Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70w micro-hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Hydroponie 70w micro-hydro Příspěvek č. 1






Je to system ebb n flow plneny shora dole mam trubicku na odtok a prepadovou hadici
Nadrz je 20l(je z kanystru stejne jako vana )
Cerpadlo akvarijni nevim kolik ma prutok..hadickama to rozvadim ke kytkam
Vzduchovac mi okyslicuje a micha vodu v nadrzi
svitim 70W metal halidem (na kvet 70W sodik)
pudorys boxu je 80 na 50cm...vyska 160(celkem cca 0,75m3)
odtah a pritah mam pc ventilatory...ofuk 3xpc vent. + 2xna cirkulaci vzduchu zespod nahoru..vse na 1000mA zdroj 3,5-12V
jako medium jsem pouzil kombinaci rockwoolu a keramzitu
zvlhcovani mam reseny ulrazvukovym zvlhcovacem...bez problemu zvladne za 5min zvlhcit z 30%-100%
zalivku mam zatim nastavenou 2x denne po 15ti min aby mi stacily vysychat kostky..kytkam to myslim vyhovuje
hnojiva-
AH-Grow
AH-Bloom
AH-Micro
Plagron-Phyt-Amin
Plagron-Green Sensation
Plagron-Root stimulator
AH-Enzymes+
AH-Final Solution
AH-dusicna
AH-fosforecna

pH5.5-5.8 EC 1,8

Naposledy upravil s_harp 05-03-2008 v 15:50 PM

Old Post 04-03-2008 v 16:11 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Hydroponie Příspěvek č. 2




BTW klony jsou white satin...a ty dve kytky jsem tam pokusne nechal..uz byly v kvetu a kvuli klonum jsem prepl na rustovou fazi..zatim se nic nedeje vypada ze jim to nevadi...a zustavaji jen 4 zbytek jde ven

Old Post 04-03-2008 v 16:23 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3




kytky uz tak tyden nerostou a taky tyden mam ph 6.1 a EC 1.5 jen ubyva voda...jen ta prostredni roste jak z vody uz jsou v boxu 22 dni, z toho 12 dni 18/6 a 10 12/12 ...v rustu jsem bohuzel pouzival spatny hnojiva..ALGA ..poradte

Old Post 09-03-2008 v 16:49 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avonex
Stálý Člen

Karma uživatele avonex - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 4

na 22 dni a este z klonov su fakt mrnave..ja za 22 dni zo semien bez hnojenia skoro25-30cm a huste no..mozno ze dajaky sok prekonali neee/

.

Old Post 09-03-2008 v 17:27 PM
avonex je offline   Profil uživatele avonex   Find more posts by avonex   Foto galerie člena avonex   Click here to Send avonex a Private Message   Add avonex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 5

mas pravdu sok opravdu prodelaly...mel jsem namichany v nadrzi roztok z plagronu ALGA coz je bio hnojivo a nesmi se michat dopredu...tzn ze mi to v nadrzi pekne hnilo a ja jsem jen porad lital a snizoval ph...ted uz pouzivam AH a jsem spokojen..

Old Post 10-03-2008 v 16:22 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 6

diky za k

Old Post 26-03-2008 v 08:31 AM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

sorry ze neaktualizuju ale dochazi k velke prestavbe....urcite se ozvu...btw..prestavuju na
150W+2x70W HPS na 1m2 qět.....
70W HID na 0,5m2 grow....
2x26W zarivka na 0,5m2 clone...

Old Post 14-04-2008 v 11:30 AM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-12-2009 - 20W mikrogrow - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8528400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív