Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Superthrive
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Dotaz Superthrive Příspěvek č. 1

Zdravim
Objednal jsem si toto hnojivo a zajímají mě vaše postřehy, jestli jste ho někdo zkoušel tak pište...

KoЯn Яulezz

Old Post 17-04-2008 v 17:39 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 2

To není hnojka, nýbrž stimulátor obsahující hormony.

Zkušenosti nemám, chtěl jsem to vyzkoušet, ale vypadá to na podobný blud jako Clonex, takže jsem od toho upustil. Nicméně by to bylo super kdyby to urychlovalo změny v rostlinách, takže by třeba nasadily na květ už 3-5 dní od přepnutí na 12/12

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 17-04-2008 v 19:05 PM

Old Post 17-04-2008 v 18:58 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3

cus taky jsem si ho vyhlidnul, ale jeste nebylcas... letos to skusim.
dej info jak se ti to osvedcilo...

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 17-04-2008 v 20:53 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 4

Superthrive jsem zkusila dat par kapek dle navodu do bubblercloneru ve kterem rizkuju. Bezne davam jen cistou ledovou vodu bez upravy pH a koreni to skvele. S timhle mi vscehny rezy uhnily.
Newr ewr again!

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 18-04-2008 v 12:27 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od vrrn
Superthrive jsem zkusila dat par kapek dle navodu do bubblercloneru ve kterem rizkuju. Bezne davam jen cistou ledovou vodu bez upravy pH a koreni to skvele. S timhle mi vscehny rezy uhnily.
Newr ewr again!
Zdravim
tak třeba to není určeno do bubbleru ale do substrátu takže pak podám report...

KoЯn Яulezz

Old Post 19-04-2008 v 16:25 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 6

Superthrive jsem zkousel celou jednu jizdu uz pred rokem kdyz jeste v CR nebyl v GrowShopech,dovezl ho 10ks kamarad z USA ,kde stal 50Kc v prepoctu (v GShop.280,-),nezaznamenal jsem tenkrat zadnej rozdil a zazrak se nestal,klasickej rust a klasickej kvet.Vyzkousel jsem ruzne aditiva a food doplnky a vysledky stejne skoro pokazde.Myslim si ze je dobre pouzivat celou radu od jednoho vyrobce ja pouzivam Bionovu a ta ma spousty doplnku take Plagron je pomerne obsahly program ale jeho davkovani co uvadi vyrobce je slabe pro nas ucel,1 a1/2 davky je akorat ale tim se stava drahym Luxusnim hnojivem.Ale zpet k veci a tou je SuperTrive takze shrnuto: Drahy zazrak nevyvolavajici roztok,ale rozhodne neublizi.
To Vrrn :
Jake koliv aditivum a hnojiva rizky bez korenu zabiji tim ze zhniji ach jo Vrrn,takova velka holka.
To guerilla :
Clonexem clonuji uz od aleluja a 95% uspesnost.
Gelovy Stimulax uz od aleluja a take 95% uspesnost.
Praskove: Rhizopon,Stimulax atd. tam mi vznikaly problemy s hnitim takze nepouzivam.
Taktez nepouzivam zadne postriky na klony pouze 2x dene postrik cistou vodou a sklenik a teplotu 18 az 22C.

Old Post 24-04-2008 v 10:47 AM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7

Zkousel sem superthrive v hline a zadna zmena v rustu nenastala-zdravy kytky rostly stejnym tempem jako pred aplikaci a par mrzackum u kterejch sem doufal ze by jim to mohlo pomoc zustaly nadale mrzaky! Kytkam to sice neublizilo ale ani nepomohlo takze podle me zkusenosti je to jen draha sranda!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 11-05-2008 v 21:05 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9245760 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív