkrovním pokoji bez skříně Příspěvek č. 1


Zdravím všechny,
Já pěstuji tento rok poprvé, vybrala jsem pro založení mé zahrádky podkrovní pokoj o velikosti asi 3 x 2,5m. Místost je situovaná na východní stranu, stěny jsou bílé a hlavně je tam docela velké střešní okno, tak že světla je tam docela dost. Nejspíš pěstování v této místosti bude vyžadovat trochu jiné podmínky než pěstování ve skříni. Poradí mi někdo jak silné světlo je zapotřebí pro mé pěstování? Plánuji že si doma ponechám asi takových 10rostlinek. Uvažovala jsem o výbojce PHILIPS Pia Green Power 400w, není to zbytečně moc? Čím menší náklady tím pro mě lépe, ale zase to nechci nějak ošidit na úkor úrody.
Je zapotřebí ještě nějakýho větráku nebo stačí střešní okno v místnosti?
Zatím jsou moje rostlinky ještě malý, mají teprve 3 patro, do teď jsem jim svítila jen provizorně dvěma 36w zářivkama, ale už je načase mít v tom jasno kam je přesadit a jak dál o ně pečovat.
Mám u domu zahrádku, ale všude je plno čumilů sousedů, tak že dokud tam nenasadím pořádnej živej plot tak to raděj nechám doma

3.6.2008
Zahrádka je již podle mých představ (žádná uzavřená skříň, ufo a jiné ptákoviny )
Kytičkám se daří výborně, jedná se o odrůdu ORANGE BUD

Naposledy upravil afro 03-06-2008 v 09:13 AM

Old Post 02-05-2008 v 09:36 AM
afro je offline   Profil uživatele afro   Find more posts by afro   Foto galerie člena afro   Click here to Send afro a Private Message   Add afro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 2

na plochu 3x 2,5m budes potrebovat asi 2 x 600W + zbyde ti místo na nádrž, větráky apod. ,, 400W je malo pokud chces vyuzit cely pokoj,, to bych raději udělal skříň nebo vymezil malou plochu,
Taky budeš potřebovat výkonný odtah (nejlíp z místnosti ven) - vše záleží na použitém osvětlení..

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 02-05-2008 v 10:30 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afro
Nový Člen

Karma uživatele afro - 80% PěstitelskáKarma uživatele afro - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

celou plochu využít nechci, co bych pak s takovou úrodou dělala :-)))
mě stačí tak maximálně 10 kytiček abudu spokojená...
Mít 2 x 600w to by mě asi zrujnovalo

Ráda bych šla nakoupit vše potřebné ještě dnes, ale asi to tak rychle nevyřeším :-(

Old Post 02-05-2008 v 10:34 AM
afro je offline   Profil uživatele afro   Find more posts by afro   Foto galerie člena afro   Click here to Send afro a Private Message   Add afro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Čau,spíš než jedno 400 do celé místnosti bych ti spíš doporučil at si ztloukneš nějakej box,bednu apod...

Nějaky UFO přes 300m3/hod na regulátoru a máš vystarany

Bednu se snaž postavit co nejblíž k nějakymu oknu.Teda pokud je to technicky možny.

Už si přeměř jaky jsou tam teploty,bo v podkroví nebejvá moc chládek.

Tvou zminováná výbojka je dobrá.

Old Post 02-05-2008 v 10:45 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowejoy
Stálý Člen

Karma uživatele Lowejoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 5

A nezapominal bych ani na pocatecni vlhkosti okolo 80procent. Bylo by jiste zajimave takovych vlhkosti dosahovat v celem pokoji,ale zaroven by z toho asi podkrovi nemelo radost. radsi bych v tvem pripade sel opravdu do nejake skrine.

Old Post 02-05-2008 v 10:49 AM
Lowejoy je offline   Profil uživatele Lowejoy   Find more posts by Lowejoy   Foto galerie člena Lowejoy   Click here to Send Lowejoy a Private Message   Add Lowejoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve Stifler
Nový Člen

Karma uživatele Steve Stifler - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

1x400 w je na deset kyticek tak akorat. A hlavne se s nicim neukvapit je lepsi si vsechno poradne dopredu naplanovat od substratu az po odtah. Kolik chces zhruba investovat?

Old Post 02-05-2008 v 10:59 AM
Steve Stifler je offline   Profil uživatele Steve Stifler   Find more posts by Steve Stifler   Foto galerie člena Steve Stifler   Click here to Send Steve Stifler a Private Message   Add Steve Stifler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afro
Nový Člen

Karma uživatele afro - 80% PěstitelskáKarma uživatele afro - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 7

Do nějaký skříně se mi vůbec nechce, proč kytičkám odepírat denní světlo
Aby měly kytičky vlhkost udělala jsem takový menší pařeniště z průhledný folie. Teď by to už asi chtělo udělat větší foliovník, nějaký box asi tak 180cm vysoký, kde by kytičky rostli po celou dobu. Dala bych to hned před okno, to je docela velký 140 x 94cm, tak že zajišťuje docela dost denního světla.
Může mi ještě někdo poradit která výbojka je lepší jestli 400 W GIB Lighting Flower Spectre X Treme Output a nebo PHILIPS Pia Green Power 400w? V Ostravským growshopu snad najdu všechno potřebný

Kolik chci do toho investovat? Toď otázka, co bych neudělala pro moje kyti:-)) ...ale zase všeho s mírou. Viděla bych to tak na 3 maximálně 4000kč.

Old Post 02-05-2008 v 11:07 AM
afro je offline   Profil uživatele afro   Find more posts by afro   Foto galerie člena afro   Click here to Send afro a Private Message   Add afro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

3-4000Kč?no to nevim...už jenom komplet 400w je za 2500...zbyde ti 1500.to máš ještě hnojiva,vzduchotechniku,květináče,medium...a nechápu proč je nechceš dát do skříně...
přijde mi to docela jako nesmysl svítit lampou a ještě na ně denní světlo..měla by sis to ještě promyslet.jinak hodně štěstí..

Old Post 02-05-2008 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 9

afro:

Nezabúdaj, že sklo zachytáva UV žiarenie, takže svetlo síce budú mať, ale nie kompletné, čo potrebujú. A ako vyrieši fázu 12/12 na kvet? To vyžaduje poriadnu roletu na okno, aby bola v podkroví absolútna tma počas "noci", čo znamená, že okno musí byť zavreté, bude tam teplo, čiže odťah jednoznačne potrebný. Spraviť skrinku je síce nákladné, ale je to investícia, ktorú v budúcnosti určite neoľutuješ, pretože problémy, ktoré sa ti môžu vyskytnúť, nebudú stáť za to.

Výbojku vezmi radšej Philips, je growermi preferovanejšia, ja s ňou skúsenosť nemám.

Marihuana je dar.

Old Post 02-05-2008 v 12:00 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afro
Nový Člen

Karma uživatele afro - 80% PěstitelskáKarma uživatele afro - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 10

na co shánět skříň, když mám pro ně pěkný soukromý pokojíček s denním světlem? chtěla jsme jen poradit co vše budu potřebovat nakoupit pro tyto podmínky :-)

Myslela jsem že to okno můžu mít po celej den otevřený a vyřešilo by to ventilaci
Prosím, používej edit/delete, nepiš další příspěvek po třech minutách, děkuju . Jedule

Old Post 02-05-2008 v 12:01 PM
afro je offline   Profil uživatele afro   Find more posts by afro   Foto galerie člena afro   Click here to Send afro a Private Message   Add afro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

v tom případě ti postačí květináš,hlína a semena....a hnojky.

Old Post 02-05-2008 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afro
Nový Člen

Karma uživatele afro - 80% PěstitelskáKarma uživatele afro - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 12

že by to bylo až tak jednoduchý:-))) žádný světlo navíc? to by se jim asi zas až tak nedařilo? Rostlinky už musím každopádně přesadit do většího, jsou už 20cm vysoký. Substrát mám Plagron Royalty Mix, květináče nakoupím asi 6l a ještě nějaký to dobrý hnojivo

Old Post 02-05-2008 v 12:22 PM
afro je offline   Profil uživatele afro   Find more posts by afro   Foto galerie člena afro   Click here to Send afro a Private Message   Add afro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 13

afro:

JJ, chápem. Ja som to myslel tak, že ako budeš riešiť fázu 12 hodní tma, 12 hodín svetlo - na kvet, keď budeš mať otvorené okno, cez ktoré ti pôjde k rastlinkám svetlo?

Marihuana je dar.

Old Post 02-05-2008 v 12:31 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 14

afro: já si myslím, že by to s tou 4kulí šlo pěkně. jak říkáš, ten filák okolo pořeší vlhkost. a proč nedoplňovat denní světlo, žeano nesmíš ale zapomenout, že je důležitá perioda světla. takže správně nastavit 18/6 (a dodržovat) a posléze 12/12( a striktně DOdržovat!).

shopový ceny: Lampa,,kabely--- 3tis, sada hnojek1500,-?(nenech si vnutit všechno. roayal je předhnojenej,takže základní věci by měly stačit. (ph testnezapomeň50,-)..,
+ časovač 150,- větrák na ofuk-- 350,- (stav se v Elektru)

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 02-05-2008 v 12:37 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afro
Nový Člen

Karma uživatele afro - 80% PěstitelskáKarma uživatele afro - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 15

Děkuji moc za rady, světelnou periodu budu dodržovat, v okně mám rolety. Ještě jaké optimální osvětlení by jste mi doporučovali pro tyto podmínky?

Old Post 02-05-2008 v 12:44 PM
afro je offline   Profil uživatele afro   Find more posts by afro   Foto galerie člena afro   Click here to Send afro a Private Message   Add afro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 16

V celku to je jedno, žádné vélké rozdíly mezi jednotlivými výbojkami nejsou - pokud ti jde o každou korunku (což 3-4 tisice asi pujde ) tak si zmasti neco z janca.cz (Son-t Pia plus 400w), usetris minimálně dvojnásobek toho , co v Gshopu
Nezapomen na ofuk, v tomto pripade by mohl stacit 2x klipsnak (napr. z Klecky)

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 02-05-2008 v 13:00 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4787310 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív