Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Udělal jsem blbost a teď potřebuju radu:Jeden květináč - 3 kyti!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Dotaz Udělal jsem blbost a teď potřebuju radu:Jeden květináč - 3 kyti! Příspěvek č. 1


Ahojky lidičky....
Muj prvni grow a asi jsem udělal chybu :-(Do květináče (kolik l nevím) jsem zasadil jednu rostlinu a poté ještě 2 přisadil ta jedna má už přeš metr a ty druhé pomalu rostou a jedna ma jeste k tomu tenky stonek.Svitim na ne jen 12/12 a tak se tem dvema asi moc nedari,pze jsou v rustu,ta velka jiz kvete (proto 12/12).A ja vas zadam o radu:je rozumne ty dve mensi rostliny přesadit?Neporuším kořeny té velké či té malé?Nebo to mám nechat tak? (kvetinac ma prumer 22cm a je hluboky 18cm)

Old Post 06-11-2007 v 20:01 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 2

zdravim kdybych byl na tvym místě tak bych asi ty 2 malý kytky uštípl a konec, protože jestli jsou ty kytky už nějakou dobu na 12/12, ty je za cenu možnýho poškození kořenů velký kytky přesadíš a hodiš jim 18/6, bude to pro ně šok a co já mám s timhle zkušenosti tak při tomhle stresu se docela zvyšuje pravděpodobnost vzniku hermáče. Pokud je přesto chceš za každou cenu zachovat tak ty kořeny zkus rozdělit na 3 zhruba stejný části a přesaď je, já sem to takhle párkrát dělal(když sem byl lama a sázel sem jich víc do 1 květináče) a přežili to ale rozhodni se sám

Old Post 06-11-2007 v 20:33 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 3

ja to taky vidim na rizky, a budes vic spokojeny s vyslednym produktem, jak se tak divam tak to mas ze semen

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 06-11-2007 v 21:07 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

z tech malich zmrdiku udelej rizky, anebo je rovnou vyhod. vysledek bude lepsi. cim svitis?

EDIT>
doufam ze to ale beres jenom jako zabavu. a nezkousej pls ty rezy prodavat v bazaru pls D

Naposledy upravil 07-11-2007 v 12:42 PM

Old Post 06-11-2007 v 21:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

nee...to mam pro sebe a ne abych to prodaval A svitim zarivkou 36w....

Old Post 07-11-2007 v 15:47 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 6

Ja mám každú kytku zvlášť. Ujde sa im viac svetla a majú viac priestoru aj pre korene.

Shaman...

Old Post 11-11-2007 v 08:04 AM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7


Panové podařilo se mi oddělit jednu menší kyti,měla strašně malý kořen (uplně se divim),dal jsem ji do menšiho (samostatneho květinače a mam ju teď v nově zřizene pěstirně tak doufam že se z toho oklepe

Old Post 13-11-2007 v 19:22 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5245640 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív