Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Výměna názorů - plodnost, nervový systém, vliv na plod
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 1

2Lupus: bohuzel ma pravdu. pravidelny uzivani konopi zpusobuje impotenci.. dokonce se da pouzivat i jako antikoncepce..

Old Post 07-04-2008 v 21:09 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

MadEGGA: () - jako antikoncepce se používat nedá, tedy pokud někomu záleží na spolehlivosti antikoncepce; prosím, vycházíš z článku http://www.novinky.cz/clanek/92135-...ikoncepce.html, kde je psáno , že "Uživatelky marihuany mohou mít problémy s početím.", nebo z nějakého jiného zdroje (pak poprosím o odkaz)? Díky .

Old Post 10-04-2008 v 00:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od MadEGGA)
2Lupus: bohuzel ma pravdu. pravidelny uzivani konopi zpusobuje impotenci.. dokonce se da pouzivat i jako antikoncepce..


Co to meleš? Spousta mých známých má děti a pro tvoji informaci netrpí žádnou formou postižení . Nesmíte hned věřit všemu co si kde přečtete.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 10-04-2008 v 06:08 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 4

2radoslav: tak asi jeste nehulijou tak dlouho, aby to melo dopad na jejich potenci. navic kdyz trebas zenska huli v tehotenstvi, tak se zvysuje ryziko, ze bude mit decko nejaky anomalie v nervovim systemu.. napr. vetsi sklony ke schizofrenii

2jedubabka: je to uz davno co sem to cetl.. u chlapu to spomaluje spermie a tp.. ale urcite to muzes najit v nekolika ruznych clancich

Old Post 27-04-2008 v 11:23 AM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

MadEGGA : (): já se ohrazuju speciálně proti Tvému sdělení dokonce se da pouzivat i jako antikoncepce.. . Já osobně nepovažuju za antikoncepci něco, co tedy MOŽNÁ, ASI, TŘEBA početí zabrání . Myslm si, že nazývat potenciální snížení schopnosti počít antikoncepcí (něčím, co znemožňuje početí), je snad projevem neznalosti skutečného významu slova "antikoncepce" .
A vzhledem k tomu, že selhání antikoncepce může být problémem na celý život, myslím, že je dobře vědět, co vlastně antikoncepce (kontracepce) znamená .
Ovšem jestli jsou nějaké texty hovořící o ZNEMOŽNĚNÍ POČETÍ účinkem marihuany, prosím, napiš mi je, aspoň se něco dozvím, díky .

Old Post 27-04-2008 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 6

2 Madega: to je známá věc, že by se v těhotenství ženy měli vyhnout kouření, alkoholu a drogám obecně. Dokonce by neměly být ani v zakouřených místnostech, tak proč si myslet, že kouření marihuany by mělo být nějakou vijímkou? Ale tvrzení, že způsobuje impotenci a že zvyšuje riziko postižení plodu u žen, které někdy užívali marihuanu, pokud to nebylo v těhotenství , je přehnané.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 27-04-2008 v 19:25 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 7

mno psychycky problemy podle me ma hlavne kvuli tomu huleni. hold to meni strukturu nervoviho systemu.. :/

2jedubabka: nj, asi pokud se na to nemuze 100% spolehnout, pak to asi neni dobry povazovat za antikoncepci.. jinak presneji to myslim znelo, ze muzovi spermije nejsou pri dlouhodobe caste konzumaci konopy schopny oplodnit vajicko. To znamena, ze to vice mene muze fungovat jako muzska antikoncepce.. nebo teda aspon tak jsem to myslel a esi je to slovo spatne prirazeny, tak se omlouvam a poprosim te o pomoc najit nejake slovo nahradni

2radoslav: za prvi sem nepsal o konzumaci konapi budouci matkou nekdy pred pocetim, ale o konzumaci matky po poceti. (presneji s plodem v deloze) jo a kdyz si vezmes ten priklad kamarada vmineny vise, tak si vezmi v potaz, zwe v tu dobu hulili nejaky senisko s minimalnim obsahem thc oproti dnesni dobe. tak bych chtel (nebo spis nechtel) videt deti hulicu v dnesni dobe.. A jinak bych to uz nerozvadel, pac je to offtopic.

Naposledy upravil MadEGGA:() 28-04-2008 v 20:08 PM

Old Post 28-04-2008 v 19:53 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 8

Ty vole, jak jsem psal, brát drogy v těhotenství může jen debil a konopí s tím nemá nic společnýho. Když se zamyslíš, tak určitě víš, že i kouření cigaret má špatnej vliv na vývoj plodu a marihuana na tom nebude líp ani hůř. A s těma spermiema se nech vyšetřit aby jsi náhodou nebyl impotentní. Nebo jsi nehulič? Co tady potom děláš? Fízluješ?

Edit: k tomu senu. Ty to píšeš, jak kdyby se hulení vymyslelo před pár lety a před tím jsme neměli co hulit. Řekl bych, že jsi dost mimo.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 29-04-2008 v 05:43 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 9

2radoslav: kdyz je to jeho kamarad, tak predpokladam, ze ma minimalne 15 let.. spis vic. a pred 15ti lety.. sorry.. ale rozhodne nebylo tak dobry brko jak dnes..

jinak brko je psychoaktivni latka, takze dopad bude urcite vetsi nez u obyc. tabaku.. ano, uz nehulim. a co tu delam? byl jsem dlouholetej hulic a muj vstah k marihuane se nezmenil.. tak nevidim duvod, proc bych tady nemel byt..

Old Post 29-04-2008 v 06:31 AM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MadEGGA)
mno psychycky problemy podle me ma hlavne kvuli tomu huleni. hold to meni strukturu nervoviho systemu.. :/

2jedubabka: nj, asi pokud se na to nemuze 100% spolehnout, pak to asi neni dobry povazovat za antikoncepci.. jinak presneji to myslim znelo, ze muzovi spermije nejsou pri dlouhodobe caste konzumaci konopy schopny oplodnit vajicko. To znamena, ze to vice mene muze fungovat jako muzska antikoncepce.. nebo teda aspon tak jsem to myslel a esi je to slovo spatne prirazeny, tak se omlouvam a poprosim te o pomoc najit nejake slovo nahradni

2radoslav: za prvi sem nepsal o konzumaci konapi budouci matkou nekdy pred pocetim, ale o konzumaci matky po poceti. (presneji s plodem v deloze) jo a kdyz si vezmes ten priklad kamarada vmineny vise, tak si vezmi v potaz, zwe v tu dobu hulili nejaky senisko s minimalnim obsahem thc oproti dnesni dobe. tak bych chtel (nebo spis nechtel) videt deti hulicu v dnesni dobe.. A jinak bych to uz nerozvadel, pac je to offtopic.


JAKÝ ZDROJ HOVOŘÍ O TOM, ŽE UŽÍVÁNÍ MARIHUANY MĚNÍ STRUKTURU NERVOVÉHO SYSTÉMU???

Nevěřím, že pokud by toto tvrzení bylo něčím relevantním podložené, moje neuroložka by tak v klidu brala moji informaci, že nepotřebuju léky proti křečím, protože mi téměř okamžitě pomůže mariíhuana - v situaci, kdy můj centrální nervový systém už byl částečně na sračky.

Myslím si, že není důvod hledat náhradní slovo, spíš hledat náhradní způsob vyjadřování - nepoužívat cizí slova, která se nějak týkají problému, při odpovědi na konkrétní část problému (odlišovat disfunkci a dysfunkci kua, koukám, že se mi to něčí motání dis- a dys- v threadech pěkně nacpalo do hlavy ).

Doporučuji pečlivě pročíst http://www.drogy-info.cz/index.php/...cann%202002.pdf .
Jak ohledně strukturálních změn mozku, tak vlivu na plodnost a vlivu marihuany na plod (ne způsobu užívání, tam souhlasím s tím, že KOUŘENÍ čehokoli není moc dobré <takže děti huličů by měly být porovnávány s dětmi kuřáků> ).

Přesouvám do jiného threadu, kde to OT nebude.

Old Post 29-04-2008 v 08:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 11

Kourení celkově Ti zpomaluje spermie a tím Ti snižuje šanci na oplodnění. Ale,... generace, ktera bere hormonalni antikoncepci jiz 10 let (coz jsme my jakozto prvni) je daleko horsi riziko nez-li denne hulit.
V těhotentsví ti může tráva ovlivnit plod hlavne psychicky - coz v dnesni medicine jde nejmene ovlivnit.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 29-04-2008 v 09:58 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 12

jedu
Marihuana podle více studií mění strukturálně části mozku. Je jich mrťos, naprosto blbe, ale i dobre zpracovane a kontrolovane. kazdopadne, strukturalni zmeny mozku pod vlivem uzivani marihuany prokazany byly. Jen namatkou.
http://www.haworthpress.com/store/A...X2P46KP1&ID=631
http://www.sciencedirect.com/scienc...6cb9bcae4cfd0ce
http://www.drogy-info.cz/index.php/...e_zmeny_v_mozku

A v těch dis a dys mas neporadek i ty. Napsala sem to do toho treadu
przneni cestiny, tak to frknu i sem.

dys - obecne znamena porucha funkce (dyskineze, dysartrie..), pokud funce chybi uplne, pouziva se predpona a (apraxie, anestezie...) a dis znamena rozdeleni nebo rozpojeni ( diskonekční hemisferální syndrom, disociace...).Disfunce s mekkym se muze pouzit taky, ve smyslu protichudnych cinnosti nejakeho systemu
toz tak

Naposledy upravil ona 29-04-2008 v 11:12 AM

Old Post 29-04-2008 v 10:36 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 13

2 ona: na tý schizofrenii v dospívání možná něco bude. Jeden můj známej s tím měl potíže, musel přestat uplně hulit, protože to v něm vyvolávalo nějaký zvláštní pocity. No, co si budem namlouvat, nějaká ta rizika tu budou, ale nebudou o nic větší než jsou rizika při užívání čehokoliv jinýho, ba naopak. Vždyť i blbej cukr nám kazí zuby a tloustnem po něm, ale určitě ho nehodlám kvůli tomu přestat konzumovat, snad až budu mít cukrovku.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 29-04-2008 v 14:36 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od MadEGGA)
2radoslav: kdyz je to jeho kamarad, tak predpokladam, ze ma minimalne 15 let.. spis vic. a pred 15ti lety.. sorry.. ale rozhodne nebylo tak dobry brko jak dnes..

jinak brko je psychoaktivni latka, takze dopad bude urcite vetsi nez u obyc. tabaku.. ano, uz nehulim. a co tu delam? byl jsem dlouholetej hulic a muj vstah k marihuane se nezmenil.. tak nevidim duvod, proc bych tady nemel byt..


Nevím jak jsi to myslel s tím kamarádem, ale budu o nějakej ten pátek starší než jsi ty a děti má můj známý, ne nějakej jeho kamarád.

S těma 15 rokama jsi mě dostal. Pro tebe je to možná celá věčnost, ale když se ohlídnu zpět, tak mi k nim moc nechybí co se mých začátků týče .

A s tím tabákem jsi to taky přepísk. Jestli si myslíš, že nikotin není psychoaktivní látka, tak zřejmě vůbec nic nevíš a vnucuješ nám tady něco co jsi si někde přečet na styl Vesmírnejch lidí .

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 29-04-2008 v 14:48 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 15

2jedule: pane boze ja sem se bavil o zmenach v nervove strukture pri vyvijeni plodu!!! navic jak vidis tak to zpusobuje aj u vivinutych.. ikdyz si myslim, ze ne tak rapidne.. Vsak se na to sviho neurologa zeptej,. jak by na tom bylo dite, jehoz matka by v tehotenstvi hulila.. schvalne sem vzedavej, jestli po me (nebo spis po nem) zase budes chtet nejaky informace z netu..

2radovan:tim kamaradem jsem nemyslel tviho kamarada ale kamarada Pinuse, ktery prispival kousek vis. Je to dalsi priklad toho co tu zminuji.. K tomu tabaku: tabakovej kour obsahuje spoustu jedu ktery samozrejme skodi jak dospelimu, tak mlademu vyvijejicimu jedinci ci plodu. Ale co si budem namlouvat, trava je na tom proste hur. A to predevsim kvuli tomu vlivu na centralni nervovou soustavu.. Ted uz je to hold o tom, kdo si to prizna a kdo ne ale takovej zaver vyzaduje urcitou vyzralost a nadhled aby sis dokazal pripustit, ze i veci ktery mas tak rad jsou v jiste mire skodlivy.. (nebavim se jenom o dehtu )

a kurna ja nevim, mam poicit ze svima prispevkama navazuju na diskuzi, ale bud mi to vubec nejde, nebo jedule a radoslav vypadavaj z kontextu.. :/

Jo a kdyz jsme u toho veku, tak jsi me nepochopil hned 2x.. nevztahovalo se to ke me.. me je 22 a uz mam taky v zivote nejakej ten rocek zkusenosti za sebou

2jedule: za chybi se omlouvam, mam prislusny tebou tolik oplivany dis a hold to bez tech chyb nejde, pokud nad tim nechci ztravit pul dne..

Jo a jeste bych ti chtel jedule, jesi te to zajima tak moc a chces si o tom neco precist, tak si to zkus najit sama. Zrovna 2x se mi nece hledat po netu tuny clanku jenom proto, abych dokazal par lidem, ze jsem si to nevymyslel

Naposledy upravil MadEGGA:() 29-04-2008 v 18:59 PM

Old Post 29-04-2008 v 18:53 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 16

hej proc se z toho stalo najednou tema ve kterym se vsichni do me navazi?!

Old Post 07-05-2008 v 16:54 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6669420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív