Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » nultý pokus:o)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

nultý pokus Příspěvek č. 1

Zde je náhled do "budky" pro kvítí a jestli fotka není,tak to bude tím,že to zatím neumím...zatím bez osazenstva,ale to se časem pořeší...doufám.

Naposledy upravil owerall 25-03-2008 v 15:05 PM

Old Post 29-02-2008 v 09:46 AM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 2

Ono asi stejně chvilku trvá,nez se foto schvali.
Ventilace ufo 355m3,sonoflex (pěkně mi to ztišil),philips son-t,cooltube,a postýlky" mají nft gro tank205.2*klips větrák,a triak. regulátor s termostatem a to vše je zabaleno v homebox 100*100*200.Ec a ph digi samozřemost.

Old Post 29-02-2008 v 11:56 AM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 3

owerall:
zde se fotky nemusí schvalovat, špatně jsi to tam dal.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 29-02-2008 v 12:24 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 4



zkouška č.2...a jestli to nevyjde,tak jsem pěkny trouba)

Old Post 29-02-2008 v 13:19 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 5



a dále...snažil jsem se ji maximálně vymazlit..

Old Post 29-02-2008 v 13:31 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Tak to je dobrej HomeBox jak jinak že. Můžeš vyfotit celkově ten HomeBox vždycky mě zajímalo jak se tam dávají všechny ty trubky.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-02-2008 v 15:30 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 7



..tak už mi se mi to tam zelena..ph 5,3,ec 0,65.
Rizecky jsou od Guerilla....timto diky...

Old Post 02-03-2008 v 18:35 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od owerall
..tak už mi se mi to tam zelena..ph 5,3,ec 0,65.
Rizecky jsou od Guerilla....timto diky...
Sweet Killer

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 02-03-2008 v 22:01 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 9

..spravně...tak tak....

Old Post 02-03-2008 v 22:21 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 10

čauec, máš to zatím v pohodě na nultej pokus
měl bych otázku - jak moc je slyšet to ufo na různý úrovně regulace? jakože třeba - na 50% bych se u toho vyspal, na 100% je to jak tryskáč atd.
prostě mě zajímá kombinace ufo 355 m3 vs. sonoflex vs. triák...
sám nemám HB ani o něm neuvažju ale chci pořídit sono tak jestli to má cenu bo stačí alu..
dík za odpověď, ať to roste

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 03-03-2008 v 17:51 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 11

Vedle toho s triakem ani bez,se nevyspíš.Triak ma naprosto plynulou regulaci,ale deformuje sinusoidu proudu a motor vrní,hučí,či jak to nazvat.Sono výrazně pomuže odbourat hluk ze vzduchu probíhajícím potrubím..zmizí "fičení" a to uplně.Ale ten pahluk,to vrčeni ne,ale mám vyzkoušený,ze na zhruba 15% vykonu je to totalne neslyšitelne,byt to děla jen lehonky vanek....doslova to jen posunuje vzduch.Na nočni rezim,bez lampy,by to teoreticky stačilo.
Pěstu zdar.

Old Post 03-03-2008 v 22:43 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 12



Zdravím.
Druhy den rustu.
Ph mi v tancích šeredně litá..ráno dám 5,3,večer nameřím 6,5,voda odstátá asi 4tý den.Ec 0,6,ale zdálo se mi,ze kytkám osychaji nové výhonky z duvodu přehnojení,tak jsem jim polovinu media ríznul vodou se srovnaným ph...a uvidíme.
Jinak vypadají vitalně.
pěstu zdar.

Old Post 04-03-2008 v 10:34 AM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 13

Čau vypadá to slušně. Jinak přehnojeny to určitě není.Spíš ti ten list chytl plísen.Normálně ho vyhod a pokud nemáš tak dej určitě alespon jeden klipsnák.At je tam alespon nějakej pohyb vzduchu.

Jaky tam máš světlo?

Old Post 04-03-2008 v 11:51 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 14



Jj,taky jsem to pořešil podobne,az na airrock,nacpal jsem tam peřinu ))....ale mě vadi i mechanicky budik))...Tudíž pokud ma někdo lehké spaní,tak to není ok.
Jinak kytky jedou pěkně,a to poškozeni mladých výhonku jsem vydedukoval,ze by mohlo být kropeni rozprašovačem za dne...tudíž jsem od toho upustil.
3.den a dávají 2cm za den...
ps.klipsnáky tam mám dva...točej to pekně dokola..

Old Post 05-03-2008 v 08:18 AM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 15



4.den rust,maji se k světu a rostou jak z hydra)..Narostly mi nejak rychle...když jsem sázel,tak měla největší 9cm,nyní má největší 14cm!!...
Ph lita pořad stejne5,4-za 10 hod 6,2.
ec 0,8
Korinky mi jeste neprošly skrz grodany.
..tot vše...zdar.

Old Post 06-03-2008 v 12:35 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 16

Četl jsem o problému s kolísajícím pH někde na hg420.com, kde to bylo způsobeno vodou z RO - tudíž s příliš malým EC. Řešení problému spočívalo v použití jedné třetiny vody z kohoutku a dvou třetin vody z RO.

Protože se o použití RO jednotky nikde nezmiňuješ, usuzuji, že to není tvůj případ, ale přesto je dobré to vědět.

Další příčinou může být nekvalitní pH- (např. kys. citrónová). Čím to znižuješ?

Jinak koukám, že jedeme prakticky stejný setup (můj: Homebox L + NFT GT 20l + 220W Nlite SelfBlue / 400W Nlite SuperHPS + 2x SOD / 5x ROX), ovšem já mám pouze jeden GroTank 20l a nějaké další kytky v perlitovermikulitu.

Vypadá to hezky, budu tento thread sledovat, jsem zvědav, jak se bude rostlinkám dařit. Čím na ně svítíš a jaká hnojiva budeš používat?

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 06-03-2008 v 15:45 PM

Old Post 06-03-2008 v 13:53 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-04-2009 - druhý pokus - 42 odpovědí
28-10-2007 - Druhý pokus - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2507110 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív