Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Rok ďábla - slyšíte melodie lidí ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 1

Ahoj všichni lidi...

nemám rád kinematografii, ale občas (a hodně zřídkakdy) se povede něco, kdy si můžu říct že film na který jsem šel byl velmi dobrý a dal mi více než všechny ostatní.

Povedlo se mi shlédnout film Rok ďábla, a musím říct že jsem poprvé z kina odcházel uklidněn a ukonejšen... naposledy jsem viděl pána prstenů a to bylo o ničem, ale to už se tu probíralo.
Je to naprosto fascinující film. Jestli jste ho viděli, sdělte svoje zážitky, chcete-li.
Je to bašta !!! Zelenka s celou kumpanií těch co tam hráli jako Plíhal, Nohavica, Čechomoři, Coleman a Holzman mají u mě stopadesát karem...

zdarec

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 23-04-2002 v 12:39 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

ondrah, nemuzes srovnavat rok dabla s panem prstenu.
A vubec pana prstenu bych nenazyval kinematografii ale obycejnym komercnim prumyslem jehoz smyslem jsou pouze penize. Na hollywoodsky filmy uz se nedivam vubec, nema to cenu, nic mi to nedava, jediny co je opravdu prinosny jsou nezavisle filmy, kterych je tu ale bohuzel malo. Konec

Old Post 23-04-2002 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 3

to kif

no jasně, souhlas, ale řekl bych, že jsem nechtěl srovnávat... jestli to tak vyznělo tak nemělo.. chtěl jsem slyšet názory na Roka ďábla¨, ale je to vlastně celkem jedno, každý máme názor...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 23-04-2002 v 15:06 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 4

kife, ondrashi - jste mi lidi!
ja sleduju prakticky filmy jenom ve film. klubu na dvojce, nebo chodim do artu. na rok dabla jsem taky zavital, moc pekny film.
ale chci vam ukazat neco jinyho, aneb co si o RD mysli nase "kriticka elita" v ceĺe s J. Rejzkem. majloval sem mu, co si o RD mysli (katovna jede! ) a napsal tohle:

citace
Pro Vas ve zkratce- je to film vylhany a neuprimny, protoze Nohavicovym zivotnim dablem nebyl alkohol, ale spoluprace s StB. Nejen proto ovsem je ten film podle mne stejne spatny jako Vami zminovany Tmavomodry svet nebo Soukupovy slataniny.
konec citace.

ten se s tech estebaku muze posrat, a nevim kdy ho to prejde. 120 let po revoluci?

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 23-04-2002 v 18:34 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

2 drinker Příspěvek č. 5

Potěšil si mě na dvojce dávaj ty nejlepší filmy jinak skorovšude jinde dávaj skoro pořád hnusnou komerci.
RD se mi strašně líbil byl to fakt krásnej film zas jednou po dlouhý době sem viděl v kině pěknej film...

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 23-04-2002 v 22:21 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 6

ě drinker hulic
jasné, pan Rejzek nebo co to je za člověka si myslí, že toho ví strašně moc - je tak strašný chytrý že ho to opravňuje cokoliv kritizovat.
Ať se jde vycpat a tobě karmu posílám ihned

ě mr.grass
naprostý souhlas :ú

ě všichni !
Je mi trochu líto, že jenom lidi hulící jsou v tomhle uvědomělí a vesměs neshledávájí potěšení v čumějí na komerční shity.. (určitě jsou i pěkné filmy mezi touhle sběří, ale kolik jich je ? konečně pěkný film se dá natočit i bez šílených hvězdných efektů a miliardových nákladů) doufám, že to neplatí jenom o těch kteří sem přispěli.. za to, jak se stavíte k nejšílenějšímu médiu - televizi vám dávám všem po karmě (kromě drinkera, ten už obdržel )

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 24-04-2002 v 07:22 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 7

Sice trošku off topic, ale tuhle poznámku si neodpustím: Co já vím o p. Rejžkovi, zatím snad jsem neslyšel aby o nějakém filmu tenhle člověk mluvil aspoň mírně pozitivně - všechno je škvár a k ničemu... Možná, kdyby p. Rejžek natočil fim vlastní, to bychom pak viděli dokonalé dílo HA HA

Old Post 24-04-2002 v 09:10 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 8

time: vidis! kdo prohledne, nemuze litovat. muzeme se smat smichem tech co znaji...
ale ja si zas myslim ze film. kritici nebo spis recenzenti jsou k necemu uzitecni. at uz to strhaj jak chteji aspon vis co je to za film. normalne ti v programu napisou nazev rezii a cas predstaveni a ted si vyber. pro nas studenty co nemuzou vyhazovat prachy za kdejakou koninu je to docela dulezity. i kdyz se neridim hodnocenim, rozhodne me to pomaha (spacilka treba docela strhala Lasku shora, ja na to sel a bezva film! atd.) zrovna ted za ctvrt hodky vyrazim na zemi nikoho - plno oceneni a blablabla tak snad to bude dobry. mejte se a plno skvelych film. zazitku!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 14-12-2002 v 14:17 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CalGon
Stálý Člen

Karma uživatele CalGon - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 11 

Kazatel's back Příspěvek č. 9

Aha, tagze to, co ma velkou reklamu, miliardovy naklady a nalepku halivuudu, je sracka.. Ten, co pise kritiku je debil, protoze mu chybi pozitivismus.. Napred zprudite Pana prstenu a pak vyzdvihujete Matrix a human trafik - jasny, to prece komerce nejni. Mozna Kdyby nekdo opravdu cetl Pana prstenu, byl by filmovym zpracovanim nadsen, protoze, a nebudem si nic nalhavat, Pan prstenu je udelanej fak huste, z toho vyplyva co? ze to stalo hodne penez,a aby se ty prachy mohli nakym zpusobem vratit , museli mu udelat Veeelkoouu velkouuu, prevelkou, skoro az mooooc velkou reklamu.
Vysledkem je, ze 90procent lidi odchazelo z kin zklamano.. Ale proc? protoze sli na hustej film, s hustou reklamou, proste nejvetsi pecku vsech dob!! Ale proc? Vzdyt je to fantazi, vzdyt je to J.R.R.T. To se sakra mohli cekat... Vlastne nemohli.. Kdo to cetl... Nigdo...
Mne osobne se film moc libil, ted mi ztrhnete karmu a poslete mne do kanalu a prohlaste o me, ze sem komercak.. Jasne, prekrucovani faktuuuu

CalGon

Old Post 16-12-2002 v 12:28 PM
CalGon je offline   Profil uživatele CalGon   Find more posts by CalGon   Foto galerie člena CalGon   Click here to Send CalGon a Private Message   Add CalGon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CalGon
Stálý Člen

Karma uživatele CalGon - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 10

Mimochodem, Rok dabla je taky hustej..

CalGon

Old Post 16-12-2002 v 12:30 PM
CalGon je offline   Profil uživatele CalGon   Find more posts by CalGon   Foto galerie člena CalGon   Click here to Send CalGon a Private Message   Add CalGon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 11

ahoj kazateli, tak vidim ze astar seran furt nikde, ale to nechme bejt. jenom fakticka poznamka k tomu prekrucovani faktu. o HT a matrixu (matrix imho jeden z mala komercnich filmu na ktery se da v pohode koukat. HT sem nevidel) tady psal jenom hlosan, takze nemichej pana prstenu a todlencto dohromady a nikdo neni debil, ale pozitivismus je jiste dulezitej. o debilech se nikde nepise. demagog se vratil...

btw: zeme nikoho skvela! doporucuju!!! *****/***** (pet z peti!)

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 16-12-2002 v 17:07 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2404090 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív