Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ..:: 15Ow / upgrade 250W Only 12/12 - SoG ; 125w Blue mother´s box ::..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

26 12/12 Příspěvek č. 17











Zdravím,

přináším po týdnu nové fotky. Nic se neudálo, rostlinky si chrochtají blahem Pomalu to začíná nabývat, ale ještě minimálně týden zbývá do objemového boomu.

Teplota
noc 21°C
den 26,5°C - 29°C (7cm pod výbojkou)

Hnojka na 5l
3ml PK 13/14
10ml A i B

Hodnoty
EC 1.67
PH 6.0

Kytek ubylo, nyní se jich tam nachází 17 z původních 20ks:

SWK 2x
Rox 5x
SAD 6x
K2 2x
NL 2x.


Nějaké fotky

1. NL phenotyp #7 - objem použité hlíny cca 300ml ( blíží se ke konci, flushing)
2. NL phenotyp #7 vršek ( blíží se ke konci, flushing)
3. NL phenotyp #7 bližší záběr na vršek ( blíží se ke konci, flushing)
4. NL stejné pheno jako výše (#7), jenže s více místa pro kořeny
5. NL #7 porovnání mezi stejnými phenotypy (téměř konec vs období před nabýváním a 300ml vs 1l)
6. Sweet Killer
7. NL phenotyp #4 ( mohlo být též porovnání jako u #7, ale už se houpe)
8. K2
9. SAD
10. ROX

Mějte se,
tjj

Naposledy upravil to jsem já 12-04-2008 v 01:10 AM

Old Post 12-04-2008 v 00:51 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

28 12/12 Příspěvek č. 18






makro

NL#4 (1. - 2.) a SWK (zbytek)

Naposledy upravil to jsem já 14-04-2008 v 16:57 PM

Old Post 14-04-2008 v 16:45 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

29 12/12 Příspěvek č. 19



Zdravím,

přínáším celkový pohled na vnitřní obsah boxu

Příště zkusím třejmě o5 sog ale jen s jednou maximálně dvěmi odrůdami v počtu (o5) 20ks, jelikož, jak je mimojiné vidno z fotek, 20ks se zdá být ideálním počtem

No tady ty fota..

Mějte se,
tjj

Old Post 15-04-2008 v 08:27 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

33 12/12 Příspěvek č. 20













Zdravím zhulstvo

Nějaké fotečky určitých modelů s lepším foťákem

Fotky
1. Sweet Killer
2. --- / / ---
3. --- / / ---
4. --- / / --- makro
5. Northern Lights pheno#4
6. --- // --- detail
7. Northen Lights pheno#7
8. --- / / --- detail
9. Rox detail
10. --- / / --- celkový pohled
11. Sweet Afghani Delicious S1
12 . --- / / --- detail

Papání
EC 1.76
11ml A+B na 5L
5ml PK 13/14 na 5L
1,5 ml kys. dusičné

Mějte se,
tjj

Naposledy upravil to jsem já 22-04-2008 v 18:32 PM

Old Post 19-04-2008 v 14:12 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

36 12/12 Příspěvek č. 21





Zdar zhulstvo

Jelikož jsem dnes zaléval a slečny byl díky tomu nucen vytáhnout, tak jsem se rozhodl vyfotil dvě své oblíbenkyně

Jinak plánuji v 46 dnu na 12/12 použít Final Solution právě na tyto dvě krasavice a po týdnu začít flushovat tak, abych mohl kosit v 60dnu 12/12, což by měl být +- ideální čas pro NL (pro oba phenotypy) a SWK. Dále to takto udělám zřejmě ještě u S.A.D. . Rox pujde na FS v 51 dnu 12/12 a K2 o pět dní později, abych ji mohl zkosit v 70 dnu 12/12, což by měl být ten správný čas - vezmeme-li v potaz to, že uváděná doba květu u jednotlivých odrůd odpovídá dnům květu rostlin, nikoliv dnu přepnutí. Toto se mi již několikrát potvrdilo, tudíž se toho hodlám i držet

Naplánované dny kosy jsou jen mé hrubé odhady a přání, proto i počítám s tím, že se možná budou píct pod sluncem ještě o nějaký den déle Uvidíme, co uvidim v mikroskopu

Mějte se,
tjj

Naposledy upravil to jsem já 22-04-2008 v 18:47 PM

Old Post 22-04-2008 v 18:41 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

43 12/12 Příspěvek č. 22








Zdar uhulenstvo,

tak je to tu zas
ztratil jsem pas
fotilo se jako ďas

bohužel shitovým fotoaparátem

Hm, jsme na 41. dnu a mě to už nebaví Nečekaně

Jinak dnes jsem zjistil že mám téměř dvojnásobné EC na odpadu, než má EC při zálivce V číslech to znamená zálivka - 1.8 mS, odpad 3.56 mS A já si říkám proč jsou některé spálené, heh Ale i tak, docela žasnu co vydrží Jediná NL (sativa phn.) je poněkud flekatá
Naštěstí je už papáním trávit nebudu, jelikož nechám proschnout medium a (cca) v 43-44 dnu 12/12 začnu aplikovat Final Solution a po 9 nebo 8 dnech na týden budu prolívat pouze destilovanou vodou. Poté šmitek, sekec kosa mazec

Tož tady su nějaké fotky

1. SWK flower N°1
2. SWK flower N°2
3. Northern Lights indika phn.
4. ------------- // // ------------- detail
5. Northern Lighs sativa phn. porovnání
6. -------------- // // -------------- porovnání
7. Rox

Mějte se tu,
tjj


a dobrou noc

Naposledy upravil to jsem já 04-05-2008 v 10:42 AM

Old Post 29-04-2008 v 00:02 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 23

krásný šťavnatý paličky jen co je pravda!
sme koukám ve stejný fázi,akorát ta genča se nedá srovnat
gratuluju kolego,pěkná práce!
zduř a kuř !

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 29-04-2008 v 00:26 AM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

48 12/12 Příspěvek č. 24








Zdravím

Tak už lijem FS, kytičky žloutnou a už se těšíme V 53 dnu 12/12 začnu SWK, SAD a NL prolévat destilovanou vodou tak, abych mohl v 60 dnu 12/12 sklízet pořádně pročistěné paličky

Tady jsou nějaké fotky:

1. SWK (obě rostliny)
2. NL (obě phena)
3. NL sativa
4. NL indica
5. Rox
6. Rox
7. K2 (obě rostliny)


Všem děkuji za kladné ohlasy

Mějte se,
tjj.

Old Post 04-05-2008 v 11:06 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Tak jak to vypadá??? Skoseno??? K+

Old Post 17-05-2008 v 12:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 26

Dávno sklizeno, GE index 0,45. Smoke report až v červnu

Všem díky za pozornost.

Old Post 20-05-2008 v 14:01 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 27

Červen je už davno. Tak povidej Dost by me zajimal rozdil v tech NLkach... Jinak K4U vychytana skrinka

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 10-06-2008 v 21:26 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 28

opravdu užasny a těšim se na dalši.zajimalo by mě kolik jsi tedy zklidil gramu a smog report.(hlavně K2)

Old Post 21-08-2009 v 22:51 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0866080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív