Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » "Duffyho" 3rd grow 250w/400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17


7 12/12

holky jedou do výšky tentokrát nedávám síťku bo se mi s tím nechce je..t myslím si že jsou v jedné rovině...
výška je těsně pod 40 cm od hlíny..
spodky jsem pořádně oholil abych se vyhl těm minipaličkám které vypadávají z šlukny
na fotu je G13 .. jsem rád že mají silné stonky a už teď sem zvědav na to s čím mě holky překvapí

výbojka je cca 30 cm nad vrcholky rostlin a teploty se pohybují pod 30°C :-) ještě mám tak 20 cm možnost zvednout...

mydena: velikost na výšku je v klidu.. jedu v 5l pěstebním prostoru na kytku a myslím si že holky kolem 50cm stačí.. jo dát to do 10l květníků tak bych je kolem 80 čísel nechal

Old Post 06-04-2008 v 19:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 18

Dle mého názoru 50cm při 400W je dost málo.Tudíž špatný poměr výnosu/W.Pod 250W je výška 50cm hotové kytky optimální,ale u 4-kila je to i k tvému počtu kytek slabé.Ale jak říkám,člověk experimentuje a učí se.Časem,az vse vychytaš-pokud jestli,budeš mit větší radost z větší výnosonsti,která vsak není to podstatné-tedy v mém případě,protože jsem především na kvalitu:-).Nejen z toho důvodu jedu hydro.Nic však proti zemině,né hlíně.Good luck!

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 07-04-2008 v 11:22 AM

Old Post 07-04-2008 v 11:11 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 19

ParDon,ale nejde mi editovat předchozí příspěvek.Ducku: V tvém předchozím theadu jsi zmínil to,ze kytiz přímo pod vybojkou byly malé,či slabší než ostatní.Existuje tzv.tepelný štít,který zamezí těmto nechtěným vlivům.Je to drahá záležitost,proto jsem si vyrobil vlastní ekvivalent a musim říci,ze funguje dobře.Kytiz těsně pod vybojkou už tepelným ani přílišným světelným tokem netrpí.Pokud bude třeba,smažu.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 07-04-2008 v 11:42 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 20

Ahoj Duffy,myslím že když si přepínal na květ,měl si ještě dobrých 10 dní tam nechat to hpi-tčko...jinak to máš moc hezký..budu sledovat

Old Post 10-04-2008 v 07:46 AM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21



8 12/12

fota 3x G13
2x SS

Old Post 10-04-2008 v 14:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22



10 12/12

holky dneska dostaly 100% koncentraci na květ od AH minule jim to nějak neuškodilo tak sem to neředil
jinak postřik pythaminem a zítra preventivne spruzit

Shandy: minule jsem to tak udělal.. přepnul a sodík dal za týden..
teď jsem ale rýpal do skříně a tak jsem to udělal vše v jeden den :-)

už jsou vidět první květy a vypadají slušně tak jsem zvědav

Old Post 10-04-2008 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 23

Ježíši Marija,SPRUZIT,ani ostatní chemky v KVĚTU NE !!! To pak budeš kouřit?Pokud nemáš tečky na listech od svilušky nebo nějaký parazit tak v květu neaplikuj žádný postřik.Parazitu ses měl zbavit v růstu.Ted bych to už v žádném případě nestříkal insekticidy ani phytaminem,ničím! ! Pak to bude nejen špatně chutnat.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 10-04-2008 v 22:47 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 24

To: mydlena
Nevidim duvod proc by to Duffy nemohl preventivne potrikat spruzitem..je to sice chemka, ale jeho kvetiny nejsou jeste tak nakvetle, ze by to nejak ovlivnilo chut..
a phytaminem to uz vubec nevidim duvod proc to nepostrikat pro krasu a zdravi rostlin..

Duffy: pekne se ti dari, prvotni kvety vypadaj very good!
K tem postrikum - kdyz das ten spruzit preventivne, tak si myslim ze tim rozhodne nic nezkazis...a phytak jak by smet, ba naopak by to melo byt lepsi..
Pestu zdar

My first indoor 400Wplantastar.. sklizeno
2. Grow 400w PP, JH, CH, BB... sklizeno
Třetí grow... GWS x WR , SKUNK no 1... sklizeno ]
no click
potomci superskunku venku....léto 08
4. kolo hopina Sage, Nebula, GWS... ..sklizeno..

Hopinovo 400W počínání ve větším ,) ... sklizeno 8)

400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´ = sklizeno
Apollo 11 @ Sweet mendo BOG 400/600w = sklizeno


Jak se postaráš ty o kytku, tak se pak kytka postará o tebe

Old Post 10-04-2008 v 23:08 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 25

Vůbec! V květu se nestříka a už vůbec ne chemkama.Si to tady precti.např ve faqu.Jsou to pořád rozpadlé jedy.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 10-04-2008 v 23:27 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

ohledně těch postřiků
oba dva jsou přírodní a tudíž to nejsou chemky....

mydena: ať se ti to líbí nebo ne tak jsem zahlídl jednu svilušku a proto jsem aplikoval postřik spruzitem... stříkám to hlavně ze spodu listí a kolem stonků u hlíny. nevalím to z vrchu na květy!!! stejně jsou svilušky ve spod.
je lepší je stříkat teď než v době květu když budu mít pavučinky..... nebo je mám zbírat ručně??
ohledně pythaminu.... taky to není chemka a rostlinkám to pomůže překonávat teplo ze 4kilča....



hopin: zdravím tě ....
myslím si že na 10 den v květu to jsou celkem velké květy a jsem rád že holky vědí co mají dělat a co se od nich očekává... nevím jestli to dělá ten excellarator a enzymes+ nebo ty 100% koncentrace od AH ale jsou moc pěkné..

Old Post 12-04-2008 v 20:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Preventivní postřik a poté jedna sviluška:-) Příspěvek č. 27

No a to je důvod proč je nutné dodržovat jistou prevenci,vis?Ostatně jak jsem výše zmínil.Kvalitní steril zem,kvalitní nenápadené rizky a preventivní postřik v době růstu.Tímto předejdeš i te jedné svilusce cos zahlid.Ostatně je to tvá věc..a taky lidi který to budou kouřit.Nemam důvod lhát ti,mysli.Jsem tu o nejaky ten patek dříve tak vím co říkám:-)Na karmu nehled,to ti nevěřící tomášové,ale dělej jak myslíš.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 13-04-2008 v 00:23 AM

Old Post 13-04-2008 v 00:16 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28



14 12/12

nějaké fota květů

Old Post 13-04-2008 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29





18 12/12

květy se zvětšily zase o kousek
teploty: min 18°C max 30°C
vlhkost: kolem 35%
zálivka: od přepnutí dostaly 3x 100% dávku od AH na květ cca 30l vody
2x enzymy cca 5l a 2xbloom axcelator cca 5l
2x postřik pythamin... poslední už je nebudu stříkat bo jsou v květu..

na fotce je G13 která vévodí ve výšce oproti ostatním a vyšplhala se přes 50 cm

Old Post 17-04-2008 v 18:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
assshot
Stálý Člen

Karma uživatele assshot - 96% PěstitelskáKarma uživatele assshot - 96% PěstitelskáKarma uživatele assshot - 96% PěstitelskáKarma uživatele assshot - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 30

čauec, co já bych za takovýho místa dal s mojí ubohou skřínkou, pěkný holky tam máš GL

Old Post 17-04-2008 v 22:08 PM
assshot je offline   Profil uživatele assshot   Find more posts by assshot   Foto galerie člena assshot   Click here to Send assshot a Private Message   Add assshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31


29 12/12
holky začínají cukrovatět a pěkně kynou

assshot: díval jsem se a máš pěknou skříňku.. časem zvětšíš neboj všechno nejde hned.. mě to taky trvalo než sem se dopracoval k tomu co mám

Old Post 28-04-2008 v 11:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32





35 12/12

holky cukrovatí a SS má listy do půlky obsypané cukrem.
pokusím se půjčit zase foťák a udělat nejaké ty makra ať se máte na co koukat

u G13 jsou listy poněkud světlejší než u ostatních. ale paličky mají teda už teď dost velké. jsem zvědav co se z toho vyvrbí

Old Post 04-05-2008 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-01-2009 - Duffyho" 2nd grow 250w ScrOG (400w bush) - 263 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8128500 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív