Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First round 250W by GrowManiac
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 49

Máš to vychytaný....hodlám matky dělat stejným způsobem....zatím sem na počátku klíčení,mám semínka v zemi 4 den bez předklíčení a zatim nic. K+ za inspiraci

Old Post 13-06-2008 v 13:56 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Pohodička Pkus řezi... Příspěvek č. 50




Z nudy jsem si na zkoušku udělal 2 prťavoučký řezi, tak jsem zvědav jestli se chytnou...

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 14-06-2008 v 18:27 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Nápad pro S.O.F Příspěvek č. 51




for S.O.F soldier of Fortune?

Měl sis ty semena dát nejdřív předklíčit... měl bys větší jistotu... mě to po čtyřech dnech co jsem to dal klíčit už takhle valilo, sám jsem byl překvapen jakej to byl fičák... viz. foto

Jinak díkes za K+ jsem rád, že jsem ti dal určitou inspiraci do pěstění... hlavně až bude nějakej report tvýho growu, tak dej vědět, rád mrknu...

Pěstu zdar!

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 14-06-2008 v 19:00 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Palec dolů kluci jako buci... :-( Příspěvek č. 52





Tak jsem tady s novým reportem jak probíhá můj grow... Bohužel se z obou dvou matiček nakonec vyklubali kluci... chjo, takže to vypadá že moje nová skříň nebude pokřtěná SUPERSKUNKEM ale nějakým jiným modelem... kámoš teďka rozpěstoval matičku blueberry a jestli to bude holka, tak si pár řezů na grow vezmu.

Njn stalo se to nejhorší co jsem očekával, takže sem dal klíčit další 3 semínaka super skáčka... a tady ty samce plus 2 řezi co byli na květu jsem bachnul do mé nové skříně ať si tam vykvetou , aspoň budu mít semena a zaběhnu trošku to 200páďo...

řezi: 10 den na květu, celkově 26 dní co jsem je dal zakořenit...

matky: stáří 58 dní

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Naposledy upravil GrowManiac 21-06-2008 v 20:40 PM

Old Post 21-06-2008 v 20:33 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Nápad Samečci Příspěvek č. 53




Tak jsem se rozhodl, že tento tread uzavřu a založím nový s názvem: second round 250W by GrowManiac
a to protože, jsem tohle kolo prakticky ani nerozjel pač není z čeho, ty dvě matičky jsou SAMCI že...

Ale díky tomu jsem došel k závěru, že vyšší kyselost vážně zapříčiňuje, že převládají samci nad samicemi!!! OVĚŘENO !!! z 8 kytek co jsem měl za celou dobu, byli jen 2 samice...

Chci se hlavně zeptat jesli to má cenu nechat dokvést, kvůli semínkám?? Jesli to budou plnohodnotné geny SUPER SKUNKU, když to je teda ze samců a né z oprcaných samic...

Tady pár fotek jak pěkně kvetou...

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 24-06-2008 v 17:31 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mishaq
Stálý Člen

Karma uživatele mishaq - 72% PěstitelskáKarma uživatele mishaq - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 54

Je škoda, že z toho skoro vlastně nic není, když jsi to měl tak pěkně rozjetý. Gl do dalšího pěstění...!

for fun
Balkóóón 2009 - Super skunk ; 600W - 5x Strawberry cought ; 4x Arjan's strawberry haze

Old Post 24-06-2008 v 21:04 PM
mishaq je offline   Profil uživatele mishaq   Find more posts by mishaq   Foto galerie člena mishaq   Click here to Send mishaq a Private Message   Add mishaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastA
Nový Člen

Karma uživatele RastA - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od mishaq
Je škoda, že z toho skoro vlastně nic není, když jsi to měl tak pěkně rozjetý. Gl do dalšího pěstění...!


jakto skoro? vůbec nic zkoušel jsi někdy hulit samce ?

Old Post 06-12-2008 v 18:16 PM
RastA je offline   Profil uživatele RastA   Find more posts by RastA   Foto galerie člena RastA   Click here to Send RastA a Private Message   Add RastA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od RastA


jakto skoro? vůbec nic zkoušel jsi někdy hulit samce ?


Jo, zkoušel, když mi bylo 16 jako tobě! Máš banána...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 21-12-2008 v 02:07 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Pohodička Chybka Příspěvek č. 57

hehe, když se tak za tím poohlédnu, tak sem si koukám myslel že čistokrevnej samec splodí semínka, to samozřejmě není pravda, pač splodil akorát pyl z květů, nic víc! Za to se samozřejmě omlouvám... btw musel by to být hermáč aby byli semínka! IMHO by ale stáli za prd si myslím, pač by měli geneticky sklony také k hermafroditysmu že?

Jo samce sem samozřejmě nehulil! Ten je dobrej tak maximálně do mlíka... i to sem ale oželel...

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 21-12-2008 v 13:29 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 58

Já sem hulil samce kterýho přinesl kámoš mnel ho na pyl oddeleně samozřejmně a zhulenej sem byl pekne neříkám že to nebyl humáč ale zhulil ale to sem nepatrií xD

Old Post 04-02-2009 v 19:52 PM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-06-2013 - First grow under 250W - 39 odpovědí
25-08-2013 - 250W indoor by GrowManiac - 42 odpovědí
24-04-2009 - third round 250W by GrowManiac - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4317420 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív