Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » marihuana a ostatni zeme
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Kouříte globálně?
Žiju v zahraničí i kouřím.
Když vyrazím, tak kouřím.
Spíše výjmečně.
Kámo, tohle neriskuju!
Nekouřím vůbec.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
lucky.net
Nový Člen

Karma uživatele lucky.net - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 113

Zdar lidi, uz treti mesic jsem v Australii [Perth]. Co jsem zjistil [neovereno] tak je legalni mit tri kytky. Jinak, minulou sobotu jsme s lidma ze skoly meli barbeque a potom cast z nas zapadla do bytu naseho brazilskyho kamose. Hodil po me plechovku at umotam brko. Tak to otevru, koukam na to, zdalo se to jako zelenina ze zahradky. Bylo nas tam sest, tak jsem umotal docela raketku. Houby, ma to to tady silu jako das, idyz to vypada jako bramborova nat. Sesekalo nas to vsechny paradne :]

Optimismus je opium lidstva! Zdraví duch páchne blbostí. Ať žije Trockij!

Old Post 06-07-2009 v 09:53 AM
lucky.net je offline   Profil uživatele lucky.net   Find more posts by lucky.net   Foto galerie člena lucky.net   Click here to Send lucky.net a Private Message   Add lucky.net to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 114

to lucky.net : Zdravim k protinozcum
Ehm help me please! Jsem v Řecku,konkrétně na ostrůvku Lefkada v městečku Nidri... Sehnal jsem tady JOB v pujcovne a vypada to ze tady pres leto zustanu.. Co je problem, je sehant nejaky hulenicko.. Prakticky nemozny tady... V CR sem si vyhuloval jak to slo, a tady se neda sehnat ani na blby brcko? :/
Je to spatny, zadnej rasta tady, zadny nic.
Pokud nekdo vazite cestu do Recka,pobliz Lefkady, muzeme se sejit a zmastit se krapet. Jinak nevim, jesi nekdo mate nejakej tipy, tak sem s tim.
Jinak zdravim celej grower , mejte se tam v Čechách pěkně
ThomasK. Peace and Love.



JAH Bless !

Old Post 07-07-2009 v 18:55 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucky.net
Nový Člen

Karma uživatele lucky.net - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 115

to ThomasK: no to je mi lito kamo, tady snad hulej uplne vsichni. Moje partacka co s ni meju hajzliky [miluju tu praci, v prepoctu za 260 kc na hodinu] je zhulena snad furt. A to ma sest vnuku :]] No nebudu Ti delat chute. Mej se a hodne stesti.

Old Post 08-07-2009 v 04:33 AM
lucky.net je offline   Profil uživatele lucky.net   Find more posts by lucky.net   Foto galerie člena lucky.net   Click here to Send lucky.net a Private Message   Add lucky.net to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Palec nahoru DANSKO Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od futeW
Někdo zkušenost s Dánskem? Marihuana, ale i ostatní drogy - halucinogeny, houby příp. xtc.


zdrawim...tak v dansku je to snad jasne kamos tam studuje a da sa tam zohnat vsetko potrebne len chvilu trva kym vas otukaju...Hash sa da zohnat u arabov a turkov, z travou je to vraj tazsie lebo tu maju najma rumuni a poliaci...ale tak ked uz budes v dansku tak by som navstivil christianiu a tam sa zabezpecis viac nez dost...Myslim ze tato komunita s anachadza priamo v hlavnom meste Kodan...snad som ti pomohol
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 08-07-2009 v 06:49 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Kouření ve světě... Příspěvek č. 117

Zdravím Growers...

Osobně jsem kouřil jen v Polsku a to kousek od hranic...místní stoners mi říkali ať jsem velice opatrný, že pokud mě někdo natře, tak sranda končí.

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 12-09-2009 v 14:13 PM

Old Post 22-08-2009 v 22:07 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikey
Nový Člen

Karma uživatele mikey - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 118

slovensko, polsko, madarsko, bulharsko, nemecko, francie, anglie...

neprekonatelna byla jizda na london eye v povznesenem stavu

anglie v tomhle byla hodne v klidu, koneckoncu (pokud se nepletu) maji ganju dekriminalizovanou. co se tyce francie, tam meli lidi ohen v ocich, jenom co videli cigo.

Naposledy upravil mikey 30-08-2009 v 23:36 PM

Old Post 30-08-2009 v 23:27 PM
mikey je offline   Profil uživatele mikey   Find more posts by mikey   Foto galerie člena mikey   Click here to Send mikey a Private Message   Add mikey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Itaaalia Příspěvek č. 119

mnoo tak moj postreh smeruje z Talianska, obyvatelia na severe tejto krajiny su velmi prijatelny,
celkovo v pohode a da sa snimi v klude dohovorit, anglicky španielsky atd posunkamy ale v pohode sa dalo kurit aj vo Venezii (Benátky) sú tam take menšie parčíky, aj ked ludia mi tam už pripadali viac zbrklý a celkovo nervoznejší jak v Caorle - odporúčam

pukalo sa aj cestou v Rakúsku na benzínke

.

Old Post 31-08-2009 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2018 - Marihuana a tetování - 8 odpovědí
28-11-2004 - MARIHUANA neni HEROIN - 11 odpovědí
08-05-2005 - Marihuana a IQ - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0355270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív