Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W Scrog - Peacemaker
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 1



První pokus skončil dřív než vůbec pořádně začal.. snad to teď bude lepši

Výbava:
Homebox XS: 120*60*60

Světlo:
250W Philips HPI-T
250W Nlite SHPS
Lumatek 250W

Vzduchotechnika:
- Sonoflex délky 2m napojený na Dospel WK plast 125 a ukončen pach. filtrem 160m3/hod - v květu budu ufo asi dost tůrovat, tak doufám, že pachač bude stíhat

Ofuk: : 2x klipsňáky

Substrát: Biobizz all mix + guanokalong - v 11l květináčích

Zvlhcovačka: SPS 808

Hnojivo:
růst - Biomagix, Biobizz root juice, Plagron grow, Phyt-amin

květ - Atami PK13/14, Atazyme, Atami tabzz, Plagron bloom, Ripen

Genetika: 4x Peacemaker (je to GWS, ale peacemaker mi připadá mírumilovnější )

Naposledy upravil Cerda 04-05-2008 v 10:03 AM

Old Post 13-01-2008 v 09:57 AM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 2

Mas spatnej filtr!!...WKV 125 ma 430m3/h=filtr na 450m3/h,ty mas jenom 160

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 13-01-2008 v 11:25 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

30 dní 18/6 Příspěvek č. 3



Ze začátku kytky nevypadaly dvakrát dobře, ale postupem času se jakž takž daly do kupy.
Během růstu dostávaly celkem masáž, ohýbal jsem je jak to jen šlo aby se zbytečně netáhly a pokryly celou plochu.
Zítra natáhnu pletivo a o víkendu přepnu na 12/12. Po přepnutí mám v plánu buď hned nebo cca po 3dnech vyměnit MH za SHPS aby se vršky natáhly co nejvýš od síťky...chci tím docílit toho, že veškerý palice budou začínat na úrovni pletiva a pod ním jen listy.
Doteď jsem byl spíš teoretik, tak jestli je to blbost, tak mě pls někdo vyveďte z omylu

teplota : D 24/27°C, N 17/21
vlhkost : D 70-80%, N 50/90
zálivka : Ph 5,8-6 - 4ml/l root, 1,5ml/l Enzyme, 1,5ml/lGrow + 1x týdně postřik 4ml/l Phyt-aminem

Naposledy upravil Cerda 02-05-2008 v 12:59 PM

Old Post 30-04-2008 v 19:58 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

Během dne se objevil nečekaný problém.
Teplota v boxu se neobvykle vyhoupla přes 30°C. Po chvilce pátrání jsem našel příčinu, kterou způsoboval pachač. Nejdřív jsem myslel, že odešel venťas... odtah vůbec nenasával...uhlíky uvnitř pachače tlakem vyšším než je povolený se na sebe nejspíš postupně namačkaly a vytvořily neprůchodnou clonu. Zkusím ho proválcovat, ale je to spíš provizorní řešení. Časem se poohlídnu po silnějším pachači

Naposledy upravil Cerda 04-05-2008 v 10:04 AM

Old Post 01-05-2008 v 21:24 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 5

.

Old Post 21-05-2008 v 20:29 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

17dní 12/12 Příspěvek č. 6




zdarec,
takže malá změna plánu, scrog se tohlo kolo nekoná .
Zadní kytky jsem při poslední zálivce v růstu kapánek přehnojil, tak zatím drží dietu.
Snad se to postupem času zlepší


teplota : D 25/28°C, N 22/24 - vzdálenost výbojky od vrcholku 18cm
vlhkost : D 50-60%, N 50/60
zálivka : Ph 5,8-6 - 2ml/l bloom, 1ml/l Enzyme, 1ml/l PK13/14 + 1x týdně postřik 4ml/l Phyt-amine

zatim...

Naposledy upravil Cerda 21-05-2008 v 21:01 PM

Old Post 21-05-2008 v 20:35 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

50. dní 12/12 Příspěvek č. 7






čauec,
po delší odmlce bych to tu rád aktualizoval.
Holky jsou druhý den pod opojením ripenu, počítám ještě14dní+- a zdarec. Mikrofony to sice nejsou, ale tím, že jsem se dostal až do konečný části , beru tohle kolo jako úspěšný. Nedostatky, kterých bylo docela mrtě si beru jako ponaučení do dalších pěstů...

Naposledy upravil Cerda 23-06-2008 v 15:20 PM

Old Post 20-06-2008 v 22:46 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-06-2007 - 150W 10xWhite widow a 2peacemaker - 44 odpovědí
09-08-2007 - 250W Scrog - Sweet tooth 3 - 128 odpovědí
23-04-2006 - 2x 400W - Peacemaker - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6413400 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív