Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Squirrel 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 17

Zdravím
Zatím to vypadá docela pěkně a myslím si, že to určitě brzy není. Já jsem taky loni sázel pozdě - někdy v půli května - a pak jsem sklízel v říjnu/listopadu. Jinak jsem se chtěl zeptat, čím budeš hnojit tvoje kýtí? Na jakou sv. stranu máš nasměrované okno? Předpokládám, že předpěstováváš na okně.

Jinak growu 08 zdar!!!

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 18-03-2008 v 15:29 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Papek
. Já jsem taky loni sázel pozdě - někdy v půli května - a pak jsem sklízel v říjnu/listopadu.



Dobu sklizně ovlinňuje fotoprioda (délka světelného dne) a samozřejmě taky genetika, ale né kdy zasadíš..
To ti ovlivní akorát to, že ti kytka přeroste!! častý zaštipváním je na ní tolik větví a matroše, že při první větší podzimní bouřce nebo jen větším větru, se poláme...Nebo bude tak velká, že ji uvidí i napůl slepá čorka.

No ale už mám taky zasazeno, ale hlavně proto abych co nejdřív přitemnil a zjistil pohlaví a použil kytky na matky - řezy z nich pak během června do kukurky..

Jinak než na okně na jižní stranu to takhle brzo nejde!

Old Post 22-03-2008 v 17:21 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Obecné Příspěvek č. 19

Zdarec ja už mám taky nasazeno, sice není venku takové počasí jak by si většina představovala ja tomu z jara pomužu zářivkou a začátkem dubna nebo tak nějak to hažu na okno mám to na jih takže světla dost a koncem dubna ven do kopřiv tam byvá většinou černozem takže paráda

Old Post 22-03-2008 v 19:30 PM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 20




28.3.2008
aktuální foto.
1) 12ks DPxEM
2) 18ks Master Kush, 9ks Holands Hope
3) zatim vylezlo z novych semen 9ks Shaman, 6ks super skunk a 8ks G.White Shark. Co nevidět pujdou taky do květináčků

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Naposledy upravil Squirrel 29-04-2008 v 22:52 PM

Old Post 28-03-2008 v 14:44 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 21



3.4.2008
Tak už je přesazeno vše, došel i Power Plant tak uvidim kolik jich vyklíčí

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 03-04-2008 v 09:31 AM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22

Squirrel: nazdar dal bych ti větší kytky dozadu, ať se ty male netáhnou tak nahoru a mají dost sunu. P

Old Post 03-04-2008 v 13:51 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 23

presne ako hovoril Pepiik daj tie mensie dopredu inak sa budu strasne tahat do vysky a mohol by si prist k urazu a na to klicenie ti poradim semienka prikry toaletakom rychlejsie ti vylezu von len ti nesmu plavat vo vode ...pestu zdar a at to roste

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 03-04-2008 v 18:00 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 24



10.4.2008

Tak jsem se dnes odhodlal a vynesl vše do skleníku na slunce, aby se mi netáhly rostlinky za oknem tolik do výšky.

Power Plant vyklíčilo 5semen z 5ti zbytku se daří a vetšina rostlinek má za sebou první zaštípnutí

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 10-04-2008 v 21:31 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 25

Squirrel, to vypadá na pěknou zahrádku! Přeju hodně úspěchu!Kolik plánuješ políček?

Naposledy upravil BlackStar 10-05-2008 v 07:42 AM

Old Post 13-04-2008 v 13:41 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 26

asi na 5 mist dam, každou odrudu na jedno a ty F1 do skleniku aby byly stopro seminka.

citace:
Původní příspěvek od BlackStar
Squirrel, to vypadá na pěknou zahrádku! Přeju hodně Kolik plánuješ políček?

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 15-04-2008 v 21:05 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 27




24.4.2008
přidávám další sadu fotek, protrhal jsem pár samců co už byli poznat a zaštipl kytky co povyrostly. Některým už začínají být květináčky malé
Power Plant zustaly 4 kytičky z 5ti, zbytek roste

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 24-04-2008 v 08:32 AM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 28

Chybička se vloudila. Omylem jsem přehodil popisky DPxEM a Master Kush v letošním Growu. Vše už je opraveno, avšak kdo má ode mě semínka před 29.4. Prohoďte si názvy: co jsem posilal jako DPxEM je Master Kush(ten co sem pěstil venku) a Master Kush je DPxEM (ze skleniku). V loňskem Growu to mam dobře a teď už i v letošním.

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 29-04-2008 v 22:58 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 29



5.5.2008
dnes jsem pozaštipoval za 3. patrem vše co ještě nebylo a dal bokem další samce
aktuální foto.
1) 4ks Power Plant
2) 12ks DPxEM, 6ks Holands Hope, 8ks G.White Shark, 6ks Super Skunk, 8ks Shaman, 8ks Master Kush

Zatím vše bez hnojení. Co nevidět půjdou první kytky ven

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 05-05-2008 v 10:33 AM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 30

2Squirrel:
Tím vzkazem se záměnou jsi mi pomohl vyřešit záhadu. Říkal jsi mi, že MK hodně vyroste a já teď vedle sebe pěstuju MK a DPxEM a ty DPxEM jsou po 25 dnech od zasazení jednou tak robusnější než MK. Vrtalo mi to hlavou čím to je, už jsem si myslel, že je to rozdílnejma kořenáčkama nebo kvalitou semínek, ty MK (po změně) vyklíčili během dvou dnů zato DPxEM to trvalo 4. Doufám, že pošlu taky foto, ale zatim nemám foťák :-(

Old Post 06-05-2008 v 21:51 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 31




8.5.2008
první kytky šly ven:
8ks Master Kush na sve tradiční místo
8ks G.White Shark viz foto na misto kde byl loni Holands Hope.

ještě jsem zvládl přesadit Power Plant do vetších květináčů, protože rostou opravdu znamenitě.

9.5.2008 přesazen DPxEM na své venkovní políčko

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Naposledy upravil Squirrel 11-05-2008 v 20:45 PM

Old Post 08-05-2008 v 22:16 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 32




27.5.2008
dal jsem ven konečně i Shanana a Super Skunk na jedno políčko společně a na samostatné políčko Holands Hope.
pročistil jsem okolí políčka s kytkami Master Kush

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 27-05-2008 v 14:49 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-10-2010 - Squirrel 2010 - 51 odpovědí
05-02-2010 - Squirrel 2009 - 36 odpovědí
18-11-2008 - Outik 2008 - 97 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8859490 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív