Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » BEZPECNOST-shrnuti...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cibo5
Stálý Člen

Karma uživatele cibo5 - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 17

zdravim s tou bezpecnostou je to fakt problem a coraz vacsi teda aspon v SR ja by som chcel vediet ci tu niekto skusal robit nieco vo vacsom mnozstve napr 4-5 lamp a ci mu nato niekto prisiel lebo co som tu ja videl tak sa k tomu asi nikto nechce priznat neverim ze to nikto nerobi

Old Post 21-03-2008 v 13:58 PM
cibo5 je offline   Profil uživatele cibo5   Find more posts by cibo5   Foto galerie člena cibo5   Click here to Send cibo5 a Private Message   Add cibo5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 18

Zdravím

Nevěřím tomu, že jsi to dělal celý odpoledne jak říkáš.....

Tedka jsem četl celej thread a ....
asi si myslím, že si tu poukázku měl nechat Carlos pro sebe
Beru, že je to sice do FAQ pro newbies, ale vypadá to spíš jako pro patnácitletý děti!

Nejvíc mne dostávaj některý poznámky, který by tam vůbec neměli bejt když se jedná o FAQ o bezpečnosti..... viz....
citace:
Původní příspěvek od Ski Pesteni bych rozdelil na IN a OUT, kde kazde ma sve vyhody a nevyhody jak jiste vsichni vite
Vice bezpecena je samozrejme metoda OUT,ktera za male naklady na veci okole vyprodukuje adekvatni vynos! Metoda IN za vetsi naklady a vetsi nebezpeci udani a vseho okolo... vyprodukuje nekdy vetsi vynos a kvalitu(rozhoduje model!).
Ale kdo vi jestli Vam to nezklidi nekdo jiny...


vyprodukuje adekvátní výnos podle mne bys to měl odtamtud smazat, protože venky mívaj taky velký sklizně a ta poznámka rozhoduje model by měla taky zmizet (to je jasný, že když doma hodím nějakej ganesh pod čtyřkilo, že z toho nebudu mít nějaký hydroskéro )

Když píšeš o zabezpečení programama tak na ně můžeš třeba taky napostovat linky......spíš si to teda žádá....

Co mi na tom vadí úplně nejvíc je totální chaos a nepřehlednost. Když si bude chtít člověk pročíst jen něco tak by to mělo mít větší nadpisy a tak....

Hh škoda, že moje lenost mi zabránila něco stvořit takhle kritizuju a nic jsem nepostnul
Mohl jsem mít za 20min práce poukázku na 75éček

BzZzum BzZzum Trafo

P.S. Jak tak koukám na ty ostatní soutežící a jejich příspěvky tak se snažili, ale jednalo se vesměs o CTR+C a CTR+V takže gratuluju Ski k výhře

BzZzum BzZzum Trafo

Naposledy upravil Trafo 18-09-2008 v 08:28 AM

Old Post 18-09-2008 v 08:16 AM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 19

Aaa klidne sklonuj..Skimu ...Diky..no ono kdyz jsem koukal co kdo kde dokaze napsat...ehm tak nekdy pochybuji jaka je vubec informacni hodnota v danem oboru...je to pro newbies (pro UPLNE zacatecniky ) a od toho je FAQ...a myslim ze by v prvni rade meli myslet na sve bezpeci nebot tim ohrozuji nejen sebe ale i rodinu pribuzne atd...jj klidne si mel pisnout neco nikdo ti v tom nebranil :P...Linky? Oukej spis postnu celkovej zdroj kde by se lidi meli hldeat neco o bezpecnosti to je dobry napad!...A klidne by to nekdo mohl utriit..zformatovat etc ja pak puvodni eventualne upravim! nebo kdyby cokoliv nekdo rikal tak piste!

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 18-09-2008 v 14:46 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od BobekMarley
Asi sem porušil všechny body


.....a stejně tu sem :fuckparanoia:



,,to ze ses paranoidni este neznamena ze po tobe nejdou,,
hehehe

Old Post 23-09-2008 v 06:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 21

Nazdarec, po zhliadnuti tredu usudzujem, ze sa hodi skor pre našu pohodovu SR komunitu a este "pohodovejsiu" grow situaciu v spolupraci so vsade cihajucou police sr. ale asi jedine golden rule by som oznacil DO NOT DEAL. Spotreba energie sa da skryt, zapach tiez ale debila co sa chce zo strachu odnatia slobody vykecat zial nezakryje nic. Ked chce niekto riesit, nepouzivat mobil ale osobne!

tot vse, growu zdar

Old Post 07-10-2008 v 11:06 AM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 22

....ma este napadlo par veci ohladom netu. sam som pouzival istu dobu anonymyzer, casom mi to vsak prislo dost paranoidne, i ked sa celkovej net bezpecnosti nerozumiem, nemyslim si, ze by policia sr vynaklada dalsie prostriedky na zistovanie a stopovanie nelegalnych internetovych skutocnosti (samozrejme v ramci growu canna).

Old Post 07-10-2008 v 11:15 AM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Lopticka
....ma este napadlo par veci ohladom netu. sam som pouzival istu dobu anonymyzer, casom mi to vsak prislo dost paranoidne, i ked sa celkovej net bezpecnosti nerozumiem, nemyslim si, ze by policia sr vynaklada dalsie prostriedky na zistovanie a stopovanie nelegalnych internetovych skutocnosti (samozrejme v ramci growu canna).


Ano samozrejme je mit lepsi pokazde jinou ip adresu uz jenom kvuli forum...a kdyz treba neco pisete do diskuze na novinky...spolecne s casti vasi ip se tam objevi Vas poskytovatel (a jeho nazev se muze skladat treba z obecni casti kde bydlite )

a jinak probehl mensi update 3 :P

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 13-10-2008 v 04:32 AM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 24

Dik za update Ski, moja paranoi sa asi isto vracia ale aj tak super link, k+

Old Post 13-10-2008 v 09:01 AM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7522340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív