Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » hnojivo Advanced Hydroponics
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 17

já jedu v bubláku AH a používám normální koncentraci, někdy trochu víc. Ze začátku u malých kitiček jsem použil poloviční koncentraci. Asi po měsíci růstu jsem vysadil 1. složku (včera:-)) Růst se dá držet třeba 2 měsíce, pokud chcete. Jinak pro zbrždění růstu se dá svítit non-stop. Pak to skoro neroste.. V zemině hnojim ploviční koncentrací, tzn že roztok, kerej normálně leju do bubláku zředim 1:1 s vodou....

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 14-08-2002 v 20:19 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Měření . Příspěvek č. 18

Zdar , přihazuji sem další hodnoty měření . AH hnojiva

Měřeno pH metrem Selinger & Mack GPH 014 , kalibraci jsem udělal den předtím

A výsledky pH :

Grow 2,45
Bloom 2,54 pěkné
Micro 5,82

EC jsem se pokusil taky změřit , ale bylo to mimo dosah přístroje . Takže žádné hodnoty . EC metr jsem použil Sharp EC .

Taky jsem namíchal růstovej roztok , přesně podle tabulky na lahvi /10litrů/ a změřil EC a vyskočilo mi 2,12. Což je normální , tohle vždy zmeřim po námícháni .

Měj te se čau

Hlava


Old Post 18-08-2002 v 13:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

měření PH koncentrátů Příspěvek č. 19

Hlava dobrá práce, oto vtomhle threadu šlo
koukám že ty to máš taky nějak hrozně kyselý
jde oto že jsem tyhle hodnoty měřil minimálně před rokem a tenkrát byly hodnoty kolem 3,50 (grow-bloom)stabilně u všech várek hnojiv které jsem používal
tak co se stim hnojivem jako děje?
dříve jsem také po namíchání podle tabulek dosahoval EC hodnoty kolem 1,60
Když jsem se o měření koncentrátů začal zajímat znovu (zhruba před půl rokem) z důvodu kámošových problémů při pěstování,naměřené hodnoty EC po namíchání podle tabulek byly kolem 1,10 -no divný

nyní se zdá že koncentráty mají pouze velmi nízké PH ale EC hodnota je po namíchání podle tabulek zase dosti vysoká-zase to moc nechápu

no Ti zkušenější co už používají AHačka dlouhou dobu asi ví co jsem tím chtěl říct

Old Post 19-08-2002 v 06:34 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

help - nechcu zakládat kvůli dotazu novej thread, tak snad mi tu pomůžete... Příspěvek č. 20

Chcu se jenom zeptat, neb bubler jsem ještě nezkoušel, ale uvažuju o tem.. Vyjde takovej bubler rentabilněji než klasika do hlíny? Díky moc za odpovědi, pomůžete mi se rozhodnout, začít-li tu záříjovou skříň zas normálně a nebo zkusit bublera. Ještě jednou díky!

[Edited by dalajlama on 24-08-2002 at 03:10 AM]

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 21-08-2002 v 20:08 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Kóča
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Kóča - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 64  

Dotaz jak casto Příspěvek č. 21

caute.
zrovna sem si koupil tohle trislozkovy hnojivo AH, naredil sem polovicni koncentraci nez je na letaku, nebot pestuji v hline, ale nevim jak casto hnojit, nikde sem to tu nenasel. tudiz prosim o radu. dik

Old Post 21-01-2003 v 20:25 PM
Pan Kóča je offline   Profil uživatele Pan Kóča   Find more posts by Pan Kóča   Foto galerie člena Pan Kóča   Click here to Send Pan Kóča a Private Message   Add Pan Kóča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 22

tak vam mužu řict ja cool je to AH, na konci květu jsem měl ec kolem 2,65 a kyti byly totalbně zravy, a ted se pordzte ph jsem mel 10 a kyti to vubec nevadilo akorat teda asi pri idealnim ph by vic zrali.

ThC^mAn

Old Post 19-02-2003 v 08:48 AM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od thcman
tak vam mužu řict ja cool je to AH, na konci květu jsem měl ec kolem 2,65 a kyti byly totalbně zravy.

Co tím jako myslíš? Při takovém pH pravděpodobně ani nebyly schopné přijímat živiny .

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-02-2003 v 11:11 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 24

Taky by mě zajímalo jak často hnojit AH v bublaku - AH mi tedka leží na poště a bublák se už těší.

Old Post 19-02-2003 v 21:52 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 25

tak už to všechno funguje - a dal jsem tam cca 1/3 koncentraci - než je napsana a kdyti je zatim bez chyby - teda podle mojich ne moc obsahlych zkušeností

Old Post 02-03-2003 v 21:19 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certos
Nový Člen

Karma uživatele certos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 26

http://www.advancedhydro.com/pages/...p?nid=24&lang=7

Old Post 09-04-2003 v 22:57 PM
certos je offline   Profil uživatele certos   Find more posts by certos   Foto galerie člena certos     Add certos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 27

Moc se mi líbí jak to tady všechno všechno měříte. Zasloužili byste všichni K+.
Nechci být nějaký rýpal ale chci se zeptat:
1. Používáte ještě nějaká jiné hnojiva jako doplněk k AH? Pokud ano, tak jaká, kolik a v jaké fázi růst?
2. Mám dvě lahve č. 2 BLOOM. Jednu s anglickým nápisem a druhou s českým. Na té anglické je složení Nitrogen: 0%, Phosphate: 5%, Potash (draslík): 3,5% a na té české je Fosfor 2,5% a Draslík 4%. Máte nějaké vysvětlení?

nemo

Old Post 16-04-2003 v 01:29 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 28

jedno bych mel napr. ze anglicky 3.5% se preklada jako 4% po cesky

doplnuji to jenom phytaminem a sem spokojen.

Old Post 08-05-2003 v 12:00 PM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 29

Dík to mě nenapadlo.

nemo

Old Post 09-05-2003 v 00:35 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 30

AH vyborny, ale ted nemeril sem nikdy hodnoty koncentratu, taky to zkusim.... co se tyce pridavani, tak strikam PhytAminem a pridavam este do roztoku Cannazym, byl mi doporucen v Growingu a musim ho pochvalit, fakt po nem kytii prokoukly -))

Old Post 14-05-2003 v 13:26 PM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 31

xxx...sory už jsem to našel někde jinde...prosím o vymazání..díky Cross

...the best is before

Old Post 05-06-2004 v 11:38 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 32

Mám dotaz
nemám EC metr hnojim AH (dle návodu)+ phytamin
jExidtuje nějakej poměr???
objem roztoku / počet kytek / jak často měnit roztok

popř napište radu nebo jak to děláte
Já mám 30l(teď 35l prokořeňuju)
8 kytek
jak často mám měnit roztok????????

Old Post 15-06-2004 v 10:50 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2009 - Advance hydroponics Bloom ph down - 4 odpovědí
22-08-2005 - Advanced Hydroponics vs. B`cuzz - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8218220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív