Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » MMM - Letná
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
rezonance
Stálý Člen

Karma uživatele rezonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

Upozornění Příspěvek č. 1

(Tak jak bylo na MMM?) Protože jsem se tak trapně seknul s datem konání, změním otázku na : Jak se připravit na MMM na Letné? Co si všichni vzít zásobu svíček a baterek a pořádně si tam posvítit?

[Edited by rezonance on 16-04-2002 at 02:47 PM]

Ahoj, Rezonance.

Old Post 05-04-2002 v 08:00 AM
rezonance je offline   Profil uživatele rezonance   Find more posts by rezonance   Foto galerie člena rezonance   Click here to Send rezonance a Private Message   Add rezonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 2

Bude.
4.5. 2002

Old Post 05-04-2002 v 08:07 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rezonance
Stálý Člen

Karma uživatele rezonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

faux paux Příspěvek č. 3

mě někdo psal,že to mělo být 4.4. . rušili jsme kvůli tomu schůzku - no, tak vím zase víc.

Ahoj, Rezonance.

Old Post 05-04-2002 v 19:35 PM
rezonance je offline   Profil uživatele rezonance   Find more posts by rezonance   Foto galerie člena rezonance   Click here to Send rezonance a Private Message   Add rezonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 4

novej clanek nastinujici, ze to bude VELMI dobra akce je tady -- http://www.legalizace.cz/index.php?clanekid=162#top

[Edited by marc on 15-04-2002 at 11:02 AM]

Old Post 15-04-2002 v 09:52 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 5

porada se nejakej organizovanej zajezd z brna? hodlam sebrat kamose, ze bysme vyrazili, ale s mym orientacnim smyslem bych se v te velke Praze ztratil. tak jestli se pojede treba skupinovane. bylo by dobry to zorganizovat.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 15-04-2002 v 20:05 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

MMM- akce Letná Příspěvek č. 6

Čauky lidičky,

Využila jsem tohoto threadu, jelikož mi připadalo zbytečné kvůli tomu zakládat nový.
MMM se nám neúprosně blíží a mě neustále běhá hlavou myšlenka, že je to úžasná příležitost pro lidi z Géčka se také poznat osobně.
Jestli je mezi vámi aspoň někdo, kdo sdílí stejný názor, napište, třeba někoho napadne nějaké znamení nebo tak podobně.
Mám o vás o každém určité představy a byla by docela sranda zjistit, jak je to vlastně ve skutečnosti.
Co vy na to?

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 15-04-2002 v 22:57 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 7

Jsem zásadně pro!
Popravdě řečeno, mě nenapadá, jak se poznat. Škoda, že ještě nejsou Grower trika - to by bylo jednoduchý.
Nebo se někdo obětuje, namaluje na á trojku nápis Grower a my se u něj slezeme.

Old Post 16-04-2002 v 05:51 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 8

Shadowlady: Je to jednoduché, grafický návrh od Brela tu visí už pěkně dlouho - stačí jej vytisknout a nažehlí ti ho na tričko kdekoli.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3191

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 16-04-2002 v 08:21 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rezonance
Stálý Člen

Karma uživatele rezonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 9

Já jsem takovej vopatrnej, předposranej, co když se na tohle poznávací znamení dostaví i někdo od naší slavné, bdělé, české policie? Stačí pak jednoduchá perlustrace všech "označených" a nemusí ani hlídat, kdo kolik kW natočí na elektroměru. Ale o seznámení bych také stál - určitě by to bylo všeobecně prospěšné - už nějaký čas se zabývám problémem, jak oddělit zrno od policajtů. ...Doufám, že nedostanu moc vynadáno, za tu svou opatrnost...

Ahoj, Rezonance.

Old Post 16-04-2002 v 13:41 PM
rezonance je offline   Profil uživatele rezonance   Find more posts by rezonance   Foto galerie člena rezonance   Click here to Send rezonance a Private Message   Add rezonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 10

ja bych si dal na hlavu tramvaj. pak bysme se asi poznali.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 16-04-2002 v 18:25 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 11

Zamlouvám si dvaadvacítku. Oba vagony.

Old Post 17-04-2002 v 14:13 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 12

Tak to je bezva Mr.Propera už poznám.

nemo

Old Post 18-04-2002 v 04:12 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 13

ajajaj, lidičky, já hlupák jsem myslel, že se MMM koná až o týden později a nechal jsem se matičkou nabookovat na stavění nového plotu, z čehož se už asi nevykroutim (alespoň mi sousedi neukradnou úrodu), tak si to fšichni užijte ä budu se těšit na nějakej pěknej Grower reportík z akce.

Sklerotic Dude

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 18-04-2002 v 17:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 14

MrVoslik:
jsem uz spravne paranoidni, jak mi bylo poradeno, takze brka sebou, ale primo na akci asi ne. bude tam plno flojdu a pri me smule by si k prohlidce vybrali me (zvlast co bych pulhodiny stal na fleku a cumel do blba ). takze vzit svy modely, sejit se nekde za Letnou a provest soudruzskou vymenu! ale na plac to radsi tahat nebudu (pokud se tam vubec dostanu, ale s kamosem sme se predvbezne domluvili)
BTW: jsem linej to nekde hledat, ale kolik stoji listek na vlak z Brna do Prahy, bez vsech tech zetkaret apod., zpatecni?

BUDOU TAM PLEXIS!!!

[Edited by drinker hulič on 18-04-2002 at 07:39 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 18-04-2002 v 18:36 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

drinker huliči Příspěvek č. 15

Plexis? To mi ani neřikej...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 18-04-2002 v 18:41 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 16

Plexis jsou naprosto skveli! a taky pestujou! mozna by se tady meli vyskytovat (dušan přiznal políčko jednou v televizi, ale tzo bylo jeste To)

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 18-04-2002 v 19:05 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1247290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív