Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Praha volá Moravu, aneb koho volit!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 1

V rámci jednoho z dialogů nám připlachtil do diskuze jakýsi Erik Stibor. HH s ním komunikoval a zjistili jsme, že je to překvapivě svěží duch na kandidátce ODS na jižní Moravě. Přikládám jeho urologii, http://web.redbox.cz/era zkuste si ho přečíst a když se vám bude zamlouvat tak jako nám, můžete ho i zakroužkovat, aby se posunul na volitelné místo. Ahoj Groweři
PS. Kdo poradí chudák holce, jak se snímá a posílá hypertextový odkaz. HH ví taky prd!
PPS. Nechte si své rady, ono to funguje samo

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 10-04-2002 v 11:33 AM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Stínová šla uspávat Malého prince, tak si ji mohu v klidu přečíst. Příspěvek č. 2

Má pravdu a mě přitom napadlo (bez jointa!), že když si všichni vyhledáme na kandidátkách ty jednotlivce, kteří jsou (co se trávy týče) na naší straně, můžeme je na kandidátkách kroužkovat a s našimi preferenčními hlasy je posouvat dopředu. Co vy na to, Groweři?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 10-04-2002 v 12:08 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Určitě ! Příspěvek č. 3

V této pohnuté době je důležité nevynechat nic, co může alespoň trochu pomoct.

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 10-04-2002 v 13:40 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wed med
Nový Člen

Karma uživatele wed med - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

Tak to by mě vážně zajímalo kolik jich na naší straně je.

Old Post 10-04-2002 v 13:58 PM
wed med je offline   Profil uživatele wed med   Find more posts by wed med   Foto galerie člena wed med   Click here to Send wed med a Private Message   Add wed med to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 5

No, z jeho stránek vyzařuje tak těžká pohoda, že je až k neuvěření jeho příslušnost k ODS . Ta vědecká studie škodlivosti jízdních kol je docela náhul, zařadil bych jí do škatulky "viridisův chléb" . Je mi sympatickej, kluk jeden.

Old Post 10-04-2002 v 17:35 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Palec dolů Příspěvek č. 6

S tou PDS je to podle mých informací problém v tom, že je tam nějaká parta, která se drží zuby nehty a ví, že jakmile jejich šéf odpadne, odpadnou i oni. Já dám hlas asi US a to jen proto, aby to konečně pohlo ODS ke změnám, abych ji mohl volit příště. Nakonec co. Vždyť je to skoro jedno.

nemo

Old Post 11-04-2002 v 03:33 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hempman
Nový Člen

Karma uživatele hempman - 7% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 12 

Nápad Příspěvek č. 7

2HH
dobrý nápad, jak se orientovat před volbama.
Podle mě není ani tak důležitý, jaká strana bude mít nejvíc procent, ale jaký lidi budou tu stranu vést. Pokud se v politice (ve vládě) objeví lidé jako p. Pejřil, tak příjdou i změny - tomu věřim

mějte se HPM

HPM
konopí není jen marihuana ...
Hempy day ...

Old Post 11-04-2002 v 13:53 PM
hempman je offline   Profil uživatele hempman   Find more posts by hempman   Foto galerie člena hempman   Click here to Send hempman a Private Message   Add hempman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hempman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Jo, přesně tak jsem to myslel! K+ Příspěvek č. 8

Na strany nehleďme, volme konopí!
Dejte to vědět kolem, že jsme schopní ty hlasy mezi sebou nejenom celostátně nasbírat, ale hlavně v místě bydliště i jednotlivě prodat tím preferenčním kroužkem. Nebojte a nestyďte se zeptat kandidátů, zda by trávu podpořili. Těm pak ten kroužek patří plným právem ať jsou kdekoliv, ve kterékoliv straně!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 11-04-2002 v 20:55 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

setkani se Stiborem Příspěvek č. 9

Ted o vikendu pojedu do toho maleho mesta, vim kde bydli, zkusim se s nim setkat a udelat s nim interwiew.
Mam kamose, ktery studoval na tom jeho gymplu, tak mne nasmeruje.

Myslim, ze mluvim za nas vsechny , kdyz mu vyjadrim podporu, ze ma za sebou spoustu volicu / growru, at uz clenu nebo spoluhulicu a neregistrovanych pestitelu.
Bude-li schuzka budu informovat v tomto threadu

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 11-04-2002 v 21:12 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

support canabis Příspěvek č. 10

Presne jak rika hh-top, jde nam o spolecnou vec a tou je ta nase uzasna kytka a ne nejaka strana.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 11-04-2002 v 21:14 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 11

to Lemarc

To je super! Jsem ráda, že se tento thread začíná ujímat, neboť nám tu jde opravdu o společnou věc.
Těším se na tvé zprávy. Doufám, že se věc zadaří a že s ním něco natočíš.
Máš u mě K+

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 12-04-2002 v 09:10 AM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 12

Tak to je ulítlá stránka! Posledně jsem se snažil volit podobně (preferenční hlasy), ale tenkrát ještě moc na výběr nebylo. Snad to půjde tentokrát lépe a radostněji. A když nás bude víc, kdo ví...
K4 Shadowlady!

Milujte se a množte se!

Old Post 12-04-2002 v 17:07 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Obecné Tak jsem tu! Příspěvek č. 13

Dnes jsem zde poprve, tak ještě neovládám smajlíky, taky nemám na to abych u toho furt seděl, ale budete-li mít na mě nějakou otázku, sem s ní.
Lemarc byl vskutku u mě a řekl mi o http://grower.cz
za což mu hnedle posílám k+
Nefunguje mi adresa, kterou mi nadiktoval (možná jsem ji blbě napsal, tak ať mě když tak kontaktuje)
Mohl bych tady sice sám o sobě něco napsat, ale zajímavější možná bude, když se sami zeptáte.
Občas sem zajdu a postupně odpovím.
Nevím, kolik uživatelů je zde pod svým plným jménem, já se (zatím ještě furt) nemám čeho bát (no, vlastně mám, ale asi jsem cvok, že nebojím), tak vězte, což vám asi již došlo, že jsem onen Erik Stibor.

Legalizaci zdar!

[Edited by Era on 14-04-2002 at 02:53 AM]

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 14-04-2002 v 01:51 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 14

to Era:
Zdravím kámo, nejsem zrovna Sherlock Holmes, ale tebe jsem odhalil hned jak jsi se registroval, podle biografie (myslím, že moc členů ODS tady asi nebude ). Otázka mě teď zrovna žádná nenapadá, tak ti alespoň poradím ty smiles: Jak píšeš svůj novej příspěvek, tak vlevo nahoře je "Forum Rules" a pod tím nějaké hlášky a v posledním řádku je zeleně zvýrazněné Smilies. Na to klikni a jseš tam .
Jinak ti hned dávám karmu za tu tvou studii bicyklů .

Btw:Chvíli strpení, karmomet je vystřílen, tak až během dne .
Btw2:Karma je tam a vyspravil jsem i nějaké své chyby, které, jak koukám, jsem tady nasekal.

[Edited by Al-Ban on 14-04-2002 at 04:59 PM]

Old Post 14-04-2002 v 10:25 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

Nezapomeňte, ... Příspěvek č. 15

že v "demokratické společnost" můžeme ovlivňovat více méně POUZE volbou ve volbách !!!!

Takže je to skutečně reálná příležitost se zviditelnit !
Zakládat nové strany sice ano, ale vzhledem k časovému horizontu voleb a podělaným velkým skupinám lidí, za kterými stojí velké koncerny, je lepší, přemluvit, přesvědčit nějakého známého politika , aby bojoval za "naši věc".

Tento tread se mi líbí, kéž by se hojně rozrůstal !!!

Zdar all

Aloo

A paní ze stínu samo sebou K+

Old Post 14-04-2002 v 10:57 AM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Diky za vřeleé přijetí :) Příspěvek č. 16

Bohužel , kroužkovat mě možno pouze na JM.
Praha určitě najde někoho odpovídajícího na svých kandidátkách. Nechci dělat reklamu konkurenci, ale xchaos cosi o kandidatuře psal taky
No a nebo si najít někoho, kdo to má jistý a nebojí se veřejnosti, či spolustraníků...
No a k+ for all

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 14-04-2002 v 11:21 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8583100 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív