Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » stínidlo Adjust-a-wings ANO! a co Super Spreader(heatshield)??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 17

Já mívám svou Industrii hafo nízko a nikdy jsem vybělený kytky neměl. Ty ano? BTW industria má "rozptylku", která funguje jako ten váš difuzor, jen s tím rozdílem, že nestíní tak moc.

Ad ta iracionalita a fenomén:
U stínítek hrají roli 2 faktory- odrazivost a rozptyl

    Odrazivost je dána čistě vlastnostmi materiálu. Pomineme-li stříbro před tím než zoxiduje, nejvyšší odrazivost má čistý hliník (resp. v reálu 99,5% hliník). Proto nenacházím racionální zdůvodnění pro to, aby ocelový reflektor s vrstvou skla na povrchu měl vyšší odrazivost


    Rozptyl je dán tvarem povrchu odrazové plochy. Rovný povrch odráží světlo jako zrcadlo, tzn. úhel odrau je roven úhlu dopadu. Chceme-li ale světlo rozptýlit do množství směrů, musí být povrch co nejvíc nerovný, jako je tomui např. u Stucco plechu. Winga znám jen z fotek, ale ani detajlní fotky nenasvědčují tomu, že by byl v tomhle ohledu nějak výrazně účinnější

A nakonec už jen drobná úvaha. Výbojka vyzáří dané množství lumenů (dejmetomu 55000lm). Toto dané množství lumenů dopadá na určitou plochu omezenou stěnami growroomu, kde vytváří určité průměrné osvětlení (dejmetomu 45000luxů). Nyní při použití určitého zázračného stínítka zvětšíme plochu growroomu a osvětlujeme stejným zdrojem světla, tzn. stejným počtem lumenů. Jelikož osvětlení (počet luxů) je dán počtem lumenů dopadajícími na danou plochu, je výsledné průměrné osvětlení nižší (dejmetomu 35000luxů). Výsledkem tedy je větší množství menších a řidších palic. Koho tyhle výsledky uchvacují, nechť si běží zázrak pořídit

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Naposledy upravil Hanyz 07-02-2008 v 16:41 PM

Old Post 07-02-2008 v 14:26 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 18

Ad odrazivost : wing je z hliníkového plechu a navíc potažený tenkou pro světlo velmi dobře propustnou keramickou vrstvou, tudíž máš dokonale naleštěný hliník bez oxidace...
Ad povrch: povrch winga je něco mezi kladívkovým a stucco povrchem.
Ad úvaha: tvoje úvaha má jeden háček, předpokládáš, že obě stínítka dokáží rozprostřít světlo dokonale rovnoměrně, ale bohužel to tak není. Ono zázračné stínítko dokže svým tvarem kompenzovat nedostatek světla po bocích pěstírny (častý to jev u hobby stínítek), tudíž se naskýtá možnost zvětšit plochu.

4 hanyz: Osobně si myslím že pokud chci něco kritizovat, měl bych nejdříve alespoň vidět jak to funguje...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 08-02-2008 v 23:04 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 19

abych podporil:musim rict ze rozdil mezi wingem a trebas cooltubou a jejim stinidlem je MEGALNI !!!
Jen to chlazeni u wingu se dela blbe.Nastesti mame zlate ceske rucicky...

Ad nahrada za home made: proc ne,-) tvar okopcis lehce i s tema nerovnostma v podobe dolicku a co se tyce odrazu,uz si clovek rozmysli sam esi da prachy za dobrej odraz a zivotnost VS o trosku horsi odraz a zivotnost.Ja osobne to mam jako konicek takze nenavratne a mnohdy hloupe investice delam casto...jenze na druhou stranu,proc si neudelat radost.
"dam si parkrat o pivko min v patek a za odmenu si koupim winga,o co jde?!?"

DEVi

Old Post 09-02-2008 v 01:22 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od EricCartman
Ad odrazivost : wing je z hliníkového plechu a navíc potažený tenkou pro světlo velmi dobře propustnou keramickou vrstvou, tudíž máš dokonale naleštěný hliník bez oxidace...

Jestli je z hliník, tak lžou jak prodejci , tak i výrobce. Výrobce popisuje, že je povrch jeho ocelového reflektoru z jakéhosi flexi hliníku (WTF?) - nic, z čeho bych si sedl na prdel

citace:
Ad úvaha: tvoje úvaha má jeden háček, předpokládáš, že obě stínítka dokáží rozprostřít světlo dokonale rovnoměrně, ale bohužel to tak není. Ono zázračné stínítko dokže svým tvarem kompenzovat nedostatek světla po bocích pěstírny (častý to jev u hobby stínítek), tudíž se naskýtá možnost zvětšit plochu.

Já netvrdím, že obě stínítka dokáží rozprostřít světlo dokonale rovnoměrně. Tvrdím, že to nedokáže ani jedno (Osobně mám subjektivní pocit, že mé palice se neliší s ohledem na to, ve kterém místě skříně rostly.) Až to proměříš luxmetrem a dokážeš opak, ozvi se Ad zvětšení plochy, důsledek tohoto populismu jsem vysvětlil už v minulém příspěvku

citace:
4 hanyz: Osobně si myslím že pokud chci něco kritizovat, měl bych nejdříve alespoň vidět jak to funguje...

Osobně si myslím, že to nejsem já, komu chybí informace

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 09-02-2008 v 08:15 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 21

Hanyz: podle me mas zkusenosti s materialama,to se nezapre.Mno urcite vidis jako lehke sehnat ten samej nebo lepsi material(myslim co se tyce odrazu a odolnosti abys to nemusel lestit?-> bo co si pod tim mam predstavit kazdou chvilku) ja ale nevim co bych misto toho mel dat takze jsem poridil wing. Mno a za pravdu:nevim z ceho to udelali,ale kdyz jsem to sestavil a zvednul tak mi ruka uplne vystrelila pac jsem cekal mnohonasobne vetsi vahu.Takze si nedelam iluze a urcite to bude jen pakov-resp hlinik?!? a moc tezkeho kovu bych tam nehledal-natoz tak ocel...je to fakt papirove lehke stinidlo.Jedina tezka vec na celem stinidle ktera je z poradneho kovu je drzak na objimku.

Old Post 09-02-2008 v 10:28 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 22


Házím fotku štítku ze stínítka, superalloy je slitina hliníku... (al) je o mnoho odolnější a dobře drží původní tvar. Nic si z toho nedělej, já jsem si z toho na prdel také nesed.

S toudhle debatou končím, nijak mě nehřeje chválit si vlatní vybavení, zas tak ješitnej nejsem, pouze prezentuji své zkušenosti. A co víc, opravdu nevím proč bych měl ztrácet čas argumentováním proti někomu kdo toto stínítko ani neviděl při provozu... Growshop ani procenta z výroby nemám tudíž čau.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 09-02-2008 v 10:44 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 23

No to je škoda, já se těšil, že konečně agrumentovat začneš

Super alloy je slitina, která je především žáruvzdorná. Vedle hliníku tvoří základní prvek nikl. Je otázka, jakým způsobem nikl ovlivňuje odrazivost hliníku, každopádně to budem směrem dolů.

Co by mohlo být výhodou tohoto materiálu, je potažení jeho povrchu, které brání oxidaci. Ad oxidace hliníku:
citace:
Neupravený hliník vytváří na svém povrchu vlivem atmosféry přírodní oxidickou vrstvu, která zpravidla chrání základní materiál před další korozí. Tato přírodní oxidická vrstva propůjčuje hliníku, za normálních klimatických podmínek, relativně vysokou odolnost proti korozi. Přirozená oxidická vrstva je velmi slabá, po několika sekundách vznikne na chemicky vyčištěném povrchu hliníku vrstvička silná asi 0,001µm, po jednom dni 0,003 až 0,005 µm a po několika měsících 0,1 až 0,5 µm.

Je otázka, jaký vliv na odrazivost může mít vrstva tloušťky desetin mikrometru. O odpovědi se dá samozřejmě spekulovat, nicméně skutečně odpovědět dokáže asi jen výsledek laboratorního měření. Pochybuji ovšem, že by mne kolega z optické laboratoře něco takového měřil a přitom se vůbec nezajímal o to, k čemu tak divné plechy jsou

2eric: BTW jsi si všimni, že já s tebou čas ztrácím, ikdyž jsi ještě industrii v provozu neviděl Mě ale ve skutečnosti jde o konstruktivní diskuzi, která k něčemu povede a tobě něco dokazovat je to poslední, kam by můj zájem směřoval

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Naposledy upravil Hanyz 10-02-2008 v 10:18 AM

Old Post 10-02-2008 v 10:06 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 24

citace:
2eric: BTW jsi si všimni, že já s tebou čas ztrácím, i když jsi ještě industrii v provozu neviděl


Já jsem industrii v provozu neviděl tudíž o ní nekecám, nikomu ji nerozmlouvám a už vůbec ji nehodnotím... to si prosím uvědom

Problém tvé části kostruktivní diskuze je v tom že není podložená jakoukoli zkušeností, pouze zpochybňuješ výhody a hledáš nedostatky, které by spolu s vyšší cenou tohoto stínítka mohly ukazovat na špatnou investici. Je určitě pravda, že jeho cena je poněkud nadsazená, to uznávám, ostatně jako u všech výrobků, které jsou mezi nejlepšími ve své kategorii (tím samožřejmě neříkám, že vyšší cena znamená top výrobek). Na druhou stranu má toto stínítko jistě řadu výhod oproti například hobby stínítkům, je na každém jednotlivici na kolik je ochoten tyto výhody ocenit a zaplatit za ně. Co se jednomu zdá jako šílenost a vyhozený prachy, může pro jiného znamenat pouze přijatelné navýšení nákladů na stavbu pěstírny. I pojetí investic je relativní...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 10-02-2008 v 18:37 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 25

To že s ním nemám vlastní zkušenost (z jednoho prostého důvodu-nikdy bych si ho nekoupil) neznamená, že nemohu vycházet ze zkušenosti jiných, kteří měli možnost srovnání s hobby stínítkem při jinak stejném setupu a stejné genetice a dosažený výnos (IMHO nejlepší srovnávací indikátor) byl de facto totožný. Jestli jsi ty dosáhl výsledků odlišných, tak byl problém asi někde jinde.

V minulém příspěvku hovořím o (potenciální) výhodě, takže ta tvá část "pouze zpochybňuješ výhody a hledáš nedostatky" není úplně namístě. Asi si to z nějakého důvodu bereš příliš osobně

Jo a jestli někdo získal pocit, že to lidem snad vyloženě rozmlouvám, tak bych to chtěl dementovat. Ať si každý koupí co chce, mě je to šumafuk. Jen zde předkládám svůj názor založený na určitých objektivních faktech a s jeho vyhodnocením ať každý naloží po svém

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 10-02-2008 v 21:38 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 26

Adjust-a-wing medium (co nejméně rozevřený)
http://www.naturaltechnologies.cz/d...?iid=434&cid=83
1. 38000lm
2. 24000lm
3. 17000lm
4. 18000lm
5. 25000lm
6. 23000lm

U a wingu jsem byl zpočátku dost zklamanej hodnotama přímo pod výbojkou, kde ho hladce přesvítí (přeodrazí??) i hobby, ovšem v krajích adjust zvládne to co žádné jiné stínidlo z těchto testovaných, když porovnáme hodnoty 2 , 5 a 6 zjistíme že nám relativně stejnoměrně osvítí cca 1 čtvereční metr a vzhledem k tomu že se dá ještě rozevřít myslim že je skutečně schopen osvítit větší prostor.
Dále bylo provedeno měření a wingu s tepelnym štítem kdy po instalování štítu došlo ke snížení hodnot přímo pod výbojkou o více než polovinu za cenu lehkého zvýšení odrazu po krajích a zárověň
se významě snížilo teplo pod výbojkou. Přínos vidím pouze ve snížení tepla kdy můžeme dát lampu blíže ke kytkám (k čemu ale když odraz světla je 2 krát menší???)


zbytek tuna

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39291

Old Post 11-12-2008 v 13:10 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadicalEgo
Stálý Člen

Karma uživatele RadicalEgo - 89% PěstitelskáKarma uživatele RadicalEgo - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od EricCartman
Házím fotku štítku ze stínítka, superalloy je slitina hliníku... (al) je o mnoho odolnější a dobře drží původní tvar.


No podle me bude ten superalloy stejnej matros jako reflekcni vrstva mylaru..!

Aparatůru na tůru!

Old Post 11-12-2008 v 16:44 PM
RadicalEgo je offline   Profil uživatele RadicalEgo   Find more posts by RadicalEgo   Foto galerie člena RadicalEgo   Click here to Send RadicalEgo a Private Message   Add RadicalEgo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 28

Dovolím si přispět svou troškou do mlýna. I přes všechny zápory jsem celkem rád, že tento extrémně předraženej provrtanej ohlej (dle mě celkem obyčejnej) kousek plechu mám. Kdo tvrdí, že heatshield eliminuje hotspoty, se mýlí. Neodstraní je, pouze je zmírní a přesune na boky; Faktem však zůstává, že hotspoty tam stejně jsou.

Co se týče odrazivosti, odráží to . Řekl bych, že to odráží dobře. Ale dobře odráží také stínítko hobby. Ačkoliv to nemám ničím doloženo, domnívám se, že celý koncept Super-alloy je pouze marketingový trik. Luxmetr nemám, opticky v tom fakt ani ten nejmenší rozdíl nevidím.

Proč tedy říkám, že jsem rád, že tuto opravdu extrémně předraženou věc mám? Protože v mých prostorách (1x1x2) i s dostatečnou ventilací (680m3/h) je šestka prostě problém a s použitím toho plíšku můžu mít lampu 20cm od kytek a jsou v klidu. Mít větší prostor, tak se na heatshield vykašlu a to hodně rychle.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 12-12-2008 v 17:53 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 29

Super Alloy je oficiální název materiálu... žádný marketingový heslo nebo projekt...
2 space.pussy: jo to je jedna zajmavá eventualitka použití adjusta. Výhoda oproti hobby stínítku je v tom že světlo dokáže okolo stěn svisle dolů propálit dost hluboko. tam kam hobby nedostřelí. nabízí se v takovéto skříni pěstovatnapříklad křížence haze... prostě růstový šílenosti a dělat salámy...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 12-01-2009 v 10:10 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

moje zkušenost - wing subjektivně nejlepší stínidlo co jsem měl... spreader jsou vyhozený prachy, v půlce první sklizně jsem ho vyhodil a přidal ofuk lampy....

Old Post 17-01-2009 v 08:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

oni v těch growshopech z Vás maj radost klucíí

Old Post 17-01-2009 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShadowMan
Nový Člen

Karma uživatele ShadowMan - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 32

je to dost good vecicka,zvysuje vynos

Old Post 25-03-2009 v 21:14 PM
ShadowMan je offline   Profil uživatele ShadowMan   Find more posts by ShadowMan   Foto galerie člena ShadowMan   Click here to Send ShadowMan a Private Message   Add ShadowMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8959090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív