Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zvlastni ZAROVKA ..Potrebuju poradit DIKY
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
styx
Nový Člen

Karma uživatele styx - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3  

Zvlastni ZAROVKA ..Potrebuju poradit DIKY Příspěvek č. 1

Tak muzu poprosit o pomoc panove ?

Chystam se na grow a narazil jsem na podivnou vec....
jsem byl v Hornbachu abych koupil nejake srouby (mimo grow) a videl jsem v sekci zarovky podivnou vec ktera me presvedcila ze si ji mam koupit

Jedna se o :
http://img152.imageshack.us/img152/7591/snmek115dc9.jpg



Kazdopadne bylo to v regalu se zarovkama s napisem neco pro rostliny nebo tak ...stalo to jen 179 kc ....je to 100w a modra ale kdyz sviti tak je to skoro 100% bile svetlo ..hreje jako krava ...cetl jsem na jinem obalu neco o 4200lm ve vzdal 30 cm ....kolik to vubec ma bejt lm ve vzdal 30 cm ?

a hlavne hodne hreje no ...a je to normalne na e 27 tak jsem to strcil do lampy :P

POTREBUJU JEN PORADIT JESTLI MUZE POD TIM NECO RUST NEBO JESTLI O TOM NECO VITE ....

je to od PAULMANN ...paulmann.com ale tam je hodne nemciny a aj jen trochu jelikoz je to nj firma a ja jazyky moc neumim tak nevim jak najit popis atd...

MNOHOKRAT DEKUJI
http://img526.imageshack.us/my.php?image=snmek118vo5.jpg
http://img98.imageshack.us/my.php?image=snmek114ux4.jpg

Old Post 07-12-2007 v 22:02 PM
styx je offline   Profil uživatele styx   Find more posts by styx   Foto galerie člena styx   Click here to Send styx a Private Message   Add styx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konopnik
Nový Člen

Karma uživatele Konopnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 2

chlape to je jasny indoor pestovani sice sem novacek ale tohla ma muj kamos

Old Post 07-12-2007 v 22:07 PM
Konopnik je offline   Profil uživatele Konopnik   Find more posts by Konopnik   Foto galerie člena Konopnik   Click here to Send Konopnik a Private Message   Add Konopnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
styx
Nový Člen

Karma uživatele styx - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

to zni dobre !!! dalsi nazory jsou vitane

Old Post 07-12-2007 v 22:10 PM
styx je offline   Profil uživatele styx   Find more posts by styx   Foto galerie člena styx   Click here to Send styx a Private Message   Add styx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konopnik
Nový Člen

Karma uživatele Konopnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 4

ale bude ji rusit bude mit 600W

Old Post 07-12-2007 v 22:16 PM
Konopnik je offline   Profil uživatele Konopnik   Find more posts by Konopnik   Foto galerie člena Konopnik   Click here to Send Konopnik a Private Message   Add Konopnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Konopnik
chlape to je jasny indoor pestovani sice sem novacek ale tohla ma muj kamos

Tak to sem hoď fotky, jak mu to roste, vsadim se, že moc ne

styx: Na lumenech až tak nezáleží, spíš jde o barevný spektrum. Ale bejt tebou, tak jdu radši do 70W sodíku, bude to žrát stejně a máš záruku, že ti pod tím něco vyroste

Old Post 08-12-2007 v 00:14 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 6

To sou žárovky co se používaj do terárek a akvárek na přísvěcování, na grow to není

Old Post 08-12-2007 v 05:41 AM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 7

Čau Styx. Především jsem zmaten, jestli jsi kluk nebo holka? Tu žárovku jsem tu už u někoho viděl, bohužel jsem to teď nenašel, ale zkus se líp podívat. Každopádně to pod tím ani neroste, natož aby to kvetlo. Co jsem u toho člena viděl za fotky, tak to byly nehorázně vytáhlý mrdky tak na 30cm a to měly teprve náběh na první patro normálních listů, takže jesnej nedostatek světela potřebného pro růst. Záleží na spektru, které se pohybuje mezi červenou a modrou, podle toho jestli je to na růst nebo na květ- já používám mix(jednu výbojku na růst i na květ). 400W sodík má něco přes 50.000lm a ty píšeš 4200lm, tam možná bude onen zakopaný pes proč to pod tím neroste.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 08-12-2007 v 06:06 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscaria
Stálý Člen

Karma uživatele muscaria - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 8

Vyhoď to pryč - tohle je jen žrout elektřiny. Pořiď si raději zářivky pokud nechceš hrotit pořádnou lampu.

Old Post 10-12-2007 v 17:54 PM
muscaria je offline   Profil uživatele muscaria   Find more posts by muscaria   Foto galerie člena muscaria   Click here to Send muscaria a Private Message   Add muscaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ˇAhoj trawkari ...tiež som to kupil aj ked idem 400 osram Plantastar a rizky 2x18W fluora 77 special .Na moju omluvu pridam len že som vypadol z domu
do hornbachu čisty a s umyslom kupit tvarnice na rekonštrukciu kupelky (teraz mimo provoz)po ceste som dal jointa ,kedže fajn matroš peniaze na tvarnice som zmenil za potešenie(neverily by ste ako chutia ,,,moc dobre tvarnice)no a v hornbachu kam som došiel už potom neviem načo, tak som tam kupil ten zazrak 100 W ,bolo tam ku tomu aj tienidlo za cca190 k.pripadalo mi že viac menej usmernuje na menšiu plochu . Domov som prišiel vysmiaty z jednou žiarovkou v ruke.Mám možnost bez ohladu na teplotu a spotrebu ele.ju prišupnut ku 4kilu alebo do rizkovne
vedla 2x 18w .Čo myslite že by to spravilo vedla 4kila ked som 2 tyžden na kvete.myslým tak, že za učelom viac svetla ju hodit ,tak aby svietila do tmavšieho miesta ale jej svetelné spektrum som na nete nevyhrabal .Svieti fakt dost silno ale skor sa mi zda že v rizkovne bude lepšia.posledná možnost na čo ju využit je pomoct s nou inym kvetom ktore mam vedla trawky a ktoré tažia zo 4kila.-venujem sa aj tomu-Len aby mi nezblbla trawka že ju prikrmujem svetelným spektrom skor na rast .Ak je tato otazka priliš stupidná prosim kamenovať jemne.PS. na fotaku mam taku funciu ktora ukaže v podobe grafu, myslim spektrum a intezitu okamžite po namierený fotaku.Ma z tým niekto viac praxe. Mám Casio EX S 500...

Old Post 15-12-2007 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od jirasek
ˇAhoj trawkari ...tiež som to kupil aj ked idem 400 osram Plantastar a rizky 2x18W fluora 77 special .Na moju omluvu pridam len že som vypadol z domu
do hornbachu čisty a s umyslom kupit tvarnice na rekonštrukciu kupelky (teraz mimo provoz)po ceste som dal jointa ,kedže fajn matroš peniaze na tvarnice som zmenil za potešenie(neverily by ste ako chutia ,,,moc dobre tvarnice)no a v hornbachu kam som došiel už potom neviem načo, tak som tam kupil ten zazrak 100 W ,bolo tam ku tomu aj tienidlo za cca190 k.pripadalo mi že viac menej usmernuje na menšiu plochu . Domov som prišiel vysmiaty z jednou žiarovkou v ruke.Mám možnost bez ohladu na teplotu a spotrebu ele.ju prišupnut ku 4kilu alebo do rizkovne
vedla 2x 18w .Čo myslite že by to spravilo vedla 4kila ked som 2 tyžden na kvete.myslým tak, že za učelom viac svetla ju hodit ,tak aby svietila do tmavšieho miesta ale jej svetelné spektrum som na nete nevyhrabal .Svieti fakt dost silno ale skor sa mi zda že v rizkovne bude lepšia.posledná možnost na čo ju využit je pomoct s nou inym kvetom ktore mam vedla trawky a ktoré tažia zo 4kila.-venujem sa aj tomu-Len aby mi nezblbla trawka že ju prikrmujem svetelným spektrom skor na rast .Ak je tato otazka priliš stupidná prosim kamenovať jemne.PS. na fotaku mam taku funciu ktora ukaže v podobe grafu, myslim spektrum a intezitu okamžite po namierený fotaku.Ma z tým niekto viac praxe. Mám Casio EX S 500...

Řekl bych, že nejlepší možnost bude, když si ji namontuješ do lustru a budeš s ní svítit, v pěstírně ti opravdu nepomůže

Old Post 16-12-2007 v 15:51 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


Už mi došli tvarnicové zasoby ,takže pri plnom vedomi píšem ,že sa ta žiarovka v pestirne hodí len na 2 veci ,na nič a na drahe neučelne topenie
porovnal som intenzitu vedla 2x18 W v rizkarni.Chcel som aby aspon pomohla prisvietit na rizky (jednoducha a rychla instalacia)Jej intenzita vedla
18 W ako zablesk LED diody ale vyhrevnost fantasticka.Aj fantastickou rychlostou letela ,,,,, Pre začinajúcích pestitelov ako ja
--system ,pokus - omyl ,alebo- kutil domaci tuto žiarovku nepoužiješ na nič.Nepačila sa ani ibisku .pokojová rostlina.

na foto je vidiet ta mrtvolna barva svetla a ta 100W intenzita oproti 18W no aj ked sa to u tychto typov nemože porovnavať.

Naposledy upravil 19-12-2007 v 14:48 PM

Old Post 19-12-2007 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4955530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív