Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ..:: 15Ow / upgrade 250W Only 12/12 - SoG ; 125w Blue mother´s box ::..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

..:: 15Ow Only 12/12 – SoG ; 125w Blue mother´s box ::.. Příspěvek č. 1








Zdravím panstvo.

Nedávno mně vrtala hlavou představa o 250W HPS skřínce, ve které bych kvetl ve formě SOG-u a to rovnou po přesazení do média. Bohužel jsem musel nakonec od 250W HPS upustit a v zájmu ukojení svých choutek přistoupit, a spokojit se, pouze se 150W žárovičkou.

Když jsem se s tímto kompromisem smířil, začal jsem shánět potřebné věci na tento projekt. Čirou náhodou jsem narazil na inzerát s komponenty, které jsem se chystal použít, díky čemuž, jelikož to bylo použité, jsem ušetřil nemalou částku, což bezpochyby vždy potěší. Vše se tedy dařilo dle plánů a za tři dny jsem dosáhl své, sic odlišné od původní, téze

Ale vše zlé je relativně vždy k něčemu dobré, tudíž, díky menší wattáži, se snížily i nároky na prostor, přičemž jsem původní prostor rozdělil na dvě, i když ne zcela rozměrově identické, části a tím vytvořil prostor pro mateční rostliny se 125W blue "žárovičkou" a již zmíněný box se 150W HPS pouze na květ.

Prozatím sic dostavěné a provozuschopné, ale nekompletní, tudíž se postupem času ještě budou jisté věci doplňovat (utěsnění, easy rolls, ofuk, atp.)

Box

-Šatní skříň 167 x 80 x 50 (v, š, h) rozdělena na dvě části (90x 80 x 50 a 70 x 80 x 50), přičemž se ještě tyto části dělí na samostatné pěstební prostory a tzv. technický úsek zajišťující ventilaci, takže v konečné fázi má box pro květ rozměry 90x60x50 a box pro matky 70x 62x 50.
- Květový box byl polepen oboustrannou, což i box pro matky, lepící páskou na kterou byla přichycena diamantová fólie, u matek to je černobílá.
- Box pro matky viz výše.

Ventilace

- Ventilaci zajišťuje u květového boxu TD 160 na odtah, 1x pasivní přítah 14x14cm a 1x aktivní přítah též 14x14cm na který je přišroubován PC ventilátor se 120m3/h a ještě přibude 1x nebo 2x malý PC ventilátor na vnitřní cirkulaci vzduchu
- O výměnu v boxu pro mateční rostliny se stará 1x pasivní přítah ve formě roury 125mm a 1x PC ventilátor se 100m3/h na odtah, ofuk též ještě přibude.

Osvětlení

- Box pro květ jest vybaven 1x 150W GIB flower spectre se (podle g shopů cca - něco prodávají a vědí jen cca -, takže počítám tak max 16000lm ) 17000lm.
- Box pro mateční rostliny 1x 125W Nlite blue.

Hnojivo

- Pro mateční rostliny Biogreen Mam, na postřik Super Vit
- Pro květule B´cuzz A+B coco (modří již tuší ), PK 13/14, kořeňák

Medium a květníky

- Mateční rostliny only soil or bubbler, květníky
- Květule KOKOS, květníky nejspíš 250ml (nejspíš proto, jelikož jsem je ještě nekoupil a ještě si tím objemem nejsem tak jistý v kramflcích, ale předběžně tedy 250ml)

Modeláž, neboli osazenstvo

- Prozatím neznámá, ale zřejmě NL, Rox, SAD, SWK, K2.

Oč jde?

Plán je jasný, "co nejvíce" za co nejkratší čas

To je asi vše, mějte se

tjj

FOTA

1. celkový pohled
2. prostor pro mateční rostliny
3. prostor pro sog
4. technický úsek ventilace (v popředí je pasivní přítah k boxu pro matky a za ním, není vidět, je instalované TD 160)
5. technický úsek pro pasivní a aktivní přítah ke květovému boxu
6. pasivni (vlevo) a aktivní (vpravo) přítah
7. uzavřený květový box, box pro mateční rostliny uzávěr mít nebude.

Naposledy upravil to jsem já 27-03-2008 v 15:29 PM

Old Post 12-03-2008 v 19:05 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 2

Čus, máš to zatim pěkný, chtěl bych se zeptat, kolik plánuješ mít těch kytek na ten sog?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 12-03-2008 v 19:42 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3


Zdar,

před chvílí jsem se tím znovu zaobíral a při použití 250ml květníků by se mi tam vešlo 48ks, což by byl poměrně úlet pod 150W, ale mohlo by to být zajímave a to hlavně při použití jedné odrůdy.

Nakonec jsem se ale rozhodl pro 10x10x11cm květníky o objemu 1l, kterých se tam vejde 30, takže tedy těch 29 - 30ks (29 proto, jelikož zhruba prostor jednoho květníku zabírá flexo na odtah, tudíž zvažuji nechat prostor pod ním volný).

Měj se,
tjj.


PS: Fotka - takto to vypadá, když se svítí. Zdá se, že home made "A-wing" své plní, jelikož osvětlení plochy 60x50 je rovnoměrné, za což vděším určitě i diamantové fólii.

PSS: Ty chcíplotiny jsou tam jenom na test, byly před tím na parapetu a zapomněl jsem je zalít (napraveno), proto jsou takové zdechlé.

Naposledy upravil to jsem já 16-03-2008 v 08:27 AM

Old Post 12-03-2008 v 19:51 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Dnes zasazeno Příspěvek č. 4



Příjemný včer přeji.

Dnes jsem koupil květníky a easy rolls, tak jsem to vše zkompletoval, květníky naplnil kokosem a sadil

Nakonec se vše o5 změnilo a konečný počet rostlin se zastavil na 20ks v 1L květnících + 5 už kvetoucích (chcíplotiny, viz fotky z příspěvku výše).

Zasazeno


SWK 2x
SAD 7x
Rox 6x
K2 2x
NL 3x

Naposledy upravil to jsem já 16-03-2008 v 08:27 AM

Old Post 13-03-2008 v 21:18 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

2 den periody 12/12 Příspěvek č. 5



Zdravím,

přináším fotečky za světla (upravena barva), jelikož se mi to posledně příliš nevydařilo a neni vidět téměř nic

Mějte se,
tjj

Old Post 16-03-2008 v 09:48 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alienek
Stálý Člen

Karma uživatele Alienek - 17% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 6

Zdar, moc pekne,
o necem takovem taky uvazuju, ale misto toho wingu bych pouzil stinitko industria a jako medium drt z mineralni vlny nacpanou do pet flasek, zajimave bylo dat na dno flasky vzduchovaci kamen takze by to bylo takove hydro, akorat by se nestavalo ze by horni cast korenu byla na suchu, protoze pokud by tam byl jenom roztok bez drte, tak pri objemu cca 1,5 l na kytku by sla hladina asi hodne rychle dolu.
Hnojky ty co mas SUPER
Vyhoda takoveho systemu je v tom ze muzes jet continual, coz ti setri misto ve skrini, pac kdyz mas vecky kytky male misto je nevyuzite kdyz mas vsecky velke je tam malo mista, takze ideal je rozmistit mix malych strednich a dozravajicich kytek.

Old Post 16-03-2008 v 20:26 PM
Alienek je offline   Profil uživatele Alienek   Find more posts by Alienek   Foto galerie člena Alienek   Click here to Send Alienek a Private Message   Add Alienek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7

Zdar,

není to koncipované jako kontinuál a kontinuál se jet nechystám.

Mimochodem, proč bych měl jet kontinual v mapitu (to bude nejspíš ta tvá minerální vlna), když kokos je obdobný a čistší a pro kontinuál stejně tak dobře použitelný? A už vidím, jak mám dvacet petlahví, ještě k tomu bych je musel oblepovat, aby se mi tam netvořily řasy (nemám rád zbytečnou práci na kterou nemám čas a povětšinou ani sílu), a v každé vzduchovací kámen Ne, děkuji, spokojím se s kokosem.

Jinak doopravdy nechápu jak se ti při kontinuálu šetří místo? V čem se šetří? V čem spočívá výhoda šetření místa? Já totiž myslel že při sogu jde právě o maximální využití místa větším počtem rostlin bez zastřihnutí a s minimální dobou růstu, nebo uplně bez růstu rovnou na 12/12. Jsem poněkud z tvého příspěvku zmatený

Naposledy upravil to jsem já 16-03-2008 v 21:37 PM

Old Post 16-03-2008 v 21:26 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alienek
Stálý Člen

Karma uživatele Alienek - 17% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 8

Jo je to v podstate jedno jestli kokos nebo mapito akorat si myslim ze pro to vzduchovani by bylo asi lepsi ale jak pises je to v podstate zbytecne jenom farka treba by to jelo lip.
No a co se tyce vyuziti mista vem si ze mas petku o prumeru cca. 10 cm a ta
ma obsah cca 1,5l (urizla 2l) coz je v 3x vic nez ma kvetinacek 10x10
pokud jsou v nich cerstve rizky mas je naskladane u sebe jeden vedle druheho a je to v poho no ale kdyz kyti povyrostou tak jim uz 10x10 nestaci
takze je odsunes hezky od sebe no ale jenom 1/3 kytek ten zbytek je hezky blizko u sebe a tak setris misto.
No ale zas je to vetsi mrdacka vyhoda je ze mas furt huleni ale nikdy ne hromadu najednou

Naposledy upravil Alienek 16-03-2008 v 23:12 PM

Old Post 16-03-2008 v 23:06 PM
Alienek je offline   Profil uživatele Alienek   Find more posts by Alienek   Foto galerie člena Alienek   Click here to Send Alienek a Private Message   Add Alienek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

Ale přeci to samé můžu udělat s květníky 10x10x11, které mají objem 1L, tudíž ne 3x menší, ale jen o polovinu. Navíc to není hranaté, z čehož plyne neefektivní využití prostoru.

Jak jsem psal, kontinuál jet nechci a s principem kontinuálu jsem seznámen.

Naposledy upravil to jsem já 18-03-2008 v 16:03 PM

Old Post 17-03-2008 v 11:35 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

6 12/12 Příspěvek č. 10


Zdravím,

nic moc se nezměnilo, trochu to povyjelo a zhoustlo a mimojiné začínají slečny nakvétat. Taktéž se mi podařilo přehnojit jednoho Roxe, je háklivý na stravu (jedno pheno - zakrslík v přední řadě 3. z leva).

Další aktualizace až to pokvete a dodám i vícero fotek

Mějte se a ať vám to roste/kvete,

tjj.

Naposledy upravil to jsem já 22-03-2008 v 09:39 AM

Old Post 21-03-2008 v 17:14 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

9 12/12 Příspěvek č. 11





Začínají se formovat paličky

Přikládám fotky celku za tmy (chvilku před rozedněním) a dva detaily (NL a Kill Bill)

1. celek
2. detail na celek
3. Kill Bill (přesně nevím jaký den květu)
4. NL (totéž jako u KB)

Tož zatím,
tjj

Naposledy upravil to jsem já 25-03-2008 v 07:30 AM

Old Post 25-03-2008 v 07:18 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12

Zdar,

děkuji za kompliment, snažil jsem se.

To dá rozum, že je Scrog efektivnější, ale chtěl jsem si zkusit co to udělá v SOG-u pod tak nízkou wattáží a bez růstu

Základem je vícero věcí, třeba jisté know-how, ventilace, wattáž a genetika. Splňuji genetiku (není sice ještě uplně ověřená, teda jistá část, ale co není, bůde), jakžtakž ventilaci a s know-how se ještě uvidí Za wattáž bych dostal asi za 5 Ale taky se dá, pokud nejde o kvantitu (což mně nejde, chci si, jak jsem se již zmiňoval, zkusit co to udělá), což též není nereálné - právě u scrogu.


Měj se,

tjj

Old Post 25-03-2008 v 12:50 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

13 12/12 Příspěvek č. 13


Zdar,

vše se tak nějak vytáhlo na stejnou úroveň jen NL a SWK se povyšují nad ostatní, egoisti

Paličky se začaly už pěkně formovat , i když se tu a tam najde nějaký opozdilec

Změnil se i počet, byl odstraněn jeden rox, který nedokázal držet krok, ale přibyla jedna nakvetlá Purpurera Ticinesis.

_________________________________________________________

teplota : 24°C
vlhkost : 40% (den), 70% (noc)
hnojivo : 2ml/l A+B

Toť na nějakou dobu vše.

Mějte se,
tjj

Naposledy upravil to jsem já 30-03-2008 v 13:11 PM

Old Post 30-03-2008 v 13:04 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

14 12/12 Příspěvek č. 14







Zdar,

tak jsem tu zas, i když s poněkud jinými fotkami (za tmy + nějaké detaily).

Fota:
1. celek
2. Kill Bill 32 dní květu
3. NL pheno#4 32 dní květu
4. NL pheno#7 32 dní květu
5. detail NL ph#7
6. detail NL ph#4

Tak a týden bude klid, fakt

Mějte se,
tjj

Naposledy upravil to jsem já 31-03-2008 v 22:05 PM

Old Post 31-03-2008 v 21:51 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

19 12/12 Příspěvek č. 15






Zdravim,

nevydržel jsem to, musím aktualizovat, protože se mi na všech kytkách objevily štětinky Asi nějaká plíseň

Fotky

1. K2
2. Northern Lights
3. Rox
4. S.A.D.
5. Sweet Killer

Mějte se,
tjj

Old Post 05-04-2008 v 13:13 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Upgrade 250W Příspěvek č. 16


Díky Panu Growerovi a jeho hektickému stěhování z bodu A do bodu B se při stěhování podařilo zapomenout přibalit, ke věcem určených na cestu s Panem G., sestavovaný předřadník pro 250W a následně po přestěhování Pana G. do bodu B si byl nucen onen Pán G., při zjištění této nemilé ztráty, zakoupit předřadník v bodu B, poněvadž bod A byl příliš daleko a Pana G. by cesta přišla na podobné peníze jako nový předřadník

Díky tomuto, a vzešlé myšlence z neznámé části mozku o upgradovaní na vyšší wattáž a následném náhodném dotázání se Pana G. zda nemá komplet pro 250W lampu, se mi podařilo souhrou náhod pořídit potřebné věci k upgradu, za něž vděčím jen a jen ochotě, a souhře náhod, Panu G. za dovezení zapomenutého předřadníku a i nové výbojky Nlite SHPS 250W, jelikož to bylo po cestě

Díky Pane G.!

S upgradem na vyšší wattáž jsem byl nucen přidat jeden 12V PC fun na ofuk, který je zavěšen na úchytu objímky, přičemž při ofukování prostoru pod výbojkou žene ještě vyprodukované teplo od výbojky k odtahu

Teplota se zvýšila o 5°C a kolísá mezi 24°C ~ 27°C (při zapnutém světle) podle okolní teploty.

Naposledy upravil to jsem já 09-04-2008 v 07:28 AM

Old Post 08-04-2008 v 13:41 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3438400 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív