Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Pohodička Příspěvek č. 1

Moc by mně zajímala komunita growru:kolik vám je let,odkud ste,co děláte když zrovna nehulíte,jak dlouho hulíte(pěstujete)ap.Mně je 17 a bydlím v č.krumlově,hulím 2 roky a pořádně pěstovat sem začal až ted.Dík za odpovědi. Zdar

Zachaliáš

Old Post 02-06-2001 v 14:40 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santus
Nový Člen

Karma uživatele Santus - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 2

20 let, HK, hulim patym rokem , pestuju tretim

Santusak

Old Post 03-06-2001 v 06:23 AM
Santus je offline   Profil uživatele Santus   Find more posts by Santus   Foto galerie člena Santus   Click here to Send Santus a Private Message   Add Santus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

:-) Příspěvek č. 3

19let ,shodou okolnosti taky z HK , hulim 4 rokem ,pestuji ,teda budu pestovat , protoze zasadim az 10 cervna 3 rokem


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 03-06-2001 v 09:52 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 4

Za chvíli mi bude 18 a tím pádem budu hilit už pátým rokem a pěstovat asi 4 a chodim na obchodku obor obchodník soukromá škola myslí že je to taky pod¨statné kam chodíš na školu ale musím přiznat že mně tohle taky moc zajímá , mrzí mně že se marihuana stala moderní záležitostí je tady někdo kdo už hulí tak 20 let?

Liprd Hulmminen

Old Post 03-06-2001 v 11:16 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Čau... Příspěvek č. 5

je mi 22 let, pěstim 5 let, tak dlouho i hulim, ten indoor je první várka... a taktéž jsem z H.K. a okolí...

Old Post 03-06-2001 v 12:21 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 6

Je mi 28 let jsem z F-M a hulím 8 let a 5 let pěstuji outdor a indor 1. sezonu.Pracuji v médiich.

Old Post 03-06-2001 v 13:28 PM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 7

Vychodni Cechy-Trutnov,Strojar.Hulim dooost casto, mam rad dobrou hudbu a dobry lidi. Jinak pestuji outdoor a letos zacinam s indoorem.



[Edited by THC-Aktiv on 07-07-2001 at 05:36 PM]

Spoke

Old Post 03-06-2001 v 16:52 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 8

30 let, hulim 17, pestuji jen 2 rok, outdoor. Jinak pracuji v kancelari. Praha

[Edited by reefer on 04-06-2001 at 09:27 AM]

Old Post 03-06-2001 v 17:06 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Monkeylover
Nový Člen

Karma uživatele Monkeylover - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 9

sem z F-M, je mi 18 a hulim dva roky
jsem stále žákem což mi umožňuje docela se flákat a taky sem tenhle rok něco poprvé vysadil ven a doufám, že budu mít nějaký úspěch, jinak mě to zklame a budu si to zase furt jenom kupovat, protože doma to mít nesmím-držte mi palce

Monkeylover

Old Post 03-06-2001 v 20:45 PM
Monkeylover je offline   Profil uživatele Monkeylover   Find more posts by Monkeylover   Foto galerie člena Monkeylover   Click here to Send Monkeylover a Private Message   Add Monkeylover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Monkeylover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Obecné Příspěvek č. 10

25/9/3/indoor/Praha


> compiled with THC++ <

Old Post 04-06-2001 v 01:46 AM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amph
Stálý Člen

Karma uživatele amph - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 11

27/10/7 (nejdriv out, ted indoor)...Praha

Old Post 05-06-2001 v 13:46 PM
amph je offline   Profil uživatele amph   Find more posts by amph   Foto galerie člena amph   Click here to Send amph a Private Message   Add amph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

17, hul. nevím typuju 2 roky, pěstuju 2-hým rokem, OV, SPŠ Elektro.

to REFER: hulíš 17 let ? KLOBOUK DOLů
to Jiřík: neznáš Miloše K. z Frýdku ? - dobrej týpek

Old Post 06-06-2001 v 11:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 13

hmm, to pak clovek pozna, jak je starej Ale priznam se, par let jsem vynechala, ale to me zase ridili spatny veci

Old Post 06-06-2001 v 12:02 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 14

23 věk,hulím asi vod 15-16,pěstuji od 16,většinou outdoor,in jen tak skouším,Třinec prdel světa

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-06-2001 v 17:43 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 15


17, hulim druhy, pestim druhy, z Jihlavska...

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 12-06-2001 v 18:24 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 16

21let, student, hulim od 16. pestuji indoor a teď i outdoor.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 12-06-2001 v 20:15 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5596680 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív