Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tolerance huličů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ignácius_Raily
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius_Raily - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 34  

Pohodička Tolerance huličů Příspěvek č. 1

co na to říkáte?tolerance marihuany

42

Naposledy upravil Ignácius_Raily 07-05-2008 v 14:25 PM

Old Post 30-03-2008 v 15:56 PM
Ignácius_Raily je offline   Profil uživatele Ignácius_Raily   Find more posts by Ignácius_Raily   Foto galerie člena Ignácius_Raily   Click here to Send Ignácius_Raily a Private Message   Add Ignácius_Raily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 2

rikam: nic prekvapiveho .... pokud nekdo zvas potřebuje od party nejakych ubozaku co myslí jenom na penize povoleni aby jste si mohli zahulit tak prosim ale u me se dekriminalizaci nic nezmeni .. mozna uz me to huleni asi nebude tak moc bavit tot muj nazor a taky stímto pristupem se dockame toho ze nase deti v 15 budou dene hulit a bude to normalní.....at si dekriminalizaci strci za klobouk. peace

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 30-03-2008 v 17:23 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Mno já bych řek že tohle je lepší aspoň tě miň lidí napráší... Myslím že dekriminalizace toho moc neudělá akorát se přidají někteří lidi kteří se báli že by na ně někdo došel, jinak by to určitě bylo lepší. A řekl bych že kdyby hulili tak by to určitě bylo lepší než teď kouřej 15letí denně krabičku cigaret.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-03-2008 v 18:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 4

no pokud se to povolí tak se domnívám že se na huliče už nebude veřejnost koukat takhle špatně....jinak mi to je docela buřt

Old Post 30-03-2008 v 22:34 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

kouba: deti v 15tich hulia denne aj tak. Ty asi nemas nikoho blizkeho komu gram vo vrecku dojebal cely zivot pravda? Ja rad hulim a rad som slobodny, ale kedykolvek sa to koli takej malickosti ako je ganja moze zmenit. Dekriminalizacia jednoznacne, nechapem ludi co hulia a seru na to..

Old Post 30-03-2008 v 23:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 6

dekriminalizaci se hlavne dosahne toho, ze jednak bude vlada moci konopi zdanit cimz vydela penize, coz je pro ni dobry, taky se dosahne toho, ze ceny konopi klesnou a obri laboratore prestanou rejzovat obri penize ze zavislaku a zatreti a to je nejpodstatnejsi vec, byli bychom druha zeme na svete hned po holandu kde by to bylo tolerovany a tim by to semka pritahlo tisice turistu = mrte moc penez... bohuzel se tahle myslenka politikum tezko podsouva... a hlavne volicum... ja jsem pro dekriminalizaci ... ale uplnou, ne jako v holandu... potrebujeme splacet statni dluh? tohle je cesta...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 30-03-2008 v 23:35 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od spector
dekriminalizaci se hlavne dosahne toho, ze jednak bude vlada moci konopi zdanit cimz vydela penize, coz je pro ni dobry, taky se dosahne toho, ze ceny konopi klesnou a obri laboratore prestanou rejzovat obri penize ze zavislaku a zatreti a to je nejpodstatnejsi vec, byli bychom druha zeme na svete hned po holandu kde by to bylo tolerovany a tim by to semka pritahlo tisice turistu = mrte moc penez... bohuzel se tahle myslenka politikum tezko podsouva... a hlavne volicum... ja jsem pro dekriminalizaci ... ale uplnou, ne jako v holandu... potrebujeme splacet statni dluh? tohle je cesta...


amen

vyšší filozofie hadr , do doby spectorovi registrace byl Grower jen názorovou pustinou ... to až se spectorovým sedmým příspěvkem přichází spectorův nový a zcela objevný názor, který nám vyjevil nehynoucí pravdu o tom, jak že to je s tou hypotetickou legalizací

hochu, tohle si tady na G z těch 20 000 lidí uvědomuje asi každej(ne, že by to každej chtěl zrealizovat) ... tohle si nám fakt říkat nemusel

a abych nebyl uplně OT: 1 + 1 = 2 (tohle je zase MŮJ dnešní objev )

Bad boys, bad boys,
Whatcha gonna do,
Whatcha gonna do when they come for you?

Naposledy upravil soulQuake 31-03-2008 v 09:38 AM

Old Post 31-03-2008 v 09:30 AM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od spector
zatreti a to je nejpodstatnejsi vec, byli bychom druha zeme na svete hned po holandu kde by to bylo tolerovany


Holandsko neni jedina zeme kde je to tolerovane

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 31-03-2008 v 14:15 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 9

soulQuake: omlouvam se, ze jsem si dovolil prispet do takhle odborneho topicu bez toho, abych mel tak jako ty celych uzasnych 16^2 prispevku a dovolil jsem si sofistikovane odpovedet na otazku polozenou na zacatku topicu... jeste jednou promin mi to prosim.

Lupus: nemel jsem psat na svete, mel jsem psat v evrope... to jsem podelal... pardon... nicmene ja bych rad, aby to tu slo jeste dal, proste ne jen, ze to muzes hulit jako v holandu, ale aby bylo i 100% legalni to pestovat bez spesl povoleni. (coz, pokud vim, v holandu nemuzou)

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 31-03-2008 v 14:29 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 10

vzdyt jen sranda stejne je to tu trochu duplicitní, to se mohlo dat jinam

Bad boys, bad boys,
Whatcha gonna do,
Whatcha gonna do when they come for you?

Old Post 31-03-2008 v 15:12 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filos
Stálý Člen

Karma uživatele filos - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

nebolo by zle, keby u vas doslo na dekriminilazaciu, mozno by to potom slovenski politici obkukali od vasich a mali by sme sa aj tu fajn

pardon za nerealne realnu fikciu

Old Post 31-03-2008 v 16:22 PM
filos je offline   Profil uživatele filos   Find more posts by filos   Foto galerie člena filos   Click here to Send filos a Private Message   Add filos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius_Raily
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius_Raily - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12

Původně šlo o to že jsou lidi víc tolerantnější ,kámošovi se stalo že jeho 80 letá sousedka čuměla každé ráno jak se stará o svoje kytky na zahradě a povídala si s ním o trávě bez žádných předsudků, což mě nadchlo protože jsem si myslel že každý důchodce bude okamžitě volat benga. S toho usuzuju že spousta lidí si dělá o trávě vlastní názor a nepapouškují hlášky typu "droga jako droga" a neházejí nás do pytle s uživately tvrdých drog.

42

Naposledy upravil Ignácius_Raily 07-05-2008 v 14:26 PM

Old Post 31-03-2008 v 16:31 PM
Ignácius_Raily je offline   Profil uživatele Ignácius_Raily   Find more posts by Ignácius_Raily   Foto galerie člena Ignácius_Raily   Click here to Send Ignácius_Raily a Private Message   Add Ignácius_Raily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

Pěkný názor!k+

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 23-04-2008 v 01:05 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don PEDROS
Stálý Člen

Karma uživatele Don PEDROS - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 47  

Re: Tolerance huličů Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Ignácius_Raily
co na to říkáte?tolerance marihuany


Co to je za balení? Vypadá to nějak divně...

Jinak mě to nepřekvapuje, v mém okolí totiž také strmě přibývá lidí co hulí.

Prosím, ignorujte veškeré pravopisné chyby v tomto příspěvku. Děkuji Vám.

Old Post 24-04-2008 v 17:32 PM
Don PEDROS je offline   Profil uživatele Don PEDROS   Find more posts by Don PEDROS   Foto galerie člena Don PEDROS   Click here to Send Don PEDROS a Private Message   Add Don PEDROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 15

"Dvě třetiny obyvatelstva jsou proti dekriminalizaci"--ze 17764 čtenářů projevilo 80,9 procent souhlas s dekriminalizací,... na internetu se pohybuje nejvíc lidí ve věku asi od 10 až do 50 let (dle mého názoru), tzn. že teoreticky jsou proti dekriminalizaci spíše naši starší spoluobčané, kteří mají zažité názory ála "feťáci" a "strašná droga". A pochybuji, že se jejich názory v dohledné době nějak změní, protože jak známo: Starého psa novým kouskům nenaučíš. Názory starších lidí byly pro mě moc dobře demonstrovány při rozhovoru s mým dědou, který říkal: "To je hrozný, dneska už těm mladým nestačí ani to pivo, musí vymýšlet pořád nějaké kktiny." A že chodil odjakživa každý den do hospody, odkud se vždycky vrátil nalitej jak pupen, což mu určitě zčásti tak trochu vymazalo mozek, to je samozřejmě něco jiného.... Dobře to bylo řečeno v Samotářích- Hulení tady nemá vybudovanou tradici.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 24-04-2008 v 17:53 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 16

to crackonos: to mas recht, ale tech starsich tak nejak stale ubyva

dneska uz to neni jako driv, ze jsi rekl pred 10 lety, ze kouris marihuanu a kazdy na tebe koukal jak z jara. Na malomeste neslo nic sehnat, atd. Dneska kdyz to vidim, tak v klidu v praci muzu sefum priznat, ze hulim a pokud nevytvarim sileny dila v praci tak je jim to jedno. A jsou to lidi, kteri by to proste do huby nevzali, ale je jim to fuk kdyz se to vesmes netyka jich a ja je tim neohrozuji.
takze tolerance rozhodne roste

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 30-04-2008 v 12:59 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-12-2004 - Tolerance. - 14 odpovědí
31-05-2002 - tolerance spoluobčanů - 0 odpovědí
04-12-2001 - Tolerance na Ganju? - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2055920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív