Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proměna Groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Proměna Groweru Příspěvek č. 1

Před pár lety jsem byl docela pravidelným návštěvníkem těchto stránek. Diskuze totiž probíhaly poměrně demokraticky a v přátelském duchu. Postupem času se však toto začalo vytrácet a mohl jsem pozorovat, že lidé začali být okřikováni a dokonce zesměšňováni, když moderátoři nesouhlasili s jejich přípěvkem. I já jsem to pocítil, když se mi místo odpovědí dostalo ponaučení, že jsem úplně blbý, když tohle nevím atd. Když potom nastala fáze, že byly blokovány i diskuze, které se moderátorům z různých důvodů nelíbily a lidem začalo být vyhrožováno různými postihy za naprosté banality, tak jsem tuto komunitu opustil.

Včera jsem na tyto stránky zašel, protože jsem hledal, jestli tady někdo nemá lunární kalendář. Při tomto hledání jsem náhodu narazil na příspěvek "JXD se loučí..." - a byl jsem téměř šokován arogantní stupiditou zejména Carlose a Chell. Odůvodnění takového bolševického nesmyslu, jakým jsou trestné body za "Neúctu k Grower teamu", zní až komicky (možná i sektářsky).

Carlos to tam zdůvodňuje tak, že je to proto, že si lidé musí uvědomit, jakou práci jim dal projekt Grower.cz, proto že nepřipustí neúctu ke Grower teamu - což považuji za magořinu. Vážený pane Carlos, já jsem věnoval roky svého života tomu, že jsme s kamarády vydupávali kulturní projekty. Stálo nás to moře času, odměny jsme si vypláceli jen vy výši našich osobních finančních nákladů. Potom naše OS začalo fungovat, tak jak jsme chtěli - podařilo se nám vybudovat reputaci, začaly chodit slušné peníze z grantů a od sponzorů... Má to však i druhou stránku věci - když umíme přijímat úspěch, musíme umět přijmout i kritiku. Když je kritika věcná, vždy odpovídáme a komunikujeme. Když je kritika není věcná, ale jedná se jen o sprostoty, tak jednoduše nereagujeme, ale na i-netu klidně ty "nadávací" příspěvky necháme. Připadal bych si jako cenzor, kdybych dělal opak.
p.s. Narozdíl od Carlose mě naše OS neživí, peníze vydělávám v úplně jiném komerčním sektoru.

p.p.s. Chtěl jsem tento příspěvek poslat do rubriky "Oznámení" - nemám tam však přístup. Takže jen očekávám, kdy mi přijde oznámení, že nerespektuji pravidla komunity (nebo že jsem "neuctivý").

S pozdravem Kosměj

Old Post 01-06-2008 v 11:33 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 2

A co tím chce panáček říci???
Vůbec nevim totiž. Zdá se mi ale, že něco ve smyslu: nepodporujte carlosův kšeft!, zrušte galerie, nepostujte, vymažte si Buddy Listy, nekomunikujte tady, nevyměňujte si řízky a semena, nespolupracujte...!
vymatlanosť

No a nakonec: to jak ses tu vydrolil není Oznámení, ale už vůbec ani Základní pěstitelská informace tyvoe Měls být soudnější a rovnou se poslat do Kanálu

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 01-06-2008 v 15:30 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 3

Tayem de Tox, jo přesně jste názorně předvedl styl nadřazenecké komunikace s uživateli, který jsem měl na mysli. Jednak to asi vychází z toho, že neumíte číst (viz - nepochopení mého příspěvku + moje p.p.s. a Vaše reakce na něj: "No a nakonec:...") . Zadruhé: Nechápu, proč uživatele, který slušně napíše svůj názor nazvete hned volem, a oslovujete ho panáčku. A k tomu jeho názor okamžitě označíte na vymatlanost.

Old Post 01-06-2008 v 16:24 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ
Tayem de Tox, jo přesně jste názorně předvedl styl nadřazenecké komunikace s uživateli, který jsem měl na mysli. Jednak to asi vychází z toho, že neumíte číst (viz - nepochopení mého příspěvku + moje p.p.s. a Vaše reakce na něj: "No a nakonec:...") . Zadruhé: Nechápu, proč uživatele, který slušně napíše svůj názor nazvete hned volem, a oslovujete ho panáčku. A k tomu jeho názor okamžitě označíte na vymatlanost.


Tak za prvé sem tady nepředved styl žádnej komunity. Předvedl sem leda a maximálně sám sebe. Laskavě mě s nikým neházej do jednoho pytle. Děkuji.
A dále- číst umím. Tvůj první příspěvek jsem přečet několikrát a stejně znova a znova musím tvrdit- vůbec tam nemáš napsaný, proč to ...anebo čeho se snažíš dosáhnout! ..tak proto to úsloví s panáčkem. Což je běžná česká fluskule ("A co tím chce panáček říci?").
Neb nepíšeš, o co ti jde, domyslel jsem si to sám a napsal, jak mi to připadá. Což je to všechno shrnuté nakonec onou "vymatlaností"
Možná sem se moh snažit být korektnější, ale proč bych měl? Píšu si tady, jak se mi zachce...od toho je to fórum. ... A už i nějaký ty Trestný Body mi přilítli. A já zjistil, že sem fakt porušil pravidla tohohle fóra( který si samozřejmě určuje majitel sám a jak se mu zachce a je to tak správně!) a přijmul to!

Snažíš se mě nachytat na slovíčkách, bereš všechno hrozně osobně a já přitom proti tobě nic nemám (kromě tohohle bezpředmětnýho topiku v uplně hloupě zvolenej místnosti).

PS: je tu zvykem si tykat, což mi vyhovuje. To vykání zní tak... nadřazenecky

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 01-06-2008 v 20:09 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ten Tayem si nedá pokoj
ja som síce pochopil, čo chcel kosmej povedať, ale neviem čo tým chcel dosiahnuť.. TOTALITA ! ZAVRIEŤ, ZMAZAŤ, ZABANOVAŤ A OBESIŤ
edit: aj presunúť by sa to hodilo

Old Post 02-06-2008 v 08:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

Kosměj - V post scriptu jsi si de facto odpověděl na svou implicitně položenou otázku, právě to je alfou a omegou cenzur a striktních pravidel, které vedou k odstranění všeho, co by v konečném důsledku mohlo snížit návštěvnost tohoto webu a tím pádem by způbilo snížení hodnoty inzerce.
Už jen proto, že tvůj web komerční není, nemůžeš tyto dva weby stavět do stejné roviny, protože tento komerní je, majiteli nejde jen o návratnost nákladů, ale o zisk.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 02-06-2008 v 09:18 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 7

Hanyz, otázku ale je, jestli tyto selektivní cenzorní zásahy (mnohdy i osobně motivované) naopak nesnižuji návštěvnost stránek. A doplňující otázkou zůstává, jestli není problém v samotném systému stránek. Pomohla by automatizate úkonů - např. kdyby fóra, do nichž není dlouho přispíváno, byla zařazována do archivu, aby se nepletla. Další neocenitelnou funkcí je bodování diskuzních for podle kvality a čtenosti. Nejčtenější a nejbodovanější fóra by byla "zachráněna" před přesunutím do archivu. Dále - dlouhodobě nenavštěvovaná fóra v archivu by byla úplně vymazána.

Různé modifikace a kombinace funkcí možné.

Myslím, že provozovatelé těchto stránek začali ze špatného konce - a řeší až následky (místo příčin).

Old Post 02-06-2008 v 16:31 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 8

Kosměj - jasně, ale to vše (tzn. změny vedoucí ke zvyšování návštěvnosti) jsou zájmy a starosti majitele a provozovatele, nikoliv návštěvníka. Bez ohledu na to, že tvé návrhy jsou kvalitní, tenhle web IMHO daleko víc potřebuje jiné zásahy, jako např. opravu hledání, či alespoň návrat k jeho původní verzi. To je ale diskuze na úplně jiné téma, kterému je navíc věnována sekce "Náměty a ohlasy"

BTW tvé zakončení, tj. "řešení následků namísto příčin" je snad modlou členů registrovaných v roce 2002

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 02-06-2008 v 17:23 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 9

OK Hanyz, přistupme na agrumentaci, že provozování těchto stránek je normální obchodní záležitost. Nic proti, ale v tom případě musím říct, že do kšeftu emoce nepatří. A tady se to emocemi, ze strany provozovatele a majitele, jen hemží. Toť můj osobní názor.

Old Post 02-06-2008 v 17:58 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-08-2007 - Příbuzenstvo na Groweru... - 16 odpovědí
11-08-2006 - triko grower - 9 odpovědí
06-12-2006 - Komunita growru? - 216 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6032550 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív